Przeczytaj oficjalny opis

1

Mamy szereg kursów fotograficzne w Londynie na wszystkich poziomach.

Istnieje pełnym wymiarze godzin, w niepełnym wymiarze godzin i wieczorne programy prowadzące do uzyskania kwalifikacji, a także warsztaty fotograficzne i kursy specjalistyczne krótki w fotografii cyfrowej, studio oświetlenie, ciemni i alternatywnych procesów. Krótkie klasy cyfrowych i ciemni nadają się dla początkujących, ale nie są zaawansowani i fotograficzne master class warsztaty, jak również.

Nasi wykładowcy są bardzo doświadczonych praktyków fotografii, oferując unikalny wgląd medium fotograficznego.

Jesteśmy dobrze zasobami zarówno w cyfrowym i analogowym (tradycyjnej filmowej) fotografii. Nasze studio ma Elinchrom studio flash, obsługę oświetlenia Hi-Glide, wyzwalacze radiowe i mierniki.

Pakiet fotografia cyfrowa ma komputerami Apple Mac (działa Photoshop), zarządzanych przez Eizo kolorowych monitorów i skanerów filmowych.

Fotografia ciemni ma powiększalników dla filmu 35mm i średni format i druk na powleczonych żywicą, jak również dokumenty, przetwórstwo włókien filmowej i skanerów filmowych wszystkich w tym samym zakładzie.

Studenci z naszych kursów regularnie przejść do wyższego lub stać się pracy freelance fotografów, to rzeczywiście osiągnięcie w bardzo konkurencyjnym środowisku. Jeżeli jesteś zainteresowany czymś fotograficznej, możemy mieć kurs dla Ciebie.

Opis przedmiotu

Jest to unikalny kurs prowadzony na greckiej wyspie Syros w grupie Cyklady. Łączy fotografii krajobrazu i środowiska naturalnego z szansą pełnego czasu tygodnia projektów fotograficznych z innymi, którzy mają pasję do fotografii. Kurs obejmuje, ale nie ogranicza się do umiejętności aparatu, umiejscowienie i redakcyjne technik fotografii, opowiadanie historii, używając lampy błyskowej na miejscu i po raz pierwszy w tym roku, fotografii podwodnej. Jest on otwarty zarówno dla studentów podstawowych i zaawansowanych, jak struktura kursu pozwala na indywidualne sesje na różnych poziomach. Jest odpowiedni zarówno dla fotografów cyfrowych i filmowych i średnim formacie kamery filmowej (wraz ze statywem) będą dostępne dla studentów. Wycena opiera się na rodzaju zakwaterowania rezerwacji (mamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz pokoje dwuosobowe) oraz specjalnej obniżonej cenie dla partnerów nie uczestniczy w samym kursie. Transfery z punktów przybycia na wyspę są włączone, ale podróż na wyspę jest extra.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
567 GBP
Pełna opłata £ 330; Non-EU Opłata £ 567
Wg lokalizacji
Wg daty