Kierunek sztuki (scenografia) wysoka wydajność kreatywny programu

Barcelona School of Creativity

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kierunek sztuki (scenografia) wysoka wydajność kreatywny programu

Barcelona School of Creativity

CREATIVO03

Reklama wpada do oka. Obrazy, marki i plakaty są pierwsza napaść konsument aby przyciągnąć ich uwagę i zdobyć ich zainteresowanie, nawet przed samym komunikacie. A są one w rękach dyrektora artystycznego.

Bernbach powiedział, że reklama nie jest nauką, lecz sztuką. I masz zamiar się reżyser.

OPIS PROGRAMU

Dyrektor artystyczny jest odpowiedzialny za kreatywność jako kopii. Dlatego też, oprócz uczenia się kreatywność, uczyć estetyczne, projektowanie graficzne, projektowanie redakcyjną, ilustracja, świat druku, fotografii, filmu, mody, trendy twórcze, nowe technologie ... i opracuje portfel, aby pokazać, że nauczyłeś.

Czas trwania programu wynosi jeden rok akademicki: trzy czwarte, cztery godziny dziennie od poniedziałku do czwartku, ale na pewno, trening, książka i swoją przyszłość będzie wymagało większego poświęcenia godzin.

Porządek obrad PROGRAM

GRAPHIC DESIGN

W fundamentach kierunku sztuki jest projekt graficzny. Linia, kształt, kolor, waga, rytm, typografii i kaligrafii, wizerunek, marka ... są podstawą, na której zbudowany jest każde działanie komunikacyjne. Bądź przygotowany do pracy projekt redakcyjny, oznakowanie, branding, identyfikacja wizualna i opakowanie, aż dojdziesz do ich opanowania ... i cieszyć się nimi.

Niektóre elementy: design elements - Fazy projektu graficznego - Branding - związek między obrazem i tekstem - projekt typograficzny - Opakowania - teoria koloru - Znaki i stoi - projektowanie dużych formatach - Skład i układ broszury - Jak wybrać najlepszy system print - uczenia się od mistrzów projektowania graficznego - jest dużo pisano o gustach - ...

SCENOGRAFIA & MEDIA

Do zadań dyrektora artystycznego przy tworzeniu i produkcją kampanii zarówno w mediach audiowizualnych i grafiką lub cyfrowy jest tak wiele, tak skomplikowane i tak zróżnicowane, że sprawa ta zapowiada się na prawdziwy maraton do sprintu. Tradycyjne media, marketing bezpośredni, media cyfrowe ... z najbardziej spektakularnych miejscu najbardziej dyskretny dyrektor artystyczny transparent, interwencja jest fundamentalna.

Niektóre elementy: Dyrektor artystyczny w sesji - Dowiedz się, jak zrobić płytę strzelanki - Sztuka dla Aplikacji - Specjalne formaty prasy - Argumentując, aby obronić swoją pracę - Buzoneo - bilbordów mediów - Transparent nie jest mała reklama - reklama POS - Zdecyduj się na casting - Adaptacja do różnych formatów i nośników - promocje i korespondencji bezpośredniej - ...

Brak sieci

Bo jeśli jeszcze nie jest jasne, głównym dziełem twórczym nie jest: to jest myślenie. I powiedzieć twoje pomysły nie potrzebujesz komputera. Komputer jest tylko narzędziem, a narzędzie nie może ich stan. Więc być przygotowany do wspiąć się na krok w swojej twórczości i desenchúfate. Draw, manipulować, wycinanie i wklejanie, kopiowanie, wyszukiwanie, modelowanie, brudne ... to tylko niektóre z rzeczy, które trzeba zrobić, aby je zdobyć.

Niektóre elementy: Pencil & Moleskine - Oznaczanie scenorys - Podstawy Ilustracja - Porady zrobić szkic - prawdziwych modeli - Opakowania i umiera - Make typografii ... Naprawdę - Collage - Tworzenie i modyfikowanie tekstury - materiały na wyciągnięcie ręki - tajemnice kserokopiarce - ...

FOTOGRAFIA, rozwoju i produkcji

Narzędzia i dyscyplin, które musi znać i opanować scenograf rosną z dnia na dzień. Trzeba wiedzieć, jak korzystać z wszelkiego rodzaju programów, nie ma wiedzy o fotografii, postprodukcji, filmu, technik drukarskich i ... i coraz nowe technologie, a nawet platformy programowania. Wiedza nie odbędzie się, ale będzie to zająć dużo czasu.

Niektóre elementy: wideo i zdjęcia: dyrektor artystyczny reżysera fotografii - Ruédalo siebie - produkcję graficzna - Wykonać i sprawdzić oryginalna - produkcja cyfrowa: karkasu do produktu końcowego - Proces produkcji spotu: agencja, producent i reżyser - Mobile video - Projekty technologiczne i malowanie dyrektorem artystycznym w tym wszystkim? -

KAMPANIE WARSZTAT i rozwój KSIĄŻKI

Książka, portfel, kołowrotek, folder, kołowrotek, demo ... nazywają to jak nazwać to, że jest to najważniejsza rzecz, którą musisz zrobić, jeśli chcesz znaleźć pracę w agencji reklamowej. Czas zabrać się do pracy ze swoim partnerem w pomysłach, reklam i kampanii nadszedł. Oczekujemy prawdziwe produkty i briefingi, standardów zawodowych, a przede wszystkim, wiele godzin pracują ramię w ramię z dyrektorem artystycznym.

Niektóre elementy: najlepszy format - dobór części - Zintegrowane kampanie - Jak zrobić złożonych idei - tworzenia wideo-przypadki - typowe błędy - wykresy wyjaśniające - Wywiad - Kontakt - Media i zaleca podpór - The książkę dwukrotnie - ...

Warsztat Twórczy INNOWACJE

Technologia zmieniła nasze życie na zawsze wpływ na kulturę, gospodarkę, relacje i komunikację. I, oczywiście, reklama. W tym warsztacie będzie zrozumieć i opanować nowe technologie i formaty multimedialne. Będziesz praktycznie z wykorzystaniem technologii takich jak Arduino, Virtual Reality, drukowania lub kampanii gier 3D. nie istnieją żadne bariery dla nowej twórczości. A ty, w parze ze swoim twórczym partnerem, mają wiele sesji z wyprzedzeniem, aby to udowodnić.

Niektóre elementy: Logiczne projektowanie i innowacji produktów - warsztaty Arduino i twórcze technologie - Eksperymentowanie z wirtualnej rzeczywistości - kampanie mobilne: generowanie użytecznych i kreatywne aplikacje dla marek - The propagacji i "podjadania" treści - drukowanie 3D: kształtowanie swoje pomysły - tworzenie gier sprawia, że ​​ludzie chcą produkować i chcą odtwarzania-kampanie Transmedia - twórczy Wyposażenie: partyzancką efekt marketingowy "wow" - może być oprogramowanie idea kampanii?

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
10,500 EUR
Rabaty i finansowanie
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą