Jednoroczny kurs projektowania globalnego

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Jednoroczny kurs projektowania globalnego

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

TEN PROGRAM JEST UŻYWANY W JĘZYKU ANGIELSKIM

Jednoroczny kurs w zakresie projektowania globalnego skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wprowadzeniem do kilku dyscyplin projektowania (produkt, wnętrza, moda, grafika, reklama i marketing), a także pomaga studentom w wyborze ich kariera. Przez cały rok studenci zdobywają podstawy tworzenia i projektowania. Świat twórczości się zmienia, design staje się tyglem dyscyplin, a ich praktyka jest zliberalizowana. Multidyscyplinarne podejście jest częścią procesu mieszania dziedzin zastosowania kreatywności. Ta hybrydowa edukacja zachęca studentów do otwartego planu studiów z wyraźnymi intencjami: wzbudzając ich ciekawość, rozwijając kreatywność i odkrywając kilka form wyrazu.

DLACZEGO W BARCELONIE UCZESTNICZYĆ JEDNOROCZNY KURS PROJEKTOWANIA?

Coroczny kurs w zakresie projektowania globalnego wprowadza studentów w dziedziny projektowania produktów, projektowania wnętrz, projektowania modowego, projektowania graficznego, reklamy i marketingu, a także wyraża zainteresowanie kreatywnością i rozwojem wszechstronności i elastyczności. Kurs odbywa się w ramach wielokulturowego kontekstu IED Barcelona, ​​którego celem jest dostarczanie wiedzy wykraczającej poza granice określonych dziedzin, zachęcanie i dostarczanie naturalnych umiejętności, wspólnych dla wszystkich uczniów, przy jednoczesnym poznawaniu innych dyscyplin i powiązań między nimi wszystkimi. Ponadto IED Barcelona regularnie organizuje konferencje, seminaria, prezentacje i działania z udziałem wybitnych specjalistów ze wszystkich dziedzin projektowania, które pomagają uczniom w zaangażowaniu się w dynamikę wielodyscyplinarności

Cele

Celem rocznego kursu w zakresie globalnego projektowania jest nauczanie podstaw tworzenia, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym, w celu uzyskania szerokiego wykształcenia, które umożliwia włączanie uczniów w różne dyscypliny. Kurs szkoli studentów, aby mogli stworzyć koncepcję i wyrazić pomysł poprzez kilka dyscyplin.

Metodologia

Kurs zostanie opracowany w trzech modułach:

  • Moduł ateoretyczny do zdobywania wiedzy akademickiej
  • Praktyczny moduł do zdobywania technik
  • Moduł dla projektów multidyscyplinarnych

Profil ucznia

Jednoroczny kurs w zakresie projektowania globalnego skierowany jest do osób zainteresowanych dotarciem do dziedzin projektowania produktu, projektowania wnętrz, projektowania modowego, projektowania graficznego, reklamy i marketingu, pomagając im wybrać ścieżkę, którą chcą przejść na emeryturę. W tym roku studenci zdobędą podstawy tworzenia i projektowania. Ponadto, pod koniec kursu, studenci mogą stworzyć własne portfolio pracy, niezbędne narzędzie w świecie projektowania, aby włamać się do życia zawodowego z większą ilością gwarancji. Portfolio to oddaje praktyczne możliwości projektanta, który może pokazać je przyszłym klientom lub innym szkołom projektowym lub instytucjom.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski


Ostatnia aktualizacja September 30, 2018
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,000
Locations
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Hiszpania - Barcelona, Catalonia
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą