Intensywny program w języku angielskim (iep)

University of the South Pacific USP

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Intensywny program w języku angielskim (iep)

University of the South Pacific USP

Intensywny angielski program ma na celu umożliwienie studentom korzystania z języka angielskiego w celach społecznych, do nauki i pracy. Równie ważna jest umiejętność słuchania, mówienia, czytania i pisania. Dwadzieścia jeden godzin zajęć rozpoczyna się w ciągu 10 (dziesięciu) tygodni, aby zapewnić uczniom korzystanie z łącznej liczby godzin przyznanych na semestr.

Program

Program nauczania IEP opiera się na tematyce, a większość czytań, słownictwa i dyskusji na temat klasy skupia się na temacie tygodnia. Jednak do tego dochodzi do skoncentrowania się na każdym z makro-umiejętności: czytaniu, pisaniu, słuchaniu i mówieniu, a także wyraźnym postępie w gramatyce przez poziom początkujący / elementarny do średniozaawansowanego / średnio zaawansowanego do zaawansowanego. Nauka odbywa się zarówno wewnątrz, jak i poza nią. Zajęcia są niewielkie, a uczniowie indywidualnie biorą udział w doświadczonych instruktorach.

Rekrutacja Wymagania

Angielski_ciężar sześcian-sześcian-sześcian-48898

Minimalnym wymogiem jest ukończenie szkoły średniej lub szkoły średniej. Studenci, którzy nie ukończyli szkoły średniej, będą oceniani indywidualnie.

WNIOSEK O przyjęć

Studenci mogą stosować ONLINE lub ręcznie. Wszystkie wnioski muszą zostać wypełnione i złożone za pomocą notarialnej kopii strony biodata paszportowego, transkryptów szkolnych / uniwersyteckich oraz świadectwa ukończenia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Luty 2019
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Locations
Fidżi - Suva, Central Division
Data rozpoczęcia : Luty 2019, Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Luty 2019, Wrześ. 2019
Fidżi - Suva, Central Division
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą