Jednoroczny Kurs Globalnego Projektowania adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wprowadzeniem do kilku dyscyplin projektowania (produkt, wnętrza, moda, grafika, reklama i marketing), a także pomoc dla studentów w wyborze, które staną się ich kariera. Przez cały rok studenci zdobywają podstawy tworzenia i projektowania.

Świat twórczości się zmienia, projekt staje się tyglem dyscyplin, a ich praktyka jest zliberalizowana. Multidyscyplinarne podejście jest częścią mieszanego procesu dziedzin zastosowania kreatywności. Ta hybrydowa edukacja zachęca studentów do otwartego planu studiów z wyraźnymi intencjami: wzbudzając ich ciekawość, rozwijając kreatywność i odkrywając kilka form wyrazu.

Dlaczego warto studiować roczny kurs projektowania w Barcelonie?

Coroczny kurs z zakresu projektowania globalnego wprowadza studentów w dyscypliny projektowania produktu, projektowania wnętrz, projektowania mody, projektowania graficznego, reklamy i marketingu, a także wyraża zainteresowanie kreatywnością oraz rozwojem wszechstronności i elastyczności. Kurs odbywa się w ramach wielokulturowego kontekstu IED Barcelona, którego celem jest dostarczanie wiedzy wykraczającej poza granice określonych dziedzin, zachęcanie i dostarczanie naturalnych umiejętności, wspólnych dla wszystkich uczniów, przy jednoczesnym poznawaniu innych dyscyplin i powiązań między nimi wszystkimi. Ponadto IED Barcelona regularnie organizuje konferencje, seminaria, prezentacje i działania z udziałem wybitnych specjalistów ze wszystkich dziedzin projektowania, które pomagają uczniom zaangażować się w dynamikę wielodyscyplinarności.

Cele

Celem rocznego kursu w zakresie globalnego projektowania jest nauczanie podstaw tworzenia, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym, w celu uzyskania szerokiego wykształcenia, które umożliwia włączanie uczniów w różne dyscypliny. Kurs szkoli studentów, aby mogli stworzyć koncepcję i wyrazić pomysł poprzez kilka dyscyplin.

Metodologia

Kurs zostanie opracowany w trzech modułach:

  • Moduł teoretyczny do zdobywania wiedzy akademickiej
  • Praktyczny moduł do zdobywania technik
  • Moduł dla projektów multidyscyplinarnych

Profil ucznia

Jednoroczny kurs Global Design skierowany jest do wszystkich zainteresowanych zdobyciem specjalizacji w zakresie projektowania produktów, projektowania wnętrz, projektowania modowego, projektowania graficznego, reklamy i marketingu, pomagając im wybrać ścieżkę, którą chcą osiągnąć. W tym roku studenci zdobędą podstawy tworzenia i projektowania.

Ponadto, pod koniec kursu, uczniowie mogą stworzyć własne portfolio pracy, niezbędne narzędzie w świecie projektowania, aby włamać się do życia zawodowego z większą ilością gwarancji. Portfolio to oddaje praktyczne możliwości projektanta, który może pokazać je przyszłym klientom lub innym szkołom projektowym lub instytucjom.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 24 więcej kursów w IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

Ostatnia aktualizacja January 26, 2019
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Sie 2019
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
14,200 EUR
Deadline
Sie 1, 2019
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Sie 2019
Data końcowa
Sie 1, 2020
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2019

Sie 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Sie 1, 2019
Data końcowa
Sie 1, 2020