Read the Official Description

Od 1974 roku, ASC IH oferuje kursy językowe ekskluzywnych dostarczone przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów nauczania i zbudował solidną reputację dla swoich innowacyjnych i nowoczesnych metod.

Obecnie oferujemy szeroki zakres grupy lub pojedynczych lekcji i ponad 40 sal lekcyjnych. Nasze media center jest w pełni wyposażone i działania są nadzorowane przez stałego członka naszego zespołu dydaktycznego. Jest on dostępny za darmo dla studentów, czy uczestniczących indywidualnie lub za pośrednictwem swojej spółki. Przygotowujemy się także do różnych egzaminów w języku urzędowym.

ASC International House była pierwsza szkoła językowa w zachodniej Szwajcarii, które mają być przyznane w 2001 roku certyfikat jakości szwajcarskiej EduQua (odnowiony w 2013 roku).

Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek na wszystkich poziomach, z wyjątkiem poziomu początkującego. Początkujący kurs rozpoczyna się, gdy grupa pięciu osób jest.

Harmonogram

  • 09:00 do 12:00 - od poniedziałku do piątku (20 lekcji w tygodniu)

Taryfy

  • BR 700, 2 tygodnie przedmiotów - CHF 350 każdy dodatkowy tydzień. - 100 franków szwajcarskich dla opłaty rejestracyjnej jednorazowo (w tym materiały szkoleniowe)

Centrum multimedialne

Wszyscy nasi studenci mają bezpłatny dostęp do Centrum Multimedialnego (MMLC).

Prywatne lekcje mogą być ustawione, aby umożliwić uwzględnienie indywidualnych potrzeb lub w celu uzupełnienia klas. Cena dla jednej lub dwóch osób, lekcja 60 minut jest CHF 100. -

See 3 more programs offered by ASC International House Language School »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
1 rok
W pełnym wymiarze godzin
Cena
350 CHF
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
Data końcowa