Przeczytaj oficjalny opis

Campus Kursy językowe dla obcokrajowców szkolne są tworzone w celu student nabyć włoskie, które są przydatne w życiu codziennym oraz w świecie zawodowym.

Kadry dydaktycznej

Nauczyciele są absolwentami, posiadające wysoki poziom profesjonalizmu i wiedzy pedagogicznej. Metodologia stosowana jest zaawansowana, a w połączeniu z indywidualną pomoc i korepetycje.

Personalizacji Programy edukacyjne

  • Wstępna analiza umiejętności językowych z Bezpłatny test.
  • Tworzenie programów ad hoc, w zależności od potrzeb studentów.
  • Osobisty programów opartych na poziomie umiejętności ucznia i lekcjach koncentrujących się na konkretnych tematach związanych zarówno w życiu codziennym iw pracy.

Campus Szkoła Językowa - dzięki doświadczeniu nauczania długoterminowej przeprowadzonych przez Fondazione - stworzył językowe kursy specjalistyczne dedykowane do wszystkich tych, które wymagają terminologię przywiązane do konkretnych dziedzinach zawodowych: Turystyka, Sztuki, Food and Wine, muzyki, mody, biznesu Zarządzanie.

Kursy są zarezerwowane dla studentów, które mają dobry poziom włoski.

  • Liczba uczniów: Max 8 osób - Rozpoczęcie kursu w górę: w każdy poniedziałek - czas trwania i częstotliwość tygodniowy: jeden tydzień w sumie 15 godzin - 3 godziny dziennie
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Fondazione Campus »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
1 tydzień
W pełnym wymiarze godzin
Cena
200 EUR
1 tydzień
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa