Read the Official Description

Intensywny program języka angielskiego

Program zapewnia studentom z języka angielskiego i wykształceniem przygotowawczych, by odnieść sukces przy realizacji amerykańskiego wyższe wykształcenie. Studenci zdobywają cenne doświadczenie we wszystkich formach komunikacji angielskim przy jednoczesnym rozwijaniu ich umiejętności akademickich w atmosferze Community College. Program ten obejmuje możliwość zbadania różnych transferu uczelni i stopni zawodowych przed rozpoczęciem programu studiów.

Wyniki TESOL nie są wymagane do dopuszczenia do tego programu; English oceny znajomość języków zostaną wykorzystane do prawidłowego umieszczenia kursu. Studenci przyjęci do intensywnego programu trzy razy w roku, na początku każdego semestru. Po pomyślnym zakończeniu tego programu, uczniowie nauczyli się języka angielskiego i umiejętności akademickich, aby odnieść sukces amerykańskich studentów.

Plan studiów

 • Kolegium Doświadczenie
 • Podstawowym, Intermediate akademicki Prep LUB
 • czytanie i pisanie
 • Wspólna Komunikacja kontekstowa
 • Umieszczenie College Entrance Exam Prep i
 • * Podstawowych, Intermediate akademicki Prep LUB
 • czytanie i pisanie
 • Efektywne komunikowanie w społeczeństwach zachodnich
 • Umieszczenie College Entrance Exam Prep i
 • * College przygotowawcze English
 • Projekty naukowe i prezentacje
 • Wprowadzenie do kultury amerykańskiej

*Umieszczenie uczniów w kursów języka angielskiego określa się po przybyciu na WITCC. Niektórzy studenci mogą potrzebować więcej niż 2-3 semestry, aby zakończyć ten program.

Zachodniej Iowa Tech Community College

WITCC jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia studiów w Stanach Zjednoczonych i doświadczyć amerykańskiej edukacji i kultury!

stoc

Zachodniej Iowa Tech Community College jest położony w samym sercu Ameryki. Oferuje on doskonałe wykształcenie i ma jedną z najbardziej przystępnych cenach studia w Stanach Zjednoczonych.

Instruktorzy są specjalnie przeszkoleni do nauczania uczniów, których pierwszym językiem nie jest angielski. Zespół nie tylko dąży do doskonałości w nauczaniu, ale także dbanie o własne potrzeby uczniów. Studenci otrzymują uwagi, wsparcia i poświęcenia, które wykraczają daleko poza godzinami pracy lub dni.

Program nauki języka angielskiego zachodniej Iowa Tech poprawi znajomość języka angielskiego oraz zapewnić zaufanie do osiągnięcia sukcesu w amerykańskich studiów uniwersyteckich, a także przygotowanie studentów do posługiwania się językiem angielskim w pracy.

Oto, co się były student ma do powiedzenia na temat zachodniej Iowa Tech:

"Sioux City jest idealnym miejscem do życia i do nauki. To nie jest małym miastem, ale nie tak duże, albo. Możesz łatwo i szybko iść gdziekolwiek chcesz. Jest to miejsce, gdzie nadal można czuć się bezpiecznie. Cieszę się, że wśród wszystkich miastach i stanach USA, żyję tutaj. I na pewno, Zachodnia Iowa Tech Community College to dla mnie najlepsze miejsce do pracy. Uwielbiam przyjeżdżać do naszego Biura Edukacji Globalnej, aby dbać o wszystkich tych studentów i przyjaciół, mimo wszystko, jestem międzynarodowym też! "

-Rosana Burright jest z Brazylii, Rio de Janeiro. Ona ma siedzibę w Sioux City, były student Zachodnia Iowa Tech, a część zespołu Global Education Wit.

Program taught in:
Język angielski

See 18 more programs offered by Western Iowa Tech Community College »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Stycz. 2020
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline

Stycz. 2020