Przeczytaj oficjalny opis

Intensywne kursy angielskiego (ESL) Dzień Program - 25 godzin tygodniowo

12 poziomów angielski plus przygotowanie do TOEFL

Od poniedziałku do piątku, 25 godzin tygodniowo ILI oferuje intensywne kursy języka angielskiego dziennie w dwóch lokalizacjach: Dupont Circle w Waszyngtonie i Gaithersburg w stanie Maryland. W Waszyngtonie oferujemy 12 różnych poziomów 4-tygodniowe, od początkującego do poziomu uniwersyteckiego, plus 8 tygodni TOEFL Preparation Course. Każda klasa obejmuje naukę w następujących dziedzinach: słuchanie, mówienie, gramatykę, czytanie i pisanie.

harmonogram

Intensywne zajęcia z języka angielskiego w Waszyngtonie, w tym klasy przygotowawczej TOEFL, spotkać 5 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku od 9:00 do 2:10 pm, w tym 15 minut przerwy rano i 45 minut przerwy na lunch.

Daty rozpoczęcia

Nowe zajęcia rozpoczynają oficjalnie co 4 tygodnie. Jednak studenci mogą rzeczywiście wejść do programu w każdy poniedziałek. Test kwalifikacyjny pozwala nam stawiać student na odpowiednim poziomie.

Pozostałe 2016 oficjalne daty rozpoczęcia są: 21 listopada 19 grudnia. Nie mamy terminów aplikacji.

Oficjalne 2017 data rozpoczęcia to: 17 stycznia (wtorek), 13 lutego, 13 marca, 10 kwietnia, 08 maja, 05 czerwca, 3 lipca, 31 lipca, 28 sierpnia, 25 września, 23 października, 20 listopada, 18 grudnia. Nie mamy terminów aplikacji.

Rekrutacja

Aby zarejestrować się w każdym z naszych angielskich lub Test Preparation Programy, student musi wypełnić wniosek i zapłacić 50 $ opłaty za wniosek. Minimalny wiek to 14. Aplikacja może być w trybie online, przechodząc do naszych Aplikacja online Strona lub zakończone papieru Formularz zgłoszeniowy można przesyłać pocztą elektroniczną lub faksem. Przyszli studenci mogą również przyjść do naszej szkoły i zgłosić się osobiście. Nie mamy terminów aplikacji jednakże jeśli wiza F-1 jest wymagane zgłoszenie należy złożyć 6-8 tygodni przed datą wniosku początkowego. Obudowa jest opcjonalny i wymaga oddzielnego aplikacja obudowa.

Formularz I-20 / F-1 Visa Student

International Language Institute jest upoważniony na mocy prawa federalnego, aby zapisać osób z wizy studenckiej F-1. International Language Institute, jednak nie wymagają od studentów mieć wiz studenckich. I-20 Formularz dla wizy studenckiej F-1 mogą być wydawane dla studentów w naszym Intensive English dniowy program, w tym TOEFL, GRE i GMAT Przygotowanie kursów, którzy mają przynajmniej 16 lat i zapisać się na minimum cztery tygodnie. Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania F-1 wizy studenckiej i wymagania dla uzyskania formularza I-20, przejdź do naszej strony F-1 Visa Information.

PLACEMENT BADANIA

Wszyscy nowi studenci są zobowiązani do podjęcia test kwalifikacyjny w instytucie w celu określenia ich poziomu. Ten test nie jest podana w Internecie. Korzystnie, powinno się przed pierwszym dniem klasy w instytucie.

Zasady płatności

Nowi studenci: Czesne za pierwszy cykl (4 tygodnie) w wysokości $ 780 (albo $ 850 dla GRE lub GMAT) musi być zapłacona w całości przed student jest dozwolone w klasie. Jeśli student jest rejestrując się na mniej niż 4 tygodnie, wszystkie czesnego musi być zapłacona przed student jest dozwolone w klasie.

Postęp

Pod koniec każdego cyklu czterech tygodni, uczeń może przejść do następnego poziomu, jeśli on / ona ma średnią ocen na poziomie 70%, a średnia frekwencja 80%. Jeśli średnia ocen ucznia jest poniżej 70%, on / ona będzie trzeba powtórzyć poziom. Jeśli frekwencja ucznia jest poniżej 80%, on / ona będzie trzeba powtórzyć poziom. klasa studenta ustala się na podstawie średniej z pięciu obszarów umiejętności: średnio klas testowych działów gramatyki, ostateczna ocena słuchania, ostateczna ocena mówiąc, ostateczna ocena czytania i pisania ostatecznej oceny.

Certyfikaty i Oceny

Wszyscy studenci, którzy ukończyli swój program otrzymują certyfikat uczestnictwa na koniec swoich studiów na żądanie. Wszyscy uczniowie są stale oceniane, a sprawozdanie z oceny jest dostępne pod koniec swoich studiów. W celu zakwalifikowania się do otrzymania certyfikatu uczestnictwa albo oceny z ILI, student musi utrzymywać obecności co najmniej 80%.

Pytania?

Prosimy o kontakt z naszym biurem rekrutacji na + 1-202-362-2505 lub ili@ilidc.com.

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 2 więcej kursów w International Language Institute (ILI) »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Duration
4 - 52 tygodnie
W pełnym wymiarze godzin
Cena
780 USD
$ 780 do 4 tygodni (100 godzin)
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Otwórz rejestrację
Termin nadsyłania zgłoszeń

Otwórz rejestrację

Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa