Kobieta i innowacje

Informacje ogólne

Opis programu

Dzwonię do wszystkich #FierceInnovators!

Styczeń 2021 Aplikacje programowe już otwarte! Rozwijaj umiejętności przywódcze i innowacyjne w jednym z najszybciej rozwijających się miast w USA: Raleigh, Karolina Północna. Dołącz do kobiet w wieku 18-35 lat z całego świata w tym 2- lub 4-tygodniowym programie, w którym kobiety są liderami i innowatorami. Uczniowie poznają kluczowe teorie, aktualne trendy i najskuteczniejsze techniki tworzenia i wdrażania Twojej wizji. Dzięki naszemu partnerstwu z centralą Raleigh i e51 program ten stanowi wyjątkową okazję dostępu do kobiet-przedsiębiorców, innowatorów i liderów w społeczności Raleigh / Durham. Ze względu na ograniczenia mieszkaniowe program ten jest otwarty tylko dla studentek.

126072_WomenInnovationClassPhoto.jpg

Wybierz jedną z opcji na dwa tygodnie lub cztery tygodnie:

 • 3-14 stycznia 2021 Intensywny kurs dla kobiet i liderów
 • 3-28 stycznia 2021 r. Program rozszerzony o staż

„Poczucie wzmocnienia dzięki temu programowi dało mi większy wpływ, gdy nadal poruszam się po rygorach, jakie Berkeley ma do zaoferowania jako student pierwszej generacji o niskich dochodach. Przypomniało mi to, że nadal mam inicjatywę i wychodzę na świat z określonym celem. Nie potrafię wyrazić wystarczająco, jak bardzo pomogło mi to rozwinąć się jako student i osoba ”.

Mary Mijares, University of California, Berkeley

Czy wiesz, że: Raleigh / Durham to jedno z najlepszych amerykańskich miast dla kobiet-przedsiębiorców! Raleigh / Durham, ojczyzna kwitnącego ekosystemu, może poszczycić się zwycięzcą Forbes 30 Under 30 Tatiana Birgisson, założycielką Mati Tea (absolwentka Leadership exCHANGE !), IFundWomen, e51, SOAR i Pinkcubator. Program mieści się w HQ Raleigh, największym amerykańskim południowym centrum dla innowatorów, i zapewnia dostęp do kobiet-innowatorów z różnych branż i środowisk.

Dwutygodniowy kurs dla kobiet i liderów

Intensywny 2-tygodniowy ENTR367: Kobiety i przywództwo. Naucz się analizować role, obowiązki i oczekiwania kobiet na stanowiskach kierowniczych. Będziesz badać problemy i trendy kulturowe z perspektywy historycznej, socjologicznej, politycznej i etycznej. Kurs koncentruje się na kobietach jako innowatorach i obejmuje:

 • Dlaczego przywództwo kobiet ma znaczenie?
 • Czy kobiety mają wyraźnie inny sposób prowadzenia?
 • Jakie przeszkody strukturalne / instytucjonalne / kulturowe napotykają kobiety?
 • W jaki sposób kwestie związane z kobietami i przywództwem są podobne i / lub różne w różnych kulturach?
 • W jaki sposób narzędzia innowacji i kreatywności dla kobiet i przywództwa?
 • Jakie są najlepsze praktyki i zasoby dla kobiet-innowatorów?

Kurs prowadzony w języku angielskim i w pełni akredytowany. Transkrypty są wydawane przez University of Delaware. Większość studentów jest w stanie przenieść kredyt z programu, o ile zostaną wcześniej uzgodnione z macierzystym uniwersytetem. Przed przystąpieniem do programu skonsultuj się z uczelnią macierzystą, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat transferu punktów. Kurs ma 45 godzin kontaktowych i jest wart 3 punktów semestru amerykańskiego lub 6 punktów ECTS (system europejski). W pobliżu

Praktyczne uczenie się, zajęcia i warsztaty: Mamy szczęście mieć wyjątkowy dostęp do wspaniałych innowatorów i przedsiębiorców społecznych, którzy lubią dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą! Poznaj unikalne startupy w Raleigh i Durham, spotkaj się z innowatorami, weź udział w lokalnych spotkaniach innowacyjnych i dowiedz się z pierwszej ręki o podróży przedsiębiorczej. Program zapewnia dostęp do kobiet-innowatorów z wielu branż i środowisk. Ciesz się szeroką gamą działań, w tym:

 • Spotkania z liderkami i przedsiębiorcami społecznymi
 • Wprowadzenie do procesu B Corps (pomyśl Patagonia i Etsy)
 • Wycieczki po unikalnych startupach w Raleigh i Durham
 • Wizyty kulturalne w muzeach i galeriach

Ta klasa jest przeznaczona dla osób, które chcą stworzyć dowolny projekt (organizacja non-profit, przedsiębiorstwo społeczne i biznes nastawiony na zysk) lub stać się bardziej innowacyjnymi myślicielami w istniejącej firmie.

Rozszerzony 4-tygodniowy ze stażem

Zdobądź doświadczenie w świecie rzeczywistym, współpracując z firmą lub przedsięwzięciem społecznym w HQ Raleigh. Firmy te są dynamiczne, ciekawe i rozwijają się! Rozszerzony program obejmuje ENTR367 Kobiety i przywództwo oraz ENTR364 Przedsiębiorczość w praktyce (staż).

ENTR364 Przedsiębiorczość w praktyce (staż)

W oparciu o ustalenia z sprintu projektowego stworzymy rezultaty stażu, które dadzą Ci szansę na wdrożenie niektórych z tych pomysłów dla tej organizacji. Dopracuj swoje umiejętności prezentacji dzięki cotygodniowym aktualizacjom w zespole kierowniczym tej firmy i zobacz, jak to jest tworzyć wartościowe produkty.

 • Wyartykułować i stosować zasady wyuczone w klasie i poza nią;
 • Wykonuj zadania, które zachęcają do dogłębnej refleksji nad doświadczeniem stażowym;
 • Zdobądź zrozumienie, pewność siebie i umiejętności interpersonalne.

Czy wiesz, że: niektórym z naszych studentów zaoferowano pracę po ukończeniu studiów! Dostępne staże dla organizacji non-profit i non-profit.

Wszystkie kursy są dla wyższej klasy, prowadzone są w języku angielskim i są w pełni akredytowane. Transkrypty są wydawane przez University of Delaware. Podczas 4-tygodniowego programu zdobywasz 6 amerykańskich punktów, które można przenieść za zgodą uczelni macierzystej.

Format programu

Tydzień pierwszy i drugi: pierwsze dwa tygodnie poświęć na koncepcje kobiet i przywództwa, a także intensywny proces projektowania, aby pomóc przedsiębiorstwu społecznemu rozwiązać problem. Jakie są najlepsze praktyki prowadzenia w charakterze innowatora lub rozwijania umiejętności wewnątrzmózgowia? Nauczysz się etapów projektowania mapowania, przeprowadzania wywiadów z ekspertami, nauczysz się różnych narzędzi do procesu tworzenia idei i dostarczysz ostateczny prototyp.

Tydzień trzeci i czwarty: W ciągu trzeciego i czwartego tygodnia stosujesz nową wiedzę i umiejętności na swoim stażu w startupie lub przedsiębiorstwie społecznym.

W całym programie uczestniczysz w działaniach kulturalnych i wydarzeniach innowacyjnych.

Wiele naszych kursów w każdym programie kwalifikuje się do uzyskania Certyfikatu Przedsiębiorczości Społecznej Sullivan.

126073_StephanieVyHQRaleighCapital.jpg

Obudowa, koszty i zastosowania

Czesne obejmuje kredyty kursowe, zakwaterowanie, wycieczki w teren i zajęcia kulturalne. Podróż do Raleigh i posiłki nie są wliczone. Aby zabezpieczyć miejsce w programie, wymagany jest bezzwrotny depozyt.

 • Program dwutygodniowy: 2650 USD. Obejmuje 3 kredyty amerykańskie.
 • Program czterotygodniowy. 4 950 USD (6 kredytów). Obejmuje 6 kredytów amerykańskich.

Mieszkaniowy. W zależności od pory roku możesz mieszkać w ThinkHouse, przestrzeni mieszkalnej w Raleigh, gdzie nowi przedsiębiorcy zakładają skalowalne firmy lub w pięknym zabytkowym domu na tej samej ulicy. Pokoje są dwu lub trzyosobowe.

Posiłki. Gotuj w kuchni lub jedz w restauracjach, które uwielbiają lokalni smakosze. Na lunch masz dostęp do pełnej kuchni centrali Raleigh.

Poznawaj miasto autobusem, rowerem i nogami!

Kwalifikowalność i kto powinien złożyć wniosek? Studenci, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności przywódcze, międzykulturowe i innowacyjne. Program jest otwarty dla wszystkich kierunków i studentów z całego świata. Zazwyczaj uczestnikami programu są studenci w wieku 18–26 lat. Program jest jednak otwarty również dla absolwentów, doktorantów i pracujących specjalistów.

Zgłoszenia są przyjmowane w trybie ciągłym. W ramach przygotowań do naszego 21. Programu Rocznego rozpoczynamy proces rekrutacji. Gorąco zachęcamy ludzi do aplikowania wcześniej!

Masz mało czasu i chcesz rozpocząć proces przed złożeniem pełnego wniosku? Prześlij najpierw formularz zainteresowań.

Stypendia

Rozumiemy, że studia za granicą są ważną inwestycją w rozwój intelektualny i osobisty. Czasami potrzebujesz pomocy, dlatego oferujemy ograniczoną liczbę stypendiów. Nie pełne stypendia; ale częściowe stypendia. Stypendia są zarezerwowane przede wszystkim dla studentów z Europy Wschodniej i krajów rozwijających się, ale nigdy nie boli cię o to (jest we wniosku).

Sprawdź też w szkole. Twoje studia za granicą, zajęcia studenckie, wyróżnienia i / lub biuro pomocy finansowej mogą mieć zasoby. Wielu naszych studentów otrzymuje pomoc od swoich uniwersytetów lub społeczności. Damy ci nawet list, który ci pomoże!

Witajcie wszyscy!

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Leadership exCHANGE is an educational organization dedicated to providing young people with the skills and opportunities they need to become active and responsible citizens in this global community. P ... Czytaj więcej

Leadership exCHANGE is an educational organization dedicated to providing young people with the skills and opportunities they need to become active and responsible citizens in this global community. Programs run throughout the year in Prague and Raleigh, North Carolina. Pokaż mniej
Raleigh , Praga + 1 Więcej Mniej