Przeczytaj oficjalny opis

Komunikują się, podniecać, zaskoczenie i syntetyzowane: to wyzwania dla każdego fotografa, poświęconej komunikacji, niezależnie od medium (prasa, czasopisma, archiwa, wydawnictwa ...) i wsparcie (papier, film, telewizja czy Internet), które opublikowane ich praca.

Z tego przedmiotu i fotografii dokumentalnej Photo Story, GrisArt umożliwia nabycie teoretycznych, wyraziste, edycji krytycznych i wiedzy historycznej, aby rozwinąć ten potężny zasób ogólnie wypłacalności komunikatywny.

Skupiając się na kluczowych kwestiach, takich jak eseju fotograficznego i fotonoticia, oczywiście zagłębia się konkretnych gatunków (raport podróży, antropologiczne, społeczne i konflikty, sportowych lub natura), oferowane przez różnych fotografów specjalistów.

W tym zakresie, w coraz większym stopniu, profesjonalny specjalista musi być w stanie odkrywać siebie i dostosować się do nowych technologii, jeśli nie chcą być marginalizowani w szybko zmieniającym się zawodu. Aby zrobić to pod uwagę:

- Wciąż fotograficzny obraz nie jest już jedynym źródłem grafiki. Nowy fotograf opanować i wykorzystać wideo, żadnych aktualnych możliwości aparatu. Oznacza to, kontrolować swoje kody narracyjne i możliwości techniczne.

- Tradycyjna kamera nie jest tylko narzędziem w stanie zapewnić dobry wynik. Urządzeń elektronicznych, takich jak telefon komórkowy, może być odpowiednie środki w celu rozwiązania konkretnych sytuacji. Zarejestrowany obraz może być uzupełniony o błyskawicznej edycji i obróbki cyfrowej.

- Fotografowie powinni kontrolować jakość swoich zdjęć i zwalczania ich w celu poprawy jego wyrazistość. Wymaga to znajomości cyfrowego przetwarzania, dzięki czemu ich działanie na ziemię w stanie szybko i rozpowszechniania ich pracy.

- Bądź świadomy radykalnych i zmian zachodzących w dziedzinie komunikacji, aby rozważyć globalizację i zarządzania social networking jako okazję do szerzenia samą pracę.

GrisArt, świadomi potrzeby wiedzy multimedialnych oferowanych w programie możliwość uzupełnienia szkolenia z następujących kursów: - Kurs wideo dla fotografów - kurs na temat cyfrowego przetwarzania obrazu

Zobacz 13 więcej kursów w GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
7 miesięcy
Zaoczne
Wg lokalizacji
Wg daty