Przeczytaj oficjalny opis

Most na świat

Centro Internacional de Idiomas

JĘZYK HISZPAŃSKI

Hiszpański jest obecnie używany przez ponad 300 milionów ludzi. Okazało się w tym samym czasie, co konsolidacji Hiszpanii jako nowoczesnego państwa w czasach króla i królowej katolickiego, Ferdynanda i Izabeli.

GUADALAJARA

Guadalajara jest piękne miasto i bardzo ciekawe miejsce! W stolicy stanu Jalisco, to miasto urodził się wielki i wspaniały! Usytuowany w zachodniej części Meksyku, Guadalajara oferuje wykwintne świetności miasta, które jest tradycyjna i nowoczesna zarazem. Ma jeden z najlepszych klimatów na świecie, i to w pobliżu pięknych plaż Puerto Vallarta, Manzanillo i Melaque.

Universidad Autónoma de Guadalajara (UAG)

Ten UAG, najstarszy prywatny uniwersytet w Meksyku, dążyła do doskonałości akademickiej od ponad 75 lat. Jego nazwisko stało się synonimem prestiżu edukacyjnego, nazwa dobrze znana na całym świecie. UAG został osiągnięty przede wszystkim ważne miejsce w edukacji latynoamerykańskiej.

Centro Internacional de idiomas NA UAG (CII)

Centro Internacional de Idiomas powstała w celu ułatwienia meksykańska i studenci rozwijają umiejętności językowe niezbędne do osiągnięcia sukcesu i aktywnie uczestniczyć w dzisiejszym świecie. Języki nauczane są: hiszpański, angielski, francuski, włoski, niemiecki, japoński i chiński.

Prestiż CII ma nadal rosnąć przez lata, zwłaszcza w języku hiszpańskim. Jeśli twoim celem jest mówić tym językiem na całym świecie, Departament hiszpańskie w Centro Internacional de Idiomas jest właściwym wyborem. Pełną listę i oczywiście opis znajduje się poniżej.

CZEMU?

 • Ponieważ ma ponad 40-letnie doświadczenie.
 • Ponieważ jest to część Universidad Autónoma de Guadalajara.
 • Ze względu na uczelni międzynarodowego prestiżu.
 • Ponieważ środowisko uniwersyteckie jest doskonała na studia.
 • Ponieważ wydział specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego.
 • Ponieważ będzie poczuć smak kultury, jak uczyć się języka.
 • Ponieważ zapewnia jakość w bardzo rozsądnych cenach.
 • Ponieważ oprócz regularnych zajęć w klasie, będzie w stanie zwiększyć swoją wiedzę poprzez interesujących i zabawnych działań, takich jak: warsztaty kulturalne, wycieczki do atrakcji turystycznych w mieście i na wyjątkowy, ale typowych meksykańskich wiosek, meksykańskich filmów, wykłady, gry prezentacje folklorystycznych zespołów muzycznych i wiele innych.
 • Ponieważ będziesz mógł korzystać ze wszystkich udogodnień na terenie kampusu: obliczanie laboratoriów, bibliotek, kawiarni, korty tenisowe i boiska do koszykówki, baseball i piłki nożnej, siłownia, basen, by wymienić tylko kilka z licznych udogodnień dostępnych w UAG.
curso101

Opcje studyjne

A) Intensive Spanish KURSY

Nasz program składa się z dziewięciu poziomach: podstawowym poziomie jeden do pięciu, a wysunięte od sześciu do dziewięciu. Studia odbywają się co cztery tygodnie. Każda grupa ma maksymalnie 16 uczniów.

Kultury hiszpańskiej i meksykańskiej ANTROPOLOGIA

Student jest wprowadzany do historycznego tła meksykańskiego społeczeństwa. Czterdzieści godzin, w których studenci zapoznają się z historycznym tle meksykańskiego społeczeństwa, a także dzisiejszym społeczeństwie dzień w tym społeczności tubylczych poprzez wykłady, filmy i dyskusje. Studenci zrobić badania i przedstawić go do klasy.

B) semestralne kursy pół-intensywnej zaawansowanym hiszpańskim

Semi-zaawansowanych intensywne kursy języka hiszpańskiego, podczas wiosną i jesienią semestry w sumie 160 godzin kontaktowych (9 punktów) dwie godziny dziennie przez szesnaście tygodni Oferujemy również kursy regularne-semestr dla studentów zaawansowanych, które upłynęły poziom 5. Kursy te oferują wysoką jakość edukacji oferowanej przez UAG, wraz z doskonałą okazję do integracji z meksykańskich studentów.

C) Program hiszpański i kultura

Od ponad dwudziestu pięciu lat, Biuro programów międzynarodowych na Universidad Autónoma de Guadalajara służył studentom z całego świata w realizacji ich celów realizacji polityki rozwoju akademickiego i poprawę ich kulturowego zrozumienia Meksyku.

Jeden z najbardziej prestiżowych programów w dziedzinie edukacji międzynarodowej w Ameryce Łacińskiej został na UAG hiszpańskiego i kultury letniego programu. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego wspaniałego doświadczenia akademickiego i kulturalnego, oferujemy je przez cały rok, na zamówienie, biorąc pod uwagę co najmniej dziesięciu uczestników.

Głównym celem tego kompleksowego programu jest znacznie podnieść poziom uczestników hiszpańskich umiejętności komunikacyjne i zapewnić odpowiednią okazję do zanurzenia kulturowego koryta kombinacji pracy klasowej, sesje wykładowe, wyjazdy i pobyt z rodziną.

Ten konkretny program składa się z 8 poziomów języka hiszpańskiego i kilka opcji związanych z historią i kulturą Meksyku. Program został zaprojektowany przez starszych członków wydziału Międzynarodowe Centrum Języka uczelni oraz Instytutu Humanistycznego. Programów wysoka jakość została potwierdzona przez doskonałych ocenach otrzymanych od byłych uczestników, jak i jego dziesięciu lat nieprzerwanych sukcesów.

hiszpański

Program składa się z trzech letnich czterech tygodniowych sesjach intensywnej nauki hiszpańskiego 80 godzin każdy. Uczestnicy zakończyć jeden poziom na sesję. Kurs trwa cztery godziny na dobę, pięć dni w tygodniu.

KULTURA

Sesja letnia obejmuje 32 godzin wykładów powiększonej wycieczki, zadań i raportów. Wiosna i jesień mieć godzin 45 kontaktu plus inne działania. Electives są:

 • Wprowadzenie do historii Meksyku
 • Mexican Folklore
 • Zrozumienie zagadnień społecznych Meksyku poprzez literaturę *
 • International Business w Meksyku

* Wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim, z wyjątkiem oczywiście Literatura uczy tylko w języku hiszpańskim.

kredyty kursu i godziny kontaktu

Hiszpański: Cztery semestr kredytów / 80 godziny na sesję.
kredyty semestr / 32 godzin w lecie. Zajęcia są uzupełnione wycieczkę do najbliższej miejscu plus trzy jednodniową wycieczkę do Meksyku.

Opcjonalnie trzy dni wyjazd do Meksyku

Ta wycieczka prowadzona przez wykwalifikowanych wykładowców obejmuje muzeów i ważnych miejsc, takich jak Templo Mayor, Teotihuacan, Narodowe Muzeum Antropologii i tak dalej. Liczba uczestników jest ograniczona, więc zarejestrować się i zapłacić za wcześnie.

Program oferowany jest najczęściej w okresie letnim, ale specjalne ustalenia mogą być dokonywane na wiosnę i jesień semestru na życzenie.

WIOSNA SEMESTR 2017-01

POCZĄTEK KONIEC
09 stycznia 03 luty
07 lutego 03 marzec
06 marzec 31 marca
03 kwietnia 12 maja
Wielkanoc wakacje (Spring Break)


08 kwietnia do 22 kwietnia

POCZĄTEK KONIEC
15 maja 9 czerwca

LATO 2017

POCZĄTEK KONIEC
12 czerwca 07 lipca
10 lipca 04 sierpnia

Semestr zimowy 2017-02

POCZĄTEK KONIEC
14 sierpnia 08 września
11 września 06 października
09 października 03 listopada
06 listopada 01 grudnia

ADVANCED SEMESTR HISZPAŃSKI KURS

WIOSNA 2017

POCZĄTEK KONIEC
09 stycznia 12 maja
JESIEŃ 2016
POCZĄTEK KONIEC
14 sierpnia 01 grudnia
UWAGA: Opłata za każdą czterech tygodni intensywnego kursu jest $ 450.00 (USDlls.) Opłata za semestr zajęć (2 godziny dziennie) wynosi $ 900.00 tylko w wersji Advanced (USDlls.). Mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.
Program prowadzony przez:
Język hiszpański
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Lipiec 2019
Duration
32 - 45 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Lipiec 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń

Lipiec 2019

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa