chu

Intensywny Program angielski i TOEFL Przygotowanie koncentruje się, w jaki sposób uczniowie uczą się języka w całkowitej środowiska zanurzeniową. Obszary umiejętności (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie i gramatyka) zostały włączone do każdej klasy poprzez wykorzystanie tematu, który zapewnia kontekst dla komunikacji. Każdy kurs ma solidną zintegrowany projekt, który popycha uczący języka, aby rozciągnąć swój poziom biegłości. Test TOEFL-ITP ® lub Accuplacer® jest stosowany jako narzędzie oceny, które daje walidacji zewnętrzny program do pomiaru uczenia studentów.

Wstępnie wymagane Kursy i inne wymagania dopuszczenia do programu:

High School Diploma lub Równoważność; Umieszczenie na podstawie wyników sekcji (gramatyka / korzystania, słuchanie i czytanie) pochodzących z komputera-adaptacyjne ACT Kompas angielskiego jako drugiego języka lub testu testu Accuplacer®.

Cele edukacyjne programu:

Aby ukończyć intensywny program angielskiego i TOEFL ® Przygotowanie, student musi:

  • Kompletny 6 stopniowo rozszerzone kursy
  • Poprawy ich TOEFL ® lub Accuplacer® wynik testu
  • Poprawić swoją płynność we wszystkich pięciu obszarów umiejętności: słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie i gramatyka
  • Wykazać, przygotowanie do pracy College szczebla lub anglojęzycznym środowisku pracy

Często zadawane pytania i odpowiedzi

P. Co to jest na terenie kampusu jak budownictwo mieszkaniowe?

ZA. W salach pobytowych w CHU są niedrogie i zabawy. Są w odległości spaceru do wszystkich klas, biblioteki i innych zasobów Campus. Jest również łatwo dojść poza kampusem wielu lokalnych sklepów i restauracji, i jest blisko do komunikacji miejskiej.

Q. Czy będę pasował?

ZA. CHU jest bardzo wielokulturowym, wieloetnicznym i multi-językowej środowiska ze studentami z ponad 40 krajów, więc większość uczniowie czują się tam komfortowo w swoim nowym domu z dala od domu, poznawanie nowych przyjaciół ze wspólnego języka, religii i kultury, często bardzo pierwszy dzień w kampusie. Nie jesteś sam, ponieważ nasz personel zarówno w ramach przyjęć i innych służb są również z różnych krajów i kultur iw pełni zrozumieć pytania można mieć o wprowadzeniu nowego środowiska w nowym kraju i pomoże Ci dokonać tej zmiany, jak gładka i wygodne, jak to możliwe.

Q. Czy CHU mi pomóc zabezpieczyć CPT i wybrać pozycje?

ZA. Studenci, którzy mają status F-1 są uprawnione do CPT (Programy szkolenia praktycznego) oraz OPT (opcjonalnie praktycznego szkolenia) wówczas, gdy spełniają określone kryteria. Personel poradnictwo w CHU może pomóc uczniom zrozumieć wymagania i wypełnić formalności w celu zakwalifikowania i uzyskania CPT i / lub pozycji opt.

Program prowadzony przez:
Język angielski
Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
5,825 USD
Wg lokalizacji
Wg daty