Kurs - Działając Podstawowe

Vancouver Film School - VFS

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs - Działając Podstawowe

Vancouver Film School - VFS

Stworzony specjalnie dla początkujących, z silnym pragnieniem podejmowania swoje pierwsze kroki przed publicznością. Działając Essentials jest oczywiście cztery miesiące, które wprowadza dyscyplinę i jest dostosowany do przygotowania uczniów do wprowadzenia naszego programu Działając w pełnym wymiarze czasu.

Czego nauczysz się

Aktorstwo to sztuka samopoznania. Twoja jednostka jest w oparciu o uważną lekturę relacji, emocji i działań, a twój talent jest widoczny w każdym gestem można zrobić i każde słowo można mówić przed kamerą. Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń z waszych czterech miesięcy w działającej student VFS:

Proces

Zdobędziesz wiedzę na temat korzyści płynących z fizycznego rozgrzewki, która zawiera ćwiczenia, głosu i pracy z ciałem i gry improwizacji.

Aktorstwo

Twoje pierwsze lekcje pozwalają budować zaufanie, jak uczyć się technik podstawowych dobrej wydajności.

Aparaty i kamery Audition

W VFS, koncentruje się na przygotowaniu uczestników do kamery, z pierwszego castingu do ostatniego ujęcia od dnia główny plan filmowy.

Daty rozpoczęcia:

  • 5 stycznia 2015 - 02 marzec 2015 - 04 maja 2015

Absolwent Z:

  • Certyfikat działając Essentials. - Możliwość zastosowania do programu VFS dzienne Aktorskiego. - Dostęp do VFS Alumni Directory i Pracy Zarządu.

Wymagania programowe

Brak wymagań wstępnych specyficznych dla programu. Wszystko czego potrzebujesz to pasja do aktorstwa i sztuki, silne pragnienie, aby wyrazić siebie i opowiadać historie poprzez wydajność i gotowość do współpracy z rówieśnikami i instruktorów. Działając Essentials jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy czują potrzebę, aby rozwinąć swój fundament jako aktora i dla tych bez portfela wystarczający do uzyskania wejście do jednego roku programu Profesjonalne Aktorskiego VFS ".

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Stycz. 2019
Duration
Czas trwania
4 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Stycz. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Stycz. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą