Jak rysować: rysunek mierzony i systemy rysunkowe

Kensington and Chelsea College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Jak rysować: rysunek mierzony i systemy rysunkowe

Kensington and Chelsea College

11

Nasze malarskie i rysunkowe Kursy mają na celu zapewnienie coś dla siebie.

Dla początkujących, którzy chcą dowiedzieć się o nowym medium wyraziste lub bardziej doświadczonego lekarza, który chce okazję do eksperymentowania i znaleźć konstruktywną krytykę. Nasze kursy pozwalają na początkujących jak i doświadczonych praktyków współpracują badających różne materiały malarskie, techniki i podlegających dyscyplin.

Rysunek jest kluczową umiejętnością, która leży u podstaw wszystkich naszych artystycznych i twórczych. Rysunek pozwala nam być wyrazisty i opisowy, odkrywać i się komunikować. Oferujemy szeroką gamę rysunek zajęcia, które pozwolą Ci w celu zbadania praktyk rysowania z poradnictwa i wsparcia. Nasze kursy rysowania są uziemione w przyjętą praktyką ale wprowadzać innowacje i eksperymenty.

rysunek Życie i zajęcia malarskie dają uczniom możliwość nauki i pracy z ludzkiej postaci i odkrywania różnych mediów, materiałów i technik. Czerpiąc z rysunku może inspirować wiele różnych form dochodzenia artystycznej; z poszukiwaniem tożsamości dla zrozumienia ludzkiej fizyczności. Obserwacja, kompozycja, pomiaru i ekspresja są kluczowymi elementami i pozy są podane także historyczną nazwę i kontekst.

Brak konkretnej szkoły czy filozofii sztuki rządzi naszą rezerwę przedmiotów z wyjątkiem zobowiązania do doskonałości nauki.

Materiały sztuki nie są wliczone w cenę kursu, ale podstawowe materiały można kupić z uczelni w rozsądnych cenach. Wszelkie dodatkowe koszty zostaną wskazane w zarysie przedmiotu lub na sesje wywiadów i porady. (Należy pamiętać, że dla klas rysunek życiu nagi model jest używany).

Opis przedmiotu

Zmierzone zajęcia rysunkowe nauczy studentów systemów pomiarowych i będzie koncentrować się na procesie rysunek, a nie przedmiotu. Jest to rysunek z klasy obserwacji, że bada; wzroku, rozmiar, pomiary porównawcze, tonalna, rzeczywisty rozmiar i całkowity widok. Wiele różnych systemów rysunku jasno i prosto określonymi zostaną zbadane w ciągu tygodni. Jest to dobra klasa dla początkujących i praktykujących artystów. Trudny, ale dobre.

  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: pt 10:00 - 12:30
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Kwiec. 2019
Duration
Czas trwania
8 tygodnie
W niepełnym wymiarze czasu
Price
Cena
378 GBP
Pełna opłata £ 190; Non-EU Opłata £ 378
Locations
Wielka Brytania - London, England
Data rozpoczęcia : Kwiec. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Kwiec. 2019
Wielka Brytania - London, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą