Jak wyciągnąć od modelu w kontekście

Kensington and Chelsea College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Jak wyciągnąć od modelu w kontekście

Kensington and Chelsea College

11

Nasze malarskie i rysunkowe Kursy mają na celu zapewnienie coś dla siebie.

Dla początkujących, którzy chcą dowiedzieć się o nowym medium wyraziste lub bardziej doświadczonego lekarza, który chce okazję do eksperymentowania i znaleźć konstruktywną krytykę. Nasze kursy pozwalają na początkujących jak i doświadczonych praktyków współpracują badających różne materiały malarskie, techniki i podlegających dyscyplin.

Rysunek jest kluczową umiejętnością, która leży u podstaw wszystkich naszych artystycznych i twórczych. Rysunek pozwala nam być wyrazisty i opisowy, odkrywać i się komunikować. Oferujemy szeroką gamę rysunek zajęcia, które pozwolą Ci w celu zbadania praktyk rysowania z poradnictwa i wsparcia. Nasze kursy rysowania są uziemione w przyjętą praktyką ale wprowadzać innowacje i eksperymenty.

rysunek Życie i zajęcia malarskie dają uczniom możliwość nauki i pracy z ludzkiej postaci i odkrywania różnych mediów, materiałów i technik. Czerpiąc z rysunku może inspirować wiele różnych form dochodzenia artystycznej; z poszukiwaniem tożsamości dla zrozumienia ludzkiej fizyczności. Obserwacja, kompozycja, pomiaru i ekspresja są kluczowymi elementami i pozy są podane także historyczną nazwę i kontekst.

Brak konkretnej szkoły czy filozofii sztuki rządzi naszą rezerwę przedmiotów z wyjątkiem zobowiązania do doskonałości nauki.

Materiały sztuki nie są wliczone w cenę kursu, ale podstawowe materiały można kupić z uczelni w rozsądnych cenach. Wszelkie dodatkowe koszty zostaną wskazane w zarysie przedmiotu lub na sesje wywiadów i porady. (Należy pamiętać, że dla klas rysunek życiu nagi model jest używany).

Opis przedmiotu

W środowisku krytycznym i podtrzymujące ten kurs będzie wspierać rozwój indywidualny ekspresyjnej interpretacji podczas pracy z modelem życia. Poprzez szereg działań i ćwiczeń rysunkowych ten kurs będzie skupić się na rozwijaniu niezbędnych umiejętności i technik obserwacyjnych rysunku. Badając czynniki, takie jak wypowiedzi sprzymierzonego z wykorzystaniem nośnika i utworzenia współczesny i historyczny kontekst rysunku życia.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Pon 10:00 - 12:30
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Duration
Czas trwania
10 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
378 GBP
Pełna opłata £ 220; Non-EU Opłata £ 378
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą