Przeczytaj oficjalny opis

transparent

Język angielski + Akademicki Przygotowanie

Bez względu na cel, w Saint Michael ma program dla każdego poziomu znajomości języka angielskiego.

Intensive English Program

  • Jeden z najstarszych programów anglojęzycznych w USA
  • Położony w pięknej Vermont USA

Intensive English Program (IEP) jest dla studentów, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego w środowisku uniwersyteckim. Wielu studentów IEP zamierzają studiować na poziomie licencjackim lub absolwent, gdy poprawia ich angielski. Inni przychodzą do krótkoterminowego szkolenia językowe jako jednostki lub w grupach. Saint Michael ocenia każdego studenta poziom, mocne i słabe strony oraz zapewnia odpowiednią dyspozycję.

Pięć (5) poziomów programu od początkującego do zaawansowanego. Testy pośrednictwa pracy są podane po przyjeździe i przez cały program w celu określenia, który poziom jest odpowiedni dla studenta. Każda sesja zwykle wymaga dwóch sesji (16 tygodni), choć niektórzy studenci wyższych poziomach może ukończyć poziom w ciągu zaledwie jednej sesji.

Klasy są Małe, Zwykle od 6 do 15 osób w grupie. Programy te obejmują około 23,5 godziny lekcyjne / tydzień oraz działalności pozalekcyjnych.

Wykładowcy i instruktorzy są bardzo doświadczeni instruktorzy z wysokimi stopniami naukowymi z zakresu językoznawstwa lub TESOL.

transparent

Koszty i kalendarze

Sesje ośmiu tygodni są dostępne przez cały rok (sierpień-lipiec). Krótsze sesje są dostępne w okresie letnim (od maja do sierpnia). Uczniowie mogą przebywać w wielu sesjach, jak chcą.

Przedmioty podstawowe obejmują czytanie, pisanie, słownictwo, gramatykę, słuchanie, mówienie i wymowa.

W zestawie z programem Korepetycje, konwersacje są Partners, Extra zajęć pozalekcyjnych, kulturowe Działania Academic doradztwo, możliwości wolontariatu

Specjalne Klasy oferowane obejmują TOEFL, zaawansowane rozmowy, USA Kultura i Historia, słownictwo i idiomy i bieżących wydarzeń.

Po zakończeniu studenci otrzymują certyfikat za ich pracę w trakcie trwania programu. Ci, którzy ukończą 16 lub więcej tygodni nauki w IPN kwalifikuje się do sześciu punktów (równowartość 1 ½ kursach uniwersyteckich) w kierunku licencjackich studiów w Kolegium Świętego Michała

Wymagania

  • Musi być 17 lub starszych podczas roku akademickiego (16 lat w sesji letniej)
  • Brak TOEFL / IELTS wynik wymagany do przyjęcia
  • Kopia paszportu
  • Certyfikacja finansowe

Warunkowe przyjęcia na studia

Studenci zamierzający studiować w programie studiów licencjackich lub magisterskich mogą ubiegać się o przyjęcie warunkowej przed lub po przybyciu na terenie kampusu. Jeśli się powiedzie będą uważane szlaku studenta.

Noclegi i posiłki

IEP studenci do około 25-letni mieszczą się w Ambassador Mieszkaniowej, gdzie pełni doświadczyć życia uniwersyteckiego w jednym z naszych najbardziej nowoczesnych salach pobytowych. Studenci mają jeden pokój znajduje się w 4-osobowym lub 8-osobowe z łazienką, które dzielą z amerykańskich studentów. Studenci mają również możliwość mieszka poza kampusem w prywatnych pokojach i apartamentach lub w lokalnych hotelach. Urząd International Student Services pomoże w tym. Ograniczona mieszkaniowych na terenie kampusu jest dostępny na pierwszy zgłoszony, pierwszy, ten lepszy dla studentów w wieku powyżej 25 lat.

Życie w kampusie

Pełny dostęp do wszystkich obiektów w tym biblioteki uniwersyteckie, technologii i obiektów sportowych jest włączone. studentów IEP zapraszamy do udziału we wszystkich klubów akademickich i wszelkie działania, które są dostępne dla studentów studiów.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 3 więcej kursów w Saint Michael's College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
8 - 16 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa