Jeden rok programu filmowej

Informacje ogólne

Opis programu

Szybkie spojrzenie

  • Lokalizacja: Paryż, Nicea, Bruksela
  • Język wykładowy: angielski

Przegląd

Podczas tego roku, uczniowie uczą się podstawowych aspektów estetycznych i technicznych parametrów ramy, dźwięku i nowych mediów z ponad 1 110 godzin zajęć, w tym ośmiu tygodni stażu.

Ten program jest zaprojektowany, aby zapewnić szeroką dłoń urządzeń technicznych stosowanych w przemyśle filmowym, ale także duże doświadczenie teoretyczne na filmie. Studenci będą mieli okazję do praktykowania podczas sesji warsztatowych, mają większe doświadczenie poprzez staże i oczywiście pisać, bezpośrednie i strzelać własnych krótkich filmów do głębszego rozumienia i znajomości branży filmowej.

Ten intensywny program daje studentom globalnej wizji różnych zadań potrzebnych do osiągnięcia filmu, aby móc wybrać jedną z nich i być bardziej komfortowe i zawodowego dla swoich osobistych projektów.

W tym roku zawiera opcjonalny program w języku francuskim. Absolwenci z dobrym poziomie francuskim będą mogli zapisać się bezpośrednio w drugim roku trwania programu 3-letnich w Brukseli lub Nicei.

Kwalifikacje

Program ten przyjmuje studentów z całego świata, muszą mieć ukończone 18 lat, aby kwalifikować się i osiągnęły proces aplikacji.

Obudowa / Noclegi

  • Apartament / Mieszkanie
  • Schronisko

Szkoła nie zapewnia mieszkania, ale ma różne partnerstwa z agencjami nieruchomości i pomoże studentom w znalezieniu ich mieszkań.

Koszty programowe

11 000 euro koszty obejmują: koszt obejmuje czesnego ma obudowę lub żywności uwzględnione.

Daty

  • Pierwsza sesja: 03 października 2016 Kończy się 17 marca 2017 roku
  • 2-cia sesji: 02 stycznia 2017 Kończy się 16 czerwca 2017 r
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

ESRA is a French Film School, created in 1972, it is the only private school entitled by the French government to issue and deliver a State degree (French bachelor).

ESRA is a French Film School, created in 1972, it is the only private school entitled by the French government to issue and deliver a State degree (French bachelor). Pokaż mniej
Paryż , Miły , Rennes , Bruksela + 3 Więcej Mniej