Intensywne kursy angielskiego

Informacje ogólne

Opis programu

Nic nie zastąpi nauki języka angielskiego zanurzonego w języku i kulturze!

Intensywny program języka angielskiego Pittsburg State University zapewnia studentom zagranicznym różnorodne usługi językowe i kulturalne. Głównym celem IEP jest podniesienie poziomu znajomości języka angielskiego przez uczniów, poprzez wysokiej jakości nauczanie w klasie i przygotowanie studentów do kontynuowania studiów na Pittsburg State University w Pittsburg State University . Ponadto IEP dąży do zapewnienia studentom możliwości poznania i poznania kultury amerykańskiej.

Intensive English Program (IEP) to program w pełnym wymiarze godzin obejmujący dwa 15-tygodniowe semestry (jesień i wiosna) w roku akademickim i jedną 9-tygodniową sesję w okresie letnim. Zajęcia oferowane są na dwóch poziomach, średnim i zaawansowanym. Uczniowie spędzają około 18 godzin tygodniowo na zajęciach, ucząc się gramatyki, czytania, słuchania / mówienia, pisania i przygotowania akademickiego. Program jest elastyczny i dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić indywidualne potrzeby studentów.

Pomyślne ukończenie Advanced Level of Intensive English Programme (Academic Preparation Course) jest odpowiednikiem 79 punktów TOEFL i może zostać zastąpione wymogiem TOEFL dla wielu programów licencjackich i magisterskich na Pittsburg State University w Pittsburg State University .

I took this photo in a private school in Italy (Bologna) and I found beautiful these two girls studying together.

Zasoby rozwoju umiejętności

Wszyscy studenci PSU mają bezpłatny dostęp do tych dodatkowych zasobów i umiejętności wsparcia angielskiego:

 • Centrum pisania
 • Partnerzy do konwersacji
 • Centrum Sukcesu Studentów
 • Usługi biblioteczne PSU
 • Toastmasters
 • Program Pitt Pal
 • Program rodzinny przyjaźni

Działalność kulturalna i językowa

Intensywny program angielski organizuje zajęcia w każdym semestrze, aby pomóc uczniom dowiedzieć się o Stanach Zjednoczonych i ćwiczyć angielski. Działania te mogą obejmować uroczystości wakacyjne, imprezy, kręgle, wycieczki do muzeów, wycieczki do lokalnych interesujących miejsc, wycieczki zakupowe, pikniki i wycieczki do głównych obszarów metropolitalnych lub atrakcji.

Studenci IEP mogą korzystać z obiektów rekreacyjnych w PSU, takich jak boiska do racquetballa, boiska do koszykówki, basen, centrum rekreacji, siłownia i sala do ćwiczeń. Ponadto koncerty, wydarzenia sportowe i inne zajęcia w kampusie są otwarte dla studentów IEP.

Koszt

Poniżej znajdują się szacunkowe wydatki na jeden semestr (jesień, wiosna lub lato) na podstawie roku akademickiego 2018/2019.

Jeden semestr stopy nierezydenta

Czesne 6514 USD
Wydatki na życie 3889 USD
Ubezpieczenie zdrowotne 713 USD
Książki i materiały eksploatacyjne 500 USD
Orientacja / zgodność 55 USD
Całkowity 11.671 USD

Kurs rezydenta jednego semestru (studenci z Kansas-Paragwaju)

Czesne 3649 USD
Wydatki na życie 3889 USD
Ubezpieczenie zdrowotne 713 USD
Książki i materiały eksploatacyjne 500 USD
Orientacja / zgodność 55 USD
Całkowity 8 806 USD

Stypendium

Intensywny program angielski oferuje do 1000 $ stypendium na semestr, podczas gdy dostępne są środki finansowe.

Plan płatności

Płatność należy uregulować w pierwszym tygodniu zajęć. Dostępny jest plan płatności umożliwiający dokonywanie czterech miesięcznych rat w trakcie semestru.

Podanie

Wloty

 • Semestr zimowy (sierpień-grudzień)
 • Semestr wiosenny (styczeń-maj)
 • Sesja letnia (czerwiec-lipiec)

Dla studentów, którzy chcą uczestniczyć w IEP tylko przez 8 tygodni, możesz dołączyć w styczniu, marcu, czerwcu, sierpniu lub październiku za specjalnym pozwoleniem. Dotyczy to tylko poziomu średniozaawansowanego. Studenci będą odpowiedzialni za wszystkie wcześniejsze treści kursu.

Krok 1

Złóż wniosek o przyjęcie i uiść opłatę za wniosek.

 • Aplikacja IEP:
  • Aplikacja online (preferowana)
  • Aplikacja PDF do wydruku
 • Zapłać opłatę aplikacyjną w wysokości 60 USD (bezzwrotna)

Krok 2

Prześlij następujące dokumenty:

 • Poświadczony wyciąg bankowy lub gwarancja finansowa
 • Formularz oceny finansowej wsparcia
 • Adres do korespondencji i formularz opłaty pocztowej
 • Kopia paszportu (jeśli jest dostępna)

Dokumenty te można przesłać pocztą elektroniczną na adres i-admit@pittstate.edu.

W celu warunkowego przyjęcia do programu akademickiego konieczne będzie również przedłożenie transkrypcji szkolnych / dokumentów akademickich (i tłumaczeń na język angielski).

Krok 3

Zdaj test online Duolingo z języka angielskiego w celu wstępnej oceny.

Ten test online należy wykonać na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu, kamerą internetową i mikrofonem / głośnikami. Test można wykonać w dowolnym momencie i zajmie to około 45 minut. Wyniki testu zostaną przesłane do zasilacza w ciągu 48 godzin. Wybierz Pittsburg State University podczas rejestracji do testu. Koszt to 49 USD. Po przybyciu do PSU i zapisaniu się do IEP opłata za test w wysokości 49 USD zostanie zwrócona w formie zwolnienia z czesnego z dowodem odbioru.

Możesz również przesłać wynik TOEFL, IELTS lub PTE wyłącznie w celach wstępnej oceny.

Wymagania wstępne IEP

 • Kandydaci muszą ukończyć szkołę średnią, aby zostać przyjętym do IEP.
 • W przypadku warunkowego przyjęcia kandydaci muszą spełnić warunki przyjęcia na program akademicki. Potrzebna jest tylko jedna aplikacja. Proszę ukończyć proces ubiegania się o przyjęcie warunkowe.
Ostatnia aktualizacja May 2020

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Informacje o uczelni

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Pokaż mniej