Jeden rok kurs całkowitej projektu

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Jeden rok kurs całkowitej projektu

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Ten program jest prowadzone w języku hiszpańskim i angielskim

Test Razem Projekt One Year golfowe odbywa się w ciągu jednego roku akademickiego, w podróży choć z różnych dziedzin wzornictwa i komunikacji. Skierowany jest do osób, które chcą rozpocząć szkolenie w zakresie projektowania produktu, wnętrze, grafiki i mody.

całkowity projekt

Przez cały Całkowita projektowania kursu wszystkie podstawowe aspekty teoretyczne i praktyczne w zakresie projektowania i zostaną pokryte są badane aspekty projectual warsztatów i lekcji przez obejmującej wszystkie główne tematy dla profesjonalnego projektowania i wykonywania projektu kultury.

IED Madryt jest miejsce na szkolenia, badania i innowacje, gdzie studenci pracują nad projektami kreatywnymi i interdyscyplinarnych, stanowiące część zespołów w firmach. Rok akademicki Zwieńczeniem projektu w formie konkursu. W tym przypadku będzie to dla firmy Tetra Pak andGlenfiddich. W poprzednich edycjach, uczniowie pracowali z takimi firmami jak MUJI, Hoss Intropia, Skunkfunk, samochody, Hendricks, Alvarno, Baruc Corazón i The Art Company.

W sumie projekt na rok Kursy są prowadzone w języku angielskim i hiszpańskim. W pierwszym semestrze szkolenia jest podać oddzielnie w każdym języku, w którym hiszpański studenci otrzymują lekcje angielskiego i odwrotnie. W drugim semestrze Kurs jest prowadzony wspólnie.

Kurs Całkowita Projekt jest skierowany do tych, którzy chcą rozpocząć studia projektowe.

Jest on podzielony na trzy obszary: projektowania mody, projektowania produktu oraz projekt graficzny, zakończone z produkcji końcowej projektu poprzecznym.

Kurs Całkowita Projekt obejmie wszystkie artystyczne, koncepcyjne, techniczne i projectual wystrojem, poprzez warsztaty i lekcje teoretyczne, tak, że studenci uczą się podstaw projektowania.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Spanish (Spain)
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
14,000 EUR
Locations
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Hiszpania - Madrid, Community of Madrid
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą