Kurs Cyfrowego Modelowania - Gerber: 2-tygodniowe Intensywne Lato

The Cut Fashion Design Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs Cyfrowego Modelowania - Gerber: 2-tygodniowe Intensywne Lato

The Cut Fashion Design Academy

Chcesz poznać podstawy urzekającego świata mody? The Cut oferuje szereg intensywnych, dwutygodniowych warsztatów, których celem jest zmaksymalizowanie wiedzy branżowej w minimalnym czasie. W tych praktycznych warsztatach studenci będą zanurzali się we wszystkie aspekty biznesu mody.

Podczas lektur, wykładów i dyskusji klasowych studenci są nauczani przez profesjonalistów z branży w małych grupach, otrzymując najwyższej klasy naukę w prawdziwym środowisku biznesowym, korzystając z najnowocześniejszych cyfrowych platform oraz praktycznych aplikacji zręcznościowych. Każda klasa składa się z dwóch poziomów po 16 godzin tygodniowo, w sumie 32 godziny.

Warunki wstępne dla każdej klasy są określone w każdym konkretnym kursie. Zdobądź umiejętności potrzebne do osiągnięcia celów akademickich i zawodowych lub uzupełnij swój aktualny pełnoetatowy dyplom lub program studiów lub po prostu zbuduj konkurencyjny portfel dla aplikacji studiów podyplomowych, aby przygotować się do zaawansowanego studiowania.

DIGITAL WZORZEC WZORÓW - GERBER

Ten dwutygodniowy kurs wprowadzający analizuje cyfrowy aspekt modelowania i klasyfikacji za pomocą oprogramowania Gerber AccuMark Pattern Design (V10) . Pod kierunkiem profesjonalistów z branży, uczniowie otrzymają praktyczne instrukcje dotyczące tworzenia wzorów, szkicowania, digitalizacji, kreślenia, podróbek, konwersji danych, specyfikacji technicznych i kosztowania znaczników.

Wymaganie wstępne: Pomyślne ukończenie podstawowego kursu intensywnego Two Cut Patternmaking 2-tygodniowy lub równoważny. Wymagana jest podstawowa wiedza o szyciu, aby zrozumieć, w jaki sposób wzory są przekształcane z papieru na rzeczywiste ubrania.

STUDENT WILL:

  • Dowiedz się, jak używać sprzętu
  • Naucz się podstawowych technik na Gerber
  • Ćwicz digitalizację
  • Naucz się manipulować blokami
  • Dowiedz się, jak sfinalizować

DETALE :

Data:

  • Poniedziałek, 23 lipca - czwartek, 2 sierpnia
  • Poniedziałek, 20 sierpnia - czwartek, 30 sierpnia

Długość: 2 tygodnie / poniedziałek - czwartek

Godziny: 16.00-18.00

Pojemność: tylko 8 studentów

Instruktor: Jessica Hsu, szef Gerber

Jessica pracowała w branży mody przez prawie trzy dekady dla takich marek, jak Karma Athletics, Lotuswear Designs Ltd. i Design Group - żeby wymienić tylko kilka. Oprócz tych cennych doświadczeń, projektowała, produkowała i produkowała odzież dla zwierząt domowych, mundury i suknie ślubne, a także inne niestandardowe ubrania wizytowe z imponującymi wynikami.

Jessica jest formalnie przeszkolona w zakresie projektowania wzorów brytyjskich, kanadyjskich i japońskich, co pozwoliło jej pracować w różnorodnych doświadczeniach, osiągając trwały sukces. Absolwentka LaSalle College International, Uniwersytetu Van Nung, Instytutu Projektowania Mody Chin-Chin oraz krótkoterminowego projektowania mody University of Saint Martins na Uniwersytecie Stanowym, Jessica wykazała się nieustannym dążeniem do doskonałości, nowych wyzwań i stałego wzrostu. Podczas gdy Jessica kontynuuje doskonalenie swojego rzemiosła jako niezależny projektant, to jej zaangażowanie i wiedza techniczna sprawiły, że stała się cenionym pracownikiem, instruktorem i mentorem.

Oprócz pasji do przekazywania swojej wiedzy o modzie projektantom, Jessica pielęgnuje własną kreatywność, czerpiąc inspirację z możliwości, jakie daje jej joga, malarstwo, podróże i przyroda.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja December 20, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Lipiec 2019
Duration
Czas trwania
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,995 CAD
+ GST.
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Lipiec 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą