Intensywny kurs języka angielskiego: SAELL

Informacje ogólne

Opis programu

SAELL to intensywny program języka angielskiego Northeastern Illinois University . Znajdujemy się w Chicago w stanie Illinois, ale pracujemy ze studentami z całego świata.

SAELL został zaprojektowany dla osób, dla których angielski nie jest językiem ojczystym, którzy mają silne pragnienie poprawy znajomości języka angielskiego. Naszym celem w SAELL jest przygotowanie naszych studentów do odniesienia sukcesu w ich przyszłym naukowym lub zawodowym użyciu języka angielskiego.

Dołącz do naszego programu już DZIŚ!

Mamy dwa programy:

1. Program intensywnego języka angielskiego SAELL (na terenie kampusu)
Jest to program w pełnym wymiarze godzin, który odbywa się na naszym głównym kampusie w Chicago, IL.

  • pełny etat, 18-24 godziny / tydzień
  • 15 tygodni (wiosna, lato, jesień)
  • 3600 USD za semestr

2. SAELL Anywhere (online)
Jest to program w niepełnym wymiarze godzin, który spotyka się online ze studentami z całego świata. Są to prowadzone przez instruktorów zajęcia online na żywo, które pozwalają nam mieć prawdziwie międzynarodowe doświadczenie.

  • w niepełnym wymiarze godzin, 3-6 godzin / tydzień
  • 8 tygodni
  • 400 $ za kurs w semestrze

Nasze poziomy SAELL są oparte na uznanych na całym świecie normach CEFR (Common European Framework of Reference). Na każdym poziomie SAELL nasi instruktorzy przygotowują studentów do studiów licencjackich i magisterskich na Northeastern Illinois University lub innych uczelniach. Studenci wykonują zadania związane z ich przyszłymi studiami akademickimi. Wszystkie kursy koncentrują się na doskonaleniu umiejętności czytania, pisania, słuchania, mówienia, gramatyki i słownictwa w zintegrowany sposób.

Ostatnia aktualizacja Sie 2020

Informacje o uczelni

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values ... Czytaj więcej

Northeastern’s diverse academic offerings, student population and learning opportunities are just a few of the reasons NEIU is a unique and vibrant place to earn a degree. Our mission, vision, values and support services are all here to help you reach your full potential. We invite you to take a closer look at our programs. We look forward to discussing your options with you. Pokaż mniej