Przeczytaj oficjalny opis

O CIMA

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) , założona w 1919 r., Jest wiodącym i największym na świecie profesjonalnym zespołem księgowych zarządzających.

CIMA pomaga osobom i firmom odnieść sukces dzięki wykorzystaniu pełnej mocy rachunkowości zarządczej - nie tylko rozliczaniu bilansu, ale także rozliczaniu działalności.

Wspólnie z American Institute of Certified Public Accountants (AICPA) ustanowiliśmy w 2012 r. Oznaczenie Chartered Global Management Accountant (CGMA), aby zapewnić członkom nowy poziom zasobów i uznania.

Program nauczania CIMA opiera się na unikalnych zasadach CGMA Global Management Accounting Principles © i CGMA Competency Framework, aby umożliwić osobom o wysokim poziomie umiejętności, aby pomóc im osiągnąć trwały sukces zarówno w biznesie, jak i finansach.

Zapewniamy ciągłe usługi rozwoju zawodowego, finansujemy badania akademickie, rozwijamy przywództwo myślowe, monitorujemy standardy zawodowe, utrzymujemy kodeks etyczny dla członków i pracujemy z zewnętrznymi dostawcami czesnego i usługami oceniającymi, aby zapewnić najlepsze doświadczenie w badaniu i badaniu.

W 2017 r. Członkowie CIMA i AICPA utworzyli Stowarzyszenie Międzynarodowych Certyfikowanych Profesjonalnych Księgowych, aby połączyć i wzmocnić zawód księgowy na całym świecie. Reprezentując wpływową sieć ponad 667 000 członków i studentów w zakresie zarządzania i rachunkowości publicznej, Stowarzyszenie przygotowuje księgowych do dzisiejszych wyzwań i przyszłych możliwości.

CIMA w skrócie

Stając się CGMA w CIMA, dołączysz do największego na świecie profesjonalnego zespołu księgowych zarządzających i staniesz się częścią prawdziwie globalnej sieci ponad 600 000 profesjonalistów z dziedziny finansów obecnych i przyszłych pokoleń.

Dlaczego warto zostać CGMA w CIMA?

Studiując CIMA, opracujesz krytyczną wiedzę i umiejętności, których poszukują pracodawcy, i będą gotowi do pracy w każdej firmie - dużej lub małej, publicznej lub prywatnej na całym świecie. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego uzyskanie CGMA za pomocą CIMA to właściwy wybór.

Woolich jest akredytowany na poziomie 1 (Certificate In Business Accounting) na razie.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 1 więcej kursów w Woolich Education »

Ostatnia aktualizacja March 14, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Sie 2019