Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego intensywny kurs w myśleniu projektowym?

Design Thinking to innowacyjna metodologia oparta na podejściu skoncentrowanym na człowieku, która stara się rozwiązywać złożone problemy z projektowaniem. Jest to metodologia ukierunkowana na znalezienie unikalnych rozwiązań dla wyzwań dnia codziennego.

Miejsca: 20

Czas trwania: 5 dni (35h) z częścią praktyczną

Przegląd kursu

Stworzony i skierowany do twórców, artystów, menedżerów, przedsiębiorców i osób zainteresowanych praktycznym szkoleniem z zakresu praktycznego zastosowania w obszarze Design Thinking.

Program kursu Thinking Design wprowadza definicje i koncepcje kreatywności i projektowania. Pozwala odkryć, czym jest kreatywność w projektowaniu i powiązać metody kreatywności z koncepcjami potrzeb ludzi, potrzebami konsumentów i interfejsem użytkownika. Podczas zajęć uczestnicy będą rozwijać pracę grupową i wdrażać procesy twórcze przy użyciu różnych technik związanych z rozwijaniem umiejętności twórczych.

W wyniku ekspozycji na różne modele i metody, uczestnicy będą bardziej biegli w burzy mózgów, myśleniu lateralnym i łączeniu pomysłów w celu rozwiązania problemów projektowych.

Nauczyciel wielojęzyczny.

Treści pisemne dostępne w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim.

73151_designthinkingshortcourse.jpg

Program

DZIEŃ 1

Wprowadzenie do myślenia projektowania - przeszłość i teraźniejszość

W pierwszym module zostaną przedstawione podstawowe aspekty znajomości projektowania w podejściu do przeszłości i teraźniejszości. Przedstawiona zostanie szersza perspektywa, czyli wiedza o sposobie myślenia i procesach projektantów. Pod koniec dnia uczestnicy zostaną podzieleni na grupy i będą mieli praktyczne wyzwanie do rozwiązania, tworząc mural grupowy na Trello.

DZIEŃ 2

Zaprojektuj jako kontekst i ujęcie problemu

Moduł numer dwa pogłębia zrozumienie poprzedniego modułu, podkreślając systemowy charakter projektu i wymagania procesów projektowych. Wyzwanie zaproponowane w poprzednim module będzie kontynuowane poprzez kontekstualizację problemu i różne sposoby jego wpływu na proces projektowania.

DZIEŃ 3

Projektowanie modeli i procesów

Po zrozumieniu holistycznego charakteru Design Thinking, moduł numer 3 opisuje różne modele, które pomagają uporządkować proces projektowania za pomocą metod badawczych, prototypów i testów. W drugiej części modułu zostaną omówione najbardziej powszechne metody obserwacji i uczestnictwa, takie jak metoda podróży klienta , metody partycypacyjne i analiza jakościowa. Wprowadzi także ideację, pamiętając, że różne ramy i konteksty problemu projektowania powinny łączyć wiedzę z różnych dziedzin.

DZIEŃ 4

Zaprojektuj jako eksternalizację i eksperymentowanie

W module numer cztery będziemy kontynuować budowanie pracy grupowej. Po wymyśleniu pomysłu grupy wykonają ćwiczenie projektowe, sporządzą szkice i modele oraz przedyskutują je, aby dojść do wspólnego wniosku. Wreszcie, grupy będą podejmować decyzje dotyczące najbardziej odpowiednich środków do zbudowania ostatecznego projektu.

DZIEŃ 5

Stworzenie ostatecznego projektu

Ostatniego dnia grupy zakończą swoje końcowe projekty (stosując wszystkie koncepcje, praktyki i metody nabyte podczas całego kursu) i będą miały za zadanie zaprezentować swoją pracę, omawiać pomysły i nowe sposoby rozwijania twórczego myślenia.

Uwaga: Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplom / certyfikat uczestnictwa i mogą korzystać z ważnej 12-miesięcznej zniżki przy rejestracji jednego z kursów LSDM.

Ceny

Londyn

Madryt

Porto

1. Cena ze wszystkimi uwzględnionymi

1000 £

890 GBP

890 GBP

2. Cena ze wszystkimi uwzględnionymi

1100 GBP

990 £

990 £

3. Cena z wszystkimi zawartymi

1250 £

1100 GBP

1100 GBP

W dzień ze wszystkim w zestawie

1500 GBP

1250 £

1250 £

* All Inclusive: nauka, intensywny kurs, przerwa na kawę, materiały do ​​nauki i certyfikat końcowy

Warunki:

1. cena do 30 kwietnia

Druga cena do 23 maja

Trzecia cena: późniejsze terminy

Płatność przelewem

Program prowadzony przez:
Portugalski
Język angielski
Język hiszpański

Zobacz 1 więcej kursów w London School of Design and Marketing (PT) »

Ostatnia aktualizacja March 29, 2018
Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Czerwiec 2019
Duration
5 dni
W pełnym wymiarze godzin
Cena
1,000 GBP
Londyn: pierwsza cena: 1000 £, druga cena: 1100 £, trzecia cena: 1250 £, w dniu: 1500 £ / Madryt: pierwsza cena: 890 £, druga cena: 990 £, trzecia cena: 1100 £, na dzień: £ 1250 / Port: pierwsza cena: 890 £, druga cena: 990 £, trzecia cena: 1100 £, na dzi
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Czerwiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Czerwiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa