Intensive English Program

Informacje ogólne

Opis programu

Zajmując swoje studia w Canadian Institute of Technology (CIT) wymaga wysokiego poziomu znajomości języka angielskiego, jak również zdolności krytyczne i analityczne. Podczas otwarcia CIT przylega do zasad dostępu, test oceny dla pierwszaków na poziomie wejścia pomaga określić poziom ucznia angielskiego. Studenci, którzy nie spełniają wymaganego poziomu angielskim uczestniczyć pełny program akademickiego są podzielone na trzy Intensive English Programs właśnie Intensive English Program (IELP) I (A2 / Pre-Intermediate Level), Intensive English Program (IELP) II (B1 / Intermediate Level) i Intensive English Program (IELP) III (B2 / Upper-Intermediate (Poziom).

Cele

Celem Programu Intensive English Language (IELP) jest przygotowanie uczniów do czytania, pisania, mówienia i słuchania po angielsku, aby odnieść sukces w swoich kursach uniwersyteckich. W trakcie programu, uczniowie zapoznają się z działalnością akademickich i językowych normalnie spotykanych w badaniach poziomie uniwersyteckim. Działania obejmują oglądanie i omawianie przykładowe wykłady, słuchania i notatek, pisanie akademickie, czytanie tekstów akademickich, krytycznego myślenia, uczestnicząc w dyskusjach i seminariach, a także doskonalenie umiejętności bibliotecznych i badawczych.

Umieszczenie

Przed pierwszym dniu zajęć, studenci są testowane i wprowadzane do poziomu najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Próba oceny określania poziomu ucznia angielskiego opiera się na instytucjonalnych IELTS Academic następnie przez mówiącego test / wywiadzie przeprowadzonym przez rodzimych i lokalnych instruktora angielskim. Dla lepszego zrozumienia zakresach wynik, należy zapoznać się z poniższą tabelą: IELTS Academic

wynik Zakres Program Tygodnik obciążenie Instrukcji Proponowane opłaty *
3,0-4,0 IELP I 16 godzin / tydzień / kredyty NO darmo
4,0-5,0 IELP II 14 godzin / tydzień / kredyty NO darmo
5,0-6,0 IELP III 12 godzin / tydzień / kredyty NO darmo
6 lub nowszy Pełny program akademicki - -

* To jest stosowana tylko wtedy, gdy uczeń jest zarejestrowany co najmniej do jednego lub dwóch kursach uniwersyteckich

IELP I i II pomóc uczniom rozwijać swoje znajomość języka angielskiego (słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie). Służyć temu celowi, studenci są prowadzone za pomocą różnych umiejętności budowania, zintegrowanych działań i ćwiczeń mających na celu poprawę mówienia, słuchania, notatek i umiejętności krytycznego myślenia. Głównym celem tych zajęć jest na autentycznych materiałów i zadań życiowych, dzięki czemu studenci mogą stać się bardziej komfortowo posługiwania się językiem angielskim w życiu codziennym. W ten sposób studenci uczestniczą w parach i grupach dyskusje, wywiady, seminariów i dyskusji panelowych i ćwiczą prezentacje formalnych i nieformalnych. Szczególną uwagę zwrócono na poprawę Wymowa, akcent i intonację. Oprócz rozwijania czytania i rozumienia, studenci praktykują notatek z tekstów ustnych i pisemnych oraz oceny tekstów krytycznie. Przez te dwa kursy, materiały pochodzą z różnych źródeł, w tym podręczników, mediów i innych autentycznych źródeł. Studenci też ćwiczyć podsumowujący i pisania dobrze zorganizowany, spójnych akapitów i krótkie eseje. Strategie poprawy pisanie są badane, w tym technik pre-pisanie takich jak burza mózgów, a technik opracowywania, przeglądu i edycji.

IELP III skupia się głównie na języku akademickiej i umiejętności krytycznego myślenia wymaganych w środowisku uniwersyteckim. Studenci słuchać materiałów audio i wideo, a także ćwiczyć różne umiejętności, takie jak mówienie indywidualnych i grupowych prezentacji, spotkań, wywiadów i małych rozmów. Głównym celem tego kursu jest na autentycznych materiałów i zadań życiowych, dzięki czemu studenci mogą stać się bardziej komfortowo posługiwania się językiem angielskim w ich kariery akademickiej. Ponadto studenci wystawiony na działanie materiałów przedmiotów wykonanych z różnych źródeł, włączając w podręcznikach nośnika i innych oryginalnych źródeł.

W zależności od ich poziomu angielskiego, studentów uczestniczących w Intensive English Program (IELP) są dopuszczone do udziału w kursach akademickich, co następuje: IELP I: Brak kursów akademickich uczestniczą IELP II: Jeden kurs akademicki IELP III: Dwie akademickie Kursy Studenci, którzy nie IELP, powinien powtórzyć kurs po obniżonej opłaty.

Funkcje specjalne

  • Każdy IELP jest oferowany w semestrze 15 tygodni
  • Każdy IELP uzupełnia indywidualnej i grupowej tutorialu jak również naszej konwersacje
  • orientacji akademickich i kulturalnych jest na bieżąco.
  • Małe klasy: klasa średnia wielkość 10-15, maksymalnie 16
  • Pełne wyposażenie uczelni, w tym bibliotek, księgarni i laboratoriów komputerowych
  • W pełnym wymiarze czasu International Student Advisor i usługi studenckie
Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

Canadian Institute of Technology (CIT) also known as “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (SHLUP “IKT”), is owned by the company C.I.T. – Albania, which has an Education as its primary activity in Alban ... Czytaj więcej

Canadian Institute of Technology (CIT) also known as “Instituti Kanadez i Teknologjisë” (SHLUP “IKT”), is owned by the company C.I.T. – Albania, which has an Education as its primary activity in Albania. The start-up of this business in Albania originates from a Memorandum of Understanding signed between the company and the Edu Nova Consortium, an experienced Canadian Consortium of Colleges providing education at secondary and University level. Pokaż mniej