Klasyczny włoski kurs języka w grupie

Fondazione Campus

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Klasyczny włoski kurs języka w grupie

Fondazione Campus

Campus Kursy językowe dla obcokrajowców szkolne są tworzone w celu student nabyć włoskie, które są przydatne w życiu codziennym oraz w świecie zawodowym.

Kadry dydaktycznej

Nauczyciele są absolwentami, posiadające wysoki poziom profesjonalizmu i wiedzy pedagogicznej. Metodologia stosowana jest zaawansowana, a w połączeniu z indywidualną pomoc i korepetycje.

Personalizacji Programy edukacyjne

  • Wstępna analiza umiejętności językowych z Bezpłatny test.
  • Tworzenie programów ad hoc, w zależności od potrzeb studentów.
  • Osobisty programów opartych na poziomie umiejętności ucznia i lekcjach koncentrujących się na konkretnych tematach związanych zarówno w życiu codziennym iw pracy.

Metoda nauczania

W Kursy na Kampusie Language School oparty mowie i piśmie język jest to zabawa i ciągła, skoncentrowanie się na poprawie zdolności ekspresyjne, pozyskiwania strukturę gramatyczną i składniową, a także słownictwo, wyrażenia idiomatyczne i powiedzeń. Symulacja rzeczywistych sytuacjach i znajomość kultury, obyczajów i tradycji zapewnia wszechogarniającej doświadczenie językowe.

Kurs Klasyczny języka włoskiego

Oczywiście, na wszystkich poziomach zaawansowania, oferuje studentom możliwość poprawy zarówno gramatycznej i językowej biegłości, ze szczególnym zwróceniem uwagi na wykorzystanie wyrażenia idiomatyczne powszechnie używanych w życiu codziennym.

  • Rozpoczęcie kursu w górę: w każdy poniedziałek - godzina lekcyjna: 09.00 do 13.00 od poniedziałku do piątku. Lekcje są 50 minut.
  • Czas trwania i częstotliwością tygodniową: 20 godzin - 4 godziny dziennie - Liczba uczniów: Max 8 osób

Pozalekcyjnych

Oprócz lekcji, Campus Szkoła Językowa oferuje bogaty program zajęć fakultatywnych kultury i rekreacji, które mogą być bezpłatnie lub mają koszty. Działania są integralną częścią programu edukacyjnego języka w które przyczyniają się do poprawy znajomości języka włoskiego, ułatwiając także socjalizację między studentami różnych kursów, które można zastosować w praktyce umiejętności językowe nabyte.

Campus Language School proponuje tygodniowy: - włoskiej grupy lekcje gotowania z kolacji do naśladowania - zwiedzanie z przewodnikiem miasta Lucca - wycieczki rowerowe - wycieczki z przewodnikiem do lokalnych gospodarstw z degustacje wina i oleju - pokaz filmu pochodzącego z klasycznej i współczesnej filmografii - spotkania z muzyką klasyczną w partnerstwie z Istituto Musicale Luigi Boccheriniego Campus organizuje także wycieczki i zwiedzanie w weekend do miejsc, o artystyczną, kulturową i rekreacyjną zainteresowanie. Student będzie miał tylko do utrzymania kosztów: transportu, wejść, lunch i kolacje zorganizowanych. Sekretarz organizacyjny jest w dyspozycji studenta do informacji w stosunku do tych wycieczek i imprez organizowanych w regionie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
175 EUR
(1 tydzień) - 525 EUR (4 tygodnie). Każdy dodatkowy tydzień po czwarte: € 100,00
Locations
Włochy - Lucca, Tuscany
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Włochy - Lucca, Tuscany
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą