Kurs - Animacja 3D I Efekty Wizualne

Vancouver Film School - VFS

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kurs - Animacja 3D I Efekty Wizualne

Vancouver Film School - VFS

Program 3D Animation & Visual Effects uczy twórczego perspektywę, że animacja komputerowa jest narzędziem opowiadać fascynującą historię. Dzięki połączeniu technologii kinowej i szkolenia nie tylko nauczyć się robić filmy, nauczysz się, aby twój film.

Czego nauczysz się

Idealnie nadaje się do artystów dopiero zaczynają, jak i tych z pewnym doświadczeniem animacji, ten program jest o podjęcie swoje umiejętności - i kołowrotek - na poziomie profesjonalnym. Możesz zacząć od studiowania tradycyjnej sztuki i animacji komputerowych umiejętności, co daje podstawę do prowadzenia jakiejkolwiek dyscypliny w branży animacji. Co będzie można dowiedzieć się, w pierwszej połowie programu pozwala odkryć swoją pasję, a następnie wybiera specjalizację w jednym z filarów branży: Animacja 3D, modelowanie, czy efekty wizualne.

Daty rozpoczęcia:

  • 05 stycznia 2015 Poczekaj-lista - 02 marca 2015 - 04 maja 2015 - 29 czerwca 2015 - 31 sierpnia 2015 - 26 października 2015

Wymagania programowe

Pomyślne zakończenie programu Art & Design VFS Wizualnej Fundacja - lub - sztuki wizualne portfela swojej pracy, która obejmuje życie (preferowane), nadal, lub rysunki znaków i pracy komputera 3D (maksymalnie 12 sztuk łącznie). Aby uzyskać wstęp i rozpocząć studia w animacji 3D i efektów wizualnych, jest wymagane pewne doświadczenie 3D. Jednak, jeśli nie obecnie mają wystarczające doświadczenie 3D możemy otrzymać zgodę warunkową na podstawie siły połączenia z innego komputera grafiki (np Flash, Photoshop, Illustrator, itd.) Oraz umiejętności rysowania.

Absolwent Z:

  • Dyplom w animacji 3D. - Opanował demo rolka ostatecznego projektu. - Dostęp do VFS Alumni Directory i Pracy Zarządu.
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Mar. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Kanada - Vancouver, British Columbia
Data rozpoczęcia : Mar. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Mar. 2019
Kanada - Vancouver, British Columbia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą