Przeczytaj oficjalny opis

Jednorocznych Cyfrowy Filmmaking Conservatory Program łączy w sobie praktyczne szkolenia praktyczne z teorii krytycznej i fundament, który umożliwia studentom rozpoczynającym filmowe poziomie, aby przekształcić profesjonalnych filmowców. Studenci nie tylko poznają elementy techniczne produkcji filmowej i medialnej, ale jak w każdym programie oranżerii, silny nacisk kładzie się na reprezentacji artystycznej i dostawy. W szczególności rozwój dyscyplin, takich jak jasność, emocjonalnego i fizycznego reprezentacji opowiadania. Poziom Doświadczenie: brak doświadczenia filmowej konieczne.

DARMOWE urządzeń dostępowych po studiach

Absolwenci DFA przyznawane są członkostwa - pełny dostęp do naszych urządzeń, sprzętu i zasobów wszystkich za darmo!

Dlaczego DFA?

Cyfrowy Film Academy: Na krawędzi natarcia Edukacji DFA nadal być innowacyjne i poprowadzić drogę w formie filmu i edukacji medialnej. Dlatego Cyfrowy Film Academy jest często kopiowany, ale nigdy nie wyniósł.

Jeden rok produkcji Członkostwo dla Absolwentów DFA absolwenci otrzymują jeden rok członkostwa produkcji po zakończeniu cyfrowego programu filmowego. Co to znaczy? Ciąg dalszy dostęp do sprzętu i DFA obiektu bezpłatnie! Przynależność została wykorzystana przez absolwentów do kontynuowania szkolenia, strzelać swoje kolejne projekty i zacząć zarabiać pieniądze jako niezależnych filmowców! Z członkostwem absolwenci DFA mieć pełny firmę produkcyjną w zasięgu ręki! Aby uzyskać więcej informacji na temat członkostwa można znaleźć na stronie internetowej www.digitalfilmacademy.com DFA i kliknij "członkostwa".

Specjalizująca się w Digital Media - 21st Century Technologia DFA jest jedynym szkoły filmowej w Nowym Jorku, która specjalizuje się w 100% cyfrowy filmowej i medialnej edukacji. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ w przeciwieństwie do innych szkół filmowych, DFA stawia wszystkich swoich zasobów i skupić się cyfrowych programów filmowych i multimedialnych. Jeśli jesteś zainteresowany folii lub nośnika cyfrowego szkolenia, Cyfrowy Film Academy to miejsce.

State-of-the-branży szkoleniowej i Hands-on Programy DFA współpracuje ze specjalistami i wychowawców w branży tworzenia hands-on, wciągające programy. Curriculum, wyposażenie i oprogramowanie jest stale aktualizowana i udoskonalana, aby korzystać studenci DFA głównej! Czy jesteś zainteresowany podjęciem krótki cyfrowy kurs multimedialny, aby dowiedzieć się, czy film czy mediów cyfrowych jest wybór kariery dla Ciebie, lub program, w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć umiejętności niezbędne do rozpoczęcia pracy w przemyśle, czy też trzeba stworzyć portfel, aby ubiegać się o studia magisterskie na uniwersytecie, DFA posiada program, aby dopasować swoje cele, harmonogram i budżet. Studenci mają wiele możliwości do współpracy z urządzeniami i do góry swoje umiejętności, wykonując projekty film cyfrowy.

Nieograniczony czas Lab Tylko DFA ma nieograniczone korzystanie z urządzeń i laboratoriów edycja / komputera podczas kursów. Jak inaczej może stać się osoba biegła w umiejętności technicznych? To jest klucz do sukcesu i to w twoich rękach ... więc go używać! Dodatkowy czas Edycja lab po ukończeniu kursu po zarejestrowaniu w programie Cyfrowa Film Academy Filmmaking lub Digital Media Course, otrzymasz od dwóch do czterech tygodni dodatkowego czasu edit laboratorium po zakończeniu szkolenia, aby zakończyć pracę nad wszelkimi projektami klasowych i rozwijać swój kołowrotek. Dodatkowy czas edit laboratorium w trakcie i po kursie wynosi więcej praktyki, lepszą sprawność i rozwój umiejętności.

Instruktorzy są profesjonalistami Instruktorzy są DFA wychowawców i specjalistów pracujących w branży filmowej, telewizyjnej, wideo i mediów. Instruktorzy dostarczyć cennych informacji zwrotnych na temat branży i coraz zatrudniony!

DFA poważnie myśli o treningu Jako DFA absolwent programu Cyfrowa Filmmaking lub warsztatu, masz możliwość ponownego podjęcia jednej klasy lub obiektu. Jest to jeden z wielu sposobów DFA obsługuje treningu jeśli wystąpią trudności uchwycenia obiektu lub nieodebranych klasę. DFA można zaplanować do badania klasy lub obiektu bez dodatkowych opłat w przyszłości kursu.

Mentorship Portfolio Builder "Załoga Lista" to program mentoring dla naszych studentów stworzony i opracowany przez Dyrektora ds Naukowych. Nowi studenci DFA mogą otrzymać dodatkową pomoc od bardziej doświadczonych studentów i absolwentów DFA! Absolwenci DFA kontynuować budowanie portfeli podczas pobytu część społeczności DFA!

Ciąg dalszy Wsparcie dla absolwenta cele zawodowe Oprócz jednego roku członkostwa Produkcji, DFA wspiera studentów cele zawodowe poprzez zapewnienie studentom więcej możliwości rozwoju po zakończeniu kursu. Absolwenci otrzymują DFA możliwości zwiększenia ich umiejętności w innych filmach studenckich DFA i projektów po studiach! W tej branży kreatywnej i technicznej, praktyczne szkolenia jest kluczem.

Małe klasy Rozmiary DFA ogranicza liczebności klas do od 10 do 15 uczniów. Większość klas średnio od 6 do 12 uczniów. Oznacza to, że mają więcej rąk na czas ze sprzętem, a więcej jeden na jeden z instruktorem.

Lokalizacja DFA położony jest zaledwie jedną przecznicę od słynnej dzielnicy rozrywkowej Times Square w Nowym Jorku. To skrzyżowanie z branży rozrywkowej, a najlepszym miejscem do nauki i mediów cyfrowych filmową!

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Digital Film Academy and Code Immersives »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
17,420 USD
plus $ 575 w opłatach
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa