ANGIELSKI INSTYTUT JĘZYKOWY

Witamy w UCM's English Language Institute (ELI). Oferujemy akademicki program intensywnej nauki języka angielskiego (potrzebny link do IEP) oraz krótkoterminowe, wyspecjalizowane programowanie kulturowe dla studentów na University of Central Missouri . Naszym celem jest zapewnienie uczniom języka angielskiego umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu na uniwersytecie, w ich karierze zawodowej lub w specjalistycznych programach językowych. ELI mieści się wraz z Centrum Edukacji Globalnej w Elliott Student Union 302. Jesteśmy jednostką Szkoły Języka Angielskiego i Filozofii.

UOCM101A

Oświadczenie misji ELI

UCM's English Language Institute (ELI), z akredytowanym przez CEA Intensive English Program, uczy szerokiej gamy umiejętności językowych, aby skutecznie przygotować studentów do wykonywania studiów licencjackich i magisterskich w amerykańskich instytucjach szkolnictwa wyższego. ELI tworzy także różnorodne, dynamiczne krótkoterminowe programy językowe i kulturalne oraz zapewnia szkolenia w języku angielskim dla różnych dziedzin zawodowych.

Intensywny program angielski (IEP)

University of Central Missouri jest akredytowane przez Komisję Akredytacji Programu Języka Angielskiego do grudnia 2025 roku i zgadza się na utrzymanie standardów CEA. CEA jest uznawana przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako uznana w kraju agencja akredytująca programy anglojęzyczne w USA

Oświadczenie misji IEP

Misją Intensive English Program jest zapewnienie intensywnego programu, który uczy szerokiego zakresu znajomości języka angielskiego i umiejętności uczenia się dla obcokrajowców mówiących po angielsku, dzięki czemu mogą z powodzeniem realizować program studiów na poziomie licencjackim lub magisterskim w amerykańskiej instytucji szkolnictwa wyższego poprzez wykazanie biegłości w czytaniu, pisaniu, gramatyce i słuchaniu / mówieniu poprzez dynamiczny program nauczania i program kulturalny, który odpowiada potrzebom studentów.

Szczegóły IEP

Intensywny program angielski (IEP) ma 9 poziomów od początku do zaawansowania. Każdy poziom wynosi 8 tygodni, a osiągnięcia uczniów są mierzone poprzez efekty uczenia się uczniów. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku przez 20-24 godzin tygodniowo. Kursy podstawowe obejmują czytanie, pisanie, gramatykę, umiejętności komunikacyjne i umiejętności testowania. Obieralne obejmują słownictwo, samouczek, seminarium w kulturze amerykańskiej i redukcję akcentu. Działalność kulturalna IEP stanowi ważną część struktury programu i odbywa się regularnie podczas sesji, zazwyczaj w piątki. Kursy zwykle rozpoczynają się o godzinie 9:00, a kończą o 16:00.

Po pomyślnym zakończeniu IEP studenci otrzymują certyfikaty ukończenia i mogą przejść do swoich programów akademickich za pośrednictwem programu zwolnień TOEFL. Dla studentów dostępne są dwa tryby oceniania. Większość uczniów wybiera tryb średniej ocen, który bezpośrednio wpływa na ich GPA jako studentów studiów licencjackich. Niektórzy uczniowie wybierają tryb zaliczenia / porażki, który nie ma wpływu na ich GPA, gdy uczniowie konsekwentnie przechodzą swoje klasy IEP. Wszyscy uczniowie muszą osiągnąć minimum 70% w każdej klasie, aby przejść na wyższy poziom, a wszyscy uczniowie IEP otrzymują oficjalne transkrypcje UCM.

IEP Szacowane koszty

2018-19 Koszty (w oparciu o 9 miesięcy)

  • Czesne i opłaty: 14 679,00 $ (451,30 $ za godzinę kredytową)
  • Koszty utrzymania: 8 666,00 USD
  • Inne koszty: 1,418 USD
  • RAZEM: 24863,00 USD
Program prowadzony przez:
  • Język angielski
University of Central Missouri
Ostatnia aktualizacja Październik 12, 2018
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
8 - 72 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
451 USD
za godzinę kredytu
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń