Przeczytaj oficjalny opis

Oferujemy intensywne niemieckiego programu kursu dla uczniów od 16 lat na. To odbywa się w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 12.00 i 6.00 pm - 9.00 pm. Wyrówna się ze poziom biegłości językowej, a zatem jest podzielone na 6 poziomów kursu.

  • Niemiecki Poziom A1 - Początkujący
  • Niemiecki Poziom A2 - znajomość podstawowa
  • Niemiecki Poziom B1 - podstawowe umiejętności językowe
  • Niemiecki Poziom B2 - Niezależny użycie języka
  • Niemiecki Poziom C1 - Właściwe użycie języka
  • Niemiecki Poziom C2 - Native-podobne umiejętności językowe

Można znaleźć dokładny opis każdego poziomu językowego na stronie głównej dla kursów.

Przy czym każdy poziom jest podzielony na dwie części - A1 / 1 oraz A1 / 2, A2 / 1 i A2 / 2 B1 / 1 i B1 / 2 etc. - Każdy z tym, że części ostatnich 4 tygodni. Do wykańczania pełny poziom trzeba będzie 8 tygodni w sumie.

Za tydzień nasze intensywne kursy języka niemieckiego obejmuje 20 lekcji. Jedna lekcja trwa 45 minut.

Każdy kurs kończy się "check-up" - krótkie testy, dzięki którym można sprawdzić, czy osiągnął wszystkie cele.

POCZĄTEK KURSÓW:

Nowe intensywne kursy rozpoczynają się co miesiąc, na każdym poziomie językowym odpowiednio. W Mentora intensywne kursy obejmują cztery godziny na dobę i 20 lekcji tygodniowo. Rejestracja już się rozpoczęła.

OPŁATA ZA KURS:

Regularne 4-tygodniowy kurs jest w cenie 250 €. Jednakże, jeśli zarezerwować i zapłacić kilka kursów z wyprzedzeniem będziesz korzystać z naszych specjalnych zniżek do 20%. W celu uzyskania dalszych informacji proszę zapoznać się z poniższą tabelą.

Studenci międzynarodowe:

Opłata za kurs dla studentów, którzy dodatkowo potrzebują wiz nas może się różnić od zwykłej opłaty za kurs. Przyjęcie listu do wniosku wizowego: 100 € Opłata za kuriera, jeśli to konieczne: 40 €

KURSY SPECJALNE

Na życzenie oferujemy także specjalne kursy - na przykład biznesowe kursy językowe oraz specjalne kursy langugae dla lekarzy. Bez względu na to, czy chcesz stosować jako grupę uczniów lub jako pojedyncze osoby, prosimy o kontakt. Znajdziemy indywidualne rozwiązanie dla Ciebie!

ZAJĘCIA

Łączymy nasze kursy języka niemieckiego z działalnością poza klasą, dzięki czemu nasi studenci mogą zastosować zdobytą wiedzę. W połączeniu z przyjemności, doświadczenie uczenia się staje się bardziej żywy i produktywne. Prosimy o kontakt z naszym zespołem Mentora, aby uzyskać informacje na temat bieżącej działalności.

DARMOWE test kwalifikacyjny

Nasze darmowe test kwalifikacyjny zapewnia wstępną ocenę swoich znajomości języka niemieckiego, aby znaleźć odpowiedni poziom i odpowiedni kurs. Zrób test on-line lub w szkole językowej Mentora.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
4 tygodnie
Zaoczne
Cena
250 EUR
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń