Intensywny Kurs Brewing Technologii

Informacje ogólne

Opis programu

Intensywny kurs Świat Brewing Academy (WBA) będzie dostarczenie studentom ze zrozumieniem podstaw procesu warzenia: jego składników, jego procesu i oceny sensorycznej produktu finalnego. W tym krótkim kursie, studenci będą mieli możliwość zdobycia istotną wiedzę techniczną, które mogą być stosowane w praktyce w browarach albo dużej głośności lub rzemiosła.

Intensywny kurs w ciągu pięciu dni obejmuje większość zagadnień prezentowanych w naszych programach poziomie zaawansowanym, ale na głębokości dostosowanej dla osób, które mają ograniczoną wiedzę na poziomie nauki i technologii warzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy rozważają wejście przebieg przemysłu piwowarskiego, a także tych, którzy już rozpoczęli swoją karierę w przemyśle piwowarskim i poszukują większej wiedzy w celu poprawy ich umiejętności i rozwijać swoją karierę jako piwowarów.

Ten intensywny kurs WBA jest idealnym oczywiście ...

  • Browary pracownicy, którzy potrzebują dodatkowych szkoleń w warzeniu teorii.
  • Dostawcy przemysłu piwowarskiego.
  • dystrybutorzy personel piwa chcą poszerzyć swoją wiedzę o tym, jak piwo jest wykonany.
  • Osób stara się wprowadzić warzeniu piwa, w tym przyszłych właścicieli mikro browarów.
  • Ludzie, którzy chcą przygotować się do naszych kursów zaawansowanym poziomie, takie jak Associate poziomie, dyplom lub Mistrza Brewer.

trenerzy

Zespół instruktorów na ten kurs ma dobry zakres doświadczeń z microbreweries do jednych z największych firm piwowarskich na świecie.

Dr Hugo Patino nadzorować zespół szkoleniowy oraz uczestniczyć w instrukcji tego kursu.

Dr Patiño grał ważne funkcje techniczne w zakresie zapewniania jakości, badań i rozwoju Laboratories i Usług Technicznych, Inżynierii i Rozwoju w browarów Molson Coors Brewing Co. (Colorado, USA) i Cerveceria Cuauhtemoc (Meksyk). Był również członkiem wydziału na Uniwersytecie California-Davis, oraz Instytutu Technologicznego w Monterrey (Meksyk). Jego stopnie naukowe obejmują doktorat z inżynierii chemicznej na Uniwersytecie Waterloo (Kanada) i Inżynierii Chemicznej na Tecnológico de Monterrey (Meksyk).

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education.

Siebel Institute of Technology is approved by the Division of Private Business and Vocational Schools of the Illinois Board of Higher Education. Pokaż mniej
Chicago , Montreal , Monachium + 2 Więcej Mniej