Intensywny Angielski biznesowy

Severnvale Academy

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Intensywny Angielski biznesowy

Severnvale Academy

Intensywne kursy biznesowe

Analizujemy i zdefiniować swoje indywidualne potrzeby, jak i językowego ucznia, jak profesjonalny, a my na nie reagować. Współpracując z Państwem, skupiamy swoją motywację, budować zaufanie i pomóc osiągnąć efektywną komunikację w możliwie najkrótszym czasie.

do ogólnych celów biznesowych

Kursy Bus1, bus2, Exec2 i Exec3 są idealne do poprawy znajomości języka angielskiego na różnych sytuacjach zawodowych - możesz wybrać intensywność kursu i równowagę modułów kursu w celu dostosowania ich do określonych potrzeb, w całości oparte na mini-grupy czesnego lub ze znacznym od 1-do-1 czesnego.

branżowych

Z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie szkolenia personelu korporacyjnych z setkami firm na całym świecie, mamy doświadczenie w nauczaniu osób z: - firm prawniczych, finanse i bankowość, lotnisk i nawigacji lotniczej; telekomunikacja; detaliczny; hurtowego, dystrybucji i logistyki, transportu, inżynierii; handel międzynarodowy, import / eksport i wysyłka; produkcja mleka, słodycze i jedzenie;; motoryzacyjnym i stalowe usługi publiczne; komunalne organy regulacyjne, oraz wielu innych. B3 golfowe i kursy wykonawcze są właściwe, jeśli twoje potrzeby odnosić się bezpośrednio do obszaru zawodowego.

dla projektów specjalnych

Możemy pomóc Ci przygotować się do konkretnej prezentacji, negocjacji, konferencji lub rozmowy kwalifikacyjnej. Kursy executive są idealne dla tych celów - indywidualne podejście ze swoimi wykładowcami ma kluczowe znaczenie dla pomyślnego rozwoju projektu, podczas gdy lekcje grupowe rozwijać ogólną zdolność komunikacyjną dla szerszego zakresu sytuacji biznesowych.

do egzaminów

można dodać klas egzaminacyjnych dla poziomu BEC 1, 2 lub 3 do kursów Bus1, bus2 i BUS3. Koszt tych lekcji to 90 PLN na 5 lekcji w tygodniu.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Sierp. 2019
Locations
Wielka Brytania - Shrewsbury, England
Data rozpoczęcia : Sierp. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Sierp. 2019
Wielka Brytania - Shrewsbury, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą