Intensywne kursy hiszpańskiego

Informacje ogólne

Opis programu

STUDYJNY HISZPAŃSKI W UAG

Uważaj Guadalajarę za kolejny cel nauki języka hiszpańskiego! Położony w zachodnim Meksyku Guadalajara oferuje wyjątkowy splendor miasta, które jest jednocześnie tradycyjne i nowoczesne. Ma jeden z najlepszych klimatów na świecie i znajduje się w pobliżu pięknych plaż Puerto Vallarta, Manzanillo i Melaque.

UNIVERSIDAD AUTÓNOMA DE GUADALAJARA ( UAG ), najstarszy prywatny uniwersytet w Meksyku, od ponad 80 lat dąży do doskonałości akademickiej. Jego nazwa stała się synonimem prestiżu edukacyjnego i jest znana na całym świecie. UAG osiągnął szczególne uznanie w Ameryce Łacińskiej.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM JĘZYKOWE (ILC) w UAG oferuje swoim studentom możliwość rozwoju zarówno osobiście, jak i zawodowo poprzez naukę języka obcego. Dlatego uczniowie potwierdzają swoje wartości poprzez interakcje i dyskusje klasowe, a także analizując kulturę kraju, którego języka się uczy.

Ponadto uczniowie rozwijają umiejętności językowe, które pozwalają im skutecznie komunikować się w języku obcym w kontekście osobistym, akademickim i zawodowym; wszystko to może zwiększyć poziom zrozumienia i szacunku dla innych ludzi i kultur.

ILC jest centrum usługowym, otwartym na ogólną społeczność, która służy zarówno studentom UAG jak i zewnętrznym studentom krajowym i międzynarodowym.

DOSTĘPNE JĘZYKI

ANGIELSKI - FRANCUSKI - NIEMIECKI - WŁOSKI - PORTUGALSKI - KOREAN - CHIŃSKI - JAPOŃSKI - ROSYJSKI - HISZPAŃSKI

curso101

INTENSYWNE KURSY HISZPAŃSKIE

Nasz intensywny kurs hiszpańskiego obejmuje połączenie hiszpańskiego jako drugiego języka i zajęć z kultury meksykańskiej. W kursach hiszpańskich studenci zapoznają się ze słownictwem, wymową i gramatyką języka, aby uzyskać pełne zrozumienie języka; mając na uwadze, że komponent kulturowy zapewnia wyjątkową możliwość ćwiczenia języka hiszpańskiego w klasie, będąc jednocześnie zanurzonym w kulturze.

Dla każdego poziomu trwającego 4 tygodnie oferowane jest łącznie 10 poziomów hiszpańskich. Minimalna liczba uczniów jest wymagana do otwarcia każdego poziomu.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00. Klasa elementów kulturalnych odbywa się od 13:00 do 15:00.

W przypadku komponentu kulturalnego uczniowie mogą wybrać jedną z następujących klas w zależności od tego, co lepiej pasuje do ich profilu i wykształcenia.

  • Folklor meksykański
  • Filmy meksykańskie
  • Historia Meksyku
  • Literatura meksykańska
  • Usługi turystyczne w Meksyku
  • Przedsiębiorczość w Meksyku
  • Nauka i technika w Meksyku
  • Usługi medyczne w Meksyku

KALENDARZ 2019

DATA ROZPOCZĘCIA
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

The University is proud to be thoroughly Mexican and, at the same time, to emphasize its orientation to international education. The UAG has some of the best educational facilities in the country, cov ... Czytaj więcej

The University is proud to be thoroughly Mexican and, at the same time, to emphasize its orientation to international education. The UAG has some of the best educational facilities in the country, covering an area of more than 10 million square feet, distributed in 5 campuses in the area of Guadalajara city: Main Campus (C.U.), the Institute of Biological Sciences, the Health Sciences Campus, and the University in the Community (UNICO). The UAG also owns other campuses in the states of Colima, Nayarit and Tabasco. In addition, the UAG has two hospitals, one Experimental Agricultural Center and three university hotels and convention centers. Pokaż mniej