Read the Official Description

Intensywne kursy angielskiego i IELTS Kurs Anglolang jest idealny dla studentów, którzy mają nadzieję na studia w college'u lub na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii w przyszłości, ale nie mają wystarczająco wysoki poziom języka angielskiego.

Kurs obejmuje +25 godzin w tygodniu lekcje grupowe w małych grupach międzynarodowych. Połączenie zajęć porannych, które koncentrują się na czterech umiejętnościach oraz klas gramatycznych i rozwoju słownictwa i popołudniowych, które koncentrują się na strategii egzaminacyjnych IELTS, pomaga uczniom, aby osiągnąć wynik, że potrzebujesz ich w teście IELTS. W związku z tym umożliwienie im rozwijać do stopnia Unversity swojego wyboru.

Kursy IELTS można zarezerwować przez 4 tygodnie lub więcej.

Minimalny poziom wymagany dla tego języka jest oczywiście podstawowy (A1).

Kiedy to się zaczęło?

Możesz rozpocząć ELT intensywny kurs angielskiego i na wielu różnych punktów w ciągu roku. Prosimy o kontakt na więcej informacji na temat daty rozpoczęcia, które są odpowiednie dla Ciebie.

Co to jest IELTS?

IELTS jest International English Language Testing System, ważny test w języku angielskim, który jest stosowany w celu sprawdzenia poziomu językowego dla wprowadzenia do szkół wyższych i uniwersytetów na całym świecie. Test jest podzielony na oddzielnej słuchania, czytania, pisania i mówienia, a testy jest dobrym wskaźnikiem zdolności do obsługi akademickiego języka angielskiego.

Program taught in:
Język angielski

See 3 more programs offered by Anglolang Academy of English »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment