Intensywny 30

Kurs Intensive 30 zawiera 30 lekcji tygodniowo jako najbardziej wciągający Kurs. Koncentruje się na zdobyciu najwyższego poziomu znajomości języka chińskiego konwersacyjnego lub biznesowego, jednocześnie przygotowując studenta do zdawania chińskiego egzaminu HSK.

W porównaniu do kursu intensywnego 20 kurs intensywny 30 pozwala na dwie dodatkowe popołudniowe zajęcia dziennie, w których to, czego się nauczyliśmy rano, praktykuje się w sposób efektywny, a jednocześnie przyjemny po południu. Poza tym Intensywny kurs 30 obejmuje piątkowe popołudnie poza zajęciami Aktywność: zabieramy uczniów na zewnątrz, gdzie mogą ćwiczyć swoje mandaryńskie w prawdziwym świecie. Wielkość grupy jest niewielka, a maksymalnie 8 uczniów.

Intensywne kursy najlepiej nadają się dla tych, którzy:

• chcą zdobyć głęboką znajomość mandaryńskiego we wszystkich jego aspektach słuchania, mówienia, czytania i pisania;

• chcesz nauczyć się mandaryńskiego szybko i w pełni;

• wolą sprawdzać i ćwiczyć w klasie, a nie tylko w domu.

Metodologia

Nasza metodologia nauczania odróżnia nas od innych szkół. To sprawia, że ​​nasi uczniowie uczą się SZYBCIEJ i ZABAWY. Zwłaszcza nasza przełomowa technika Slow Motion jest bardzo popularna wśród naszych studentów, ponieważ uczy ich mandaryńskiego z tylko jedną zasadą, a nie z dziesiątkami, a która studentowi by się to nie podobało? Zajrzyj na kartę filmów !

Produkty

W klasie używamy pakietu narzędzi opracowanych wewnętrznie, aby pomóc Ci zrozumieć, zapamiętać i używać języka chińskiego. Prezentacje powerpoint, pokazane na dużym ekranie, wizualizują chińskie konstrukcje gramatyczne i chińskie struktury. Używamy Talking Flashcards, aby pomóc Ci nauczyć się Chińskich Znaków i dostarczyć Ci aplikację do zadania domowego.

Zdaj egzamin HSK w tym samym czasie

2 w 1, to jest nasz program nauczania, który uczy cię chińskiego konwersacji / HSK. Dzięki temu programowi zapewniamy 2 wyniki w 1 kursie. Poznasz codzienne konwersacyjne chińskie i (dla tych, którzy tego chcą) mają możliwość zdawania egzaminów HSK w tym samym czasie. Rzeczywiście, zgodnie z naszym programem nauczania, nie są potrzebne dodatkowe zajęcia z przygotowania HSK, możesz wziąć udział w egzaminie HSK, co oszczędza czas i pieniądze.

2 PLUS 1, czyli nasz program nauczania dla Ciebie Business Chinese / BCT. Jako podstawę do nauki języka chińskiego w biznesie wykorzystujemy naszą konwersacyjną / HSK chińską naukę 2 IN 1. Oprócz tego dodajemy słownictwo, struktury i zwroty na następujące tematy z chińskiego biznesu, tak naprawdę 2 PLUS 1. Nasz kurs jednak nie nauczy Cię tylko tych typowych tematów związanych z biznesem, ale także daje wgląd w chińską kulturę biznesu, maniery i etykietę, co ma ogromne znaczenie podczas prowadzenia działalności w Chinach.

Referencje

"W ciągu ostatnich kilku lat próbowałem ponad 5 różnych szkół mandaryńskich i odkryłem, że Silk Mandarin jest zdecydowanie najlepszy." Co jest dla mnie interesujące w Silk Mandarin to to, że starają się ciągle doskonalić swoją metodologię nauczania, coś bardzo odmiennego od innych Mandaryńska szkoła, z którą się zetknąłem Nauczyciele i kierownictwo są niezwykle zaangażowani i pasjonaci w nauczaniu języka chińskiego: to naprawdę coś wyjątkowego Po dwóch latach studiów nad Silk Mandarin niepełnym wymiarze godzin i braku doświadczenia w studiowaniu mandaryńskiego, jestem teraz zaczynamy od klas HSK 5. Nie spodziewałbym się, że szybko poprawię mój mandarynkę. Ta szkoła jest naprawdę wyjątkowa i poleciłem ją (z powodzeniem) wielu znajomym w Szanghaju, którzy są teraz również klientami stałymi. "

Daniel - Holandia

"Zacząłem uczyć się chińskiego w Silk Mandarin po tym, jak polecił mi je dwóch moich znajomych z doskonałymi Chińczykami, od dwóch lat mieszkałem w Chinach, pracując w pełnym wymiarze godzin i studiując (na wpół na pewien sposób) po stronie i wziąłem 1 rok chińskiego na uniwersytecie, ale naprawdę poczułem się zainspirowany Silk Mandarin że moje studia będą się opłacać, co bardzo mnie pobudziło. Jedną z wielkich rzeczy było to, że mogłem dyktować, czego chciałem się nauczyć i co byłoby przydatne dla moja praca i codzienne życie, które same w sobie były wspaniałe, ale to nie odróżnia Silk Mandarin od innych szkół, do których się udałem, zamiast tego, wielkie rzeczy, które robią ci faceci, uczą cię logiki języka, używając bardzo prostej i łatwej do zrozumienia metody, ale takiej, o której nigdy wcześniej nie słyszałem w uniwersytetach lub innych prywatnych szkołach. Kiedy mój nauczyciel zaczął mnie tego nauczyć, tak wiele elementów zebrało się dla mnie w kategoriach struktury zdania i jak działają Chińczycy nk mój język był naprawdę niespójny wcześniej i nigdy nie byłem pewien, gdzie umieścić te słowa, ponieważ znałem inne zasady, ale nie jednolite. Powiedziałbym więc, że ci faceci są niesamowicie przyjaźni, elastyczni i fajni, ale także znają się na rzeczy. Jestem rodzimym anglojęzycznym specjalistą od edycji / pisania, który specjalizował się w oświetleniu, a mój chiński nauczyciel zna angielską część mowy lepiej niż ja ... musisz zrozumieć język, żeby go uczyć, a ci faceci to mają. "

Simone - USA

"Studiując w wielu szkołach językowych w różnych krajach w ciągu mojego życia, mogę śmiało powiedzieć, że Silk Mandarin wyróżnia się z innych szkół z różnych powodów Podstawą jest entuzjastyczny i przyjazny człowiek, który zawsze zachęca nas do nauki. zauważalne, jak są naprawdę zmotywowani do tego, abyśmy uczyli się poprzez różne podejścia, nie tylko za pomocą książek, ale oferując własny materiał, taki jak flashcards, gadki, niestandardowe aplikacje, a nawet grupy SMS, aby utrzymać nas w ciągłym zaangażowaniu, i wreszcie, ich otwartość w pytaniu Opinie są uzasadnione i zawsze będą starali się ulepszyć nasze doświadczenia z dostosowanymi klasami, zgodnie z naszymi potrzebami, w najlepszy możliwy sposób. "

Jess - Brazylia

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w Silk Mandarin »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa