Kurs Fashion Market - semestr zimowy

IED – Istituto Europeo di Design Florence

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs Fashion Market - semestr zimowy

IED – Istituto Europeo di Design Florence

TEN PRZEDMIOT W DZIEDZINIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

Program semestralny marketingu mody w IED Florence to wyjątkowe, skoncentrowane i praktyczne wprowadzenie do branży mody i centralna rola marketingu. Temat ten jest rozwijany poprzez oferowane kursy, firmy wybrane do współpracy i projekt, który kończy semestr.

Podejście IED oferuje studentom wyjątkową okazję do bezpośredniej pracy z profesjonalistami z branży w ramach ich akademickiego doświadczenia i rozwoju zawodowego, dzięki długotrwałym relacjom z włoskimi liderami branży modowej i wzorniczej.

Zasadniczy dla tej dydaktycznej filozofii angażowania profesjonalistów i przemysłu, program semestralny IED Florence Fashion Marketing nawiązał współpracę z LUISAVIAROMA .
LUISAVIAROMA (Florencja) to wiodący sprzedawca luksusowych sklepów z odzieżą elektroniczną najważniejszych projektantów na świecie.

Harmonogram - lekcje trwają od poniedziałku do piątku, w pełnym wymiarze godzin.

Cel - Program semestralny marketingu Fahion jest otwarty dla obecnych studentów, absolwentów i profesjonalistów, którzy chcą zdefiniować lub zdobyć nowe umiejętności i perspektywę. Nie ma żadnych warunków wstępnych, aby wejść do tego programu.

Metodologia i struktura - koncentruje się na semestrze programu Fashion Marketing, poprzez oferowane kursy, firmy wybrane do współpracy oraz projekt kończący semestr. Ważne kursy i tematy, takie jak branding i marketing mody, które są podstawą do tworzenia skutecznych i strategicznych planów marketingowych, spójnej filozofii marki i budowy obrazu, a ostatecznie dobra sprzedaż zostanie dokładnie omówiona w klasie, a także wykorzystana w pracy nad projektem studenckim i prezentacje.

Studenci będą współpracować z producentami mody produkcji "Made in Italy", mając na celu komunikację i promocję w innowacyjny sposób wartości materialnych i niematerialnych włoskiego luksusowego produktu na współczesnym rynku mody.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 12, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
15 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,000 EUR
Locations
Włochy - Florence, Tuscany
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Włochy - Florence, Tuscany
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą