Read the Official Description

Na tym poziomie będziemy obejmować wszystkie umiejętności: czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie, Używać szeroką gramatyki i poszerzyć słownictwo. Podejście oparte na zadania przewiduje możliwość dla studentów do zadawania dla słów i zwrotów, których potrzebują, aby wyrazić to, co chcą powiedzieć. Wszystko wprowadza nowy język w kontekście, poprzez słuchanie, odczyty i quizy i uczniowie przyjeżdżają na nowego języka i przepisów poprzez podejście "odkrycia".

Na WLA jesteśmy zobowiązani do zabawy, skutecznego nauczania języka angielskiego - idealne na wszystko z przyjemny dwa tygodnie wakacji na badania już oczywiście prowadzi do podejmowania egzaminu University of Cambridge. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli zakwalifikowanych w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego. Nasze fantastyczne kursy języka angielskiego w połączeniu z ciężką pracą może oznaczać wielkie wyniki.

Studenci mogą rozpocząć w każdy poniedziałek (z wyjątkiem świąt w maju i sierpniu). Możemy są zamknięte na 2 tygodnie na Boże Narodzenie i tydzień na Wielkanoc i tydzień w wrzesień / październik.

See 3 more programs offered by Wimbledon Language Academy »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Sierp. 2019
Duration
By locations
By date
Data początkowa
Sierp. 2019
Application deadline

Sierp. 2019