Kierunek Reżyserii

Kogan Academy of Dramatic Arts

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Kierunek Reżyserii

Kogan Academy of Dramatic Arts

Uważamy, że reżyseria jest jedną z najbardziej skomplikowanych i fascynujących sztuk. Aby nauczyć się, jak kierować wymaga poświęcenia, ale jest również bardzo satysfakcjonujące.

W Akademii uważamy również, że reżyser musi najpierw dokładnie zrozumieć proces twórczy aktora i nauczyć się dobrze działać. Dlatego też kurs Directing przebiega obok programu Acting, a Twój kurs rozpocznie się w drugim roku studiów. Końcowy czwarty rok kursu Dyrektorów to rok bezpłatnego opłacania, w trakcie którego dyrektor studiów produkuje i kieruje ich końcową produkcją.

Podczas pierwszych czterech semestrów w Akademii studiujesz tylko działanie. Następnie ocenimy, jak rozwija się twój talent artystyczny, między innymi, spoglądając na to, jak radzisz sobie ze wszystkimi aspektami tworzenia coraz bardziej złożonego zestawu ćwiczeń.

ĆWICZENIA

Oprócz tematów kursu Acting, niektóre tematy objęte kursem mogą obejmować, ale nie ograniczać się do:

 • Zasady kierowania
 • Reżyserię (od 10-sekundowego ćwiczenia i kończąc na pełnometrażowej grze po zakończeniu kursu)
 • Dźwięk
 • oświetlenie
 • konstrukcja
 • Inspicjent
 • ADMINISTRACJA
 • Zdrowie i bezpieczeństwo
 • Wprowadzenie do opery i reżyserii muzycznej
 • Historia projektowania kostiumów i scen
 • Historia sztuki i muzyki
 • Historia teatru

II i III rok

Będziesz musiał przeprowadzić większość prób, aby wykonać swoje ćwiczenia kierownicze we własnym czasie. Musisz być na tyle na tyle, aby uczęszczać co najmniej 99% czasu w pierwszym roku. Jeśli przegapisz coś więcej, nie będziesz w stanie dogonić. W trakcie reżyserii będziesz musiał spędzić od pięciu do dziesięciu razy więcej czasu na pracę domową.

W ciągu drugiego i trzeciego roku modułu kierowania będziesz rozwijał umiejętności z zakresu pracy na scenie, zarządzania sceną, oświetlenia, dźwięku, asystenta reżyserii i scenografii. Nauczysz się również znaczenia Zdrowia i Bezpieczeństwa w Twoim zawodzie.

Inną cechą kursu reżyserii jest, w ostatnim roku, zastępca trenera Akademii na rocie z innymi studentami na kursie. Nauczymy się umiejętności komputerowych i informatycznych, a także podstawowej administracji i rachunkowości.

4. rok

Reżyserią i organizacją produkcji na pełnym morzu jest ostateczna reżyseria w Akademii. Obejmuje wybór gry, projektowanie, odlewanie, budżetowanie, reklamowanie, oświetlenie, ubieganie się o licencję, nadzór nad występami publicznymi, przyjmowanie notatek i tak dalej.

Działanie / kierowanie ścieżką

Wszyscy reżyserzy filmów i teatrów muszą być w stanie działać. Przykłady są niewiele od Romanów Polańskiego, Johna Hustona do Jon'a Favreau (Iron Man) i Sir Kenneth Branagh. W oparciu o tradycje rosyjskie, każda osoba, która chce studiować w naszym kursie reżyserskim, musiała przez co najmniej rok trenować w naszym kursie aktorskim. W związku z tym osoba trenująca jako dyrektor naszej Akademii będzie musiała pozostawać z nami przez cztery lata. Ostatni rok studiów dla reżysera poświęcony jest reżyserii pełnej długości, w pełni wyprodukowanej sceny. Do tego czasu reżyser przeprowadzi wiele różnych ćwiczeń z różnych gatunków, w tym krótkich dramatów, adaptacji opowiadań i baśni.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski


Ostatnia aktualizacja August 17, 2017
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2018
Duration
Czas trwania
4 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
480 GBP
Locations
Wielka Brytania - Londyn, Anglia
Data rozpoczęcia: Sierp. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2018
Wielka Brytania - Londyn, Anglia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Price
Za kadencję, oprócz opłaty za kursy za lata 1-3. 375 GBP za okres w roku 4 (wersja ostateczna)