Instytut Języka Angielskiego

Navarro College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Instytut Języka Angielskiego

Navarro College

Navarro College to dwuletnie kolegium z siedzibą w Corsicana, w stanie Teksas USA. Poza ponad 35 programami akademicznymi i technicznymi, Instytut Języka Angielskiego w Navarro oferuje kursy językowe dla studentów zagranicznych. Szkoła Navarro od ponad 35 lat prowadzi międzynarodowe studentów. Ciało studenta jest dość zróżnicowane z ponad 36 reprezentowanymi krajami.

Instytut Języka Angielskiego w Navarro College zapewnia kurs języka angielskiego najwyższej jakości, w którym studenci zagraniczni mogą nauczyć się pełnego potencjału, rozwijać głębsze mistrzostwo języka angielskiego i pogłębiać znajomość kultury i zwyczajów Stanów Zjednoczonych. Kursy pomagają studentom przygotować się na studia licencjackie lub magisterskie na amerykańskim uniwersytecie. Navarro College oferuje zagwarantowane wstępu na zajęcia z college'u studentom z zagranicy, którzy ukończą Instytut Języka Angielskiego.

Aby osiągnąć poziom znajomości języka angielskiego, Navarro College oferuje kursy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych w nauczaniu pisarskim i gramatyce, komunikacji ustnej (słuchanie i mówienie) oraz języka i kultury amerykańskiej. Nasz Intensywny Program Języka Angielskiego szybko uczy studentów od początku do zaawansowanych poziomów konstruktywnego budowania umiejętności i konwersacji wysokiej zainteresowania w celu rygorystycznego przygotowania akademickiego i wzbogacania kariery.

Instytut Języka Angielskiego w Navarro oferuje kursy dla międzynarodowych studentów w wieku 18 lat i starszych w ciągu całego roku. Testy biegłości na początku programu określają miejsce zajęć uczniowskich. Kursy są prowadzone w ośmiu tygodniach, z udziałem w kursie w wysokości około 2.400 dolarów za każdy semestr. W obrębie kampusu dostępny jest dodatkowy koszt. Każdy zainteresowany ubieganiem się o Angielski Instytut Językowy powinien skontaktować się z Biurem Programów Międzynarodowych pod numerem + 1-903-875-7425.

Terminy rejestracji

  • Spadek I 15 lipca
  • Upadek II 15 września
  • Wiosna 15 listopada
  • Wiosna II 15 lutego
  • Letnia sesja 15 kwietnia
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2019
Duration
Czas trwania
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
2,400 USD
w semestrze
Locations
Stany Zjednoczone - Corsicana, Texas
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2019
Stany Zjednoczone - Corsicana, Texas
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą