Instytut Biegłych Księgowych w Anglii i Walii (ICAEW)

Informacje ogólne

Opis programu

Kwalifikacja ACA jest uznawana na całym świecie za jedno z czołowych kwalifikacji biznesowych i finansowych i jest uznawana i ceniona w praktyce, przemyśle, handlu i sektorze publicznym. Bezproblemowe łączenie egzaminów z praktycznym szkoleniem w miejscu pracy, w pełni wyposaża Cię w odpowiednie doświadczenie, umiejętności i profesjonalną wiedzę, aby podejmować właściwe decyzje w prawdziwych środowiskach biznesowych.

Po pomyślnym ukończeniu egzaminów ACA, umowie o szkolenie z pracodawcą upoważnionym do szkolenia ICAEW (ATE) i wymaganym doświadczeniem zawodowym, uczniowie ubiegają się o posiadanie trzech ekskluzywnych listów ACA po imionach i błyszczącej karierze przed nimi.

Sunway TES CAE, jedyny aktywny partner ICAEW w nauczaniu w Malezji.

Dlaczego ICAEW w Sunway TES CAE

Od czasu rozpoczęcia programu ACA ICAEW w Sunway TES CAE w 2004 r. Uczniowie z Sunway TES CAE uzyskali najwyższe noty na egzaminach ACA na całym świecie i otrzymali w sumie 13 nagród na świecie i 3 punkty Order of Merits.

Do dnia dzisiejszego dwoje z naszych uczniów otrzymało 2 i 5 miejsce w profesjonalnym Etapie ogólnego poziomu zasług, umieszczając je w top 0,5% kwartylu osiągających kwalifikacje ACA na całym świecie.

Wysoka częstotliwość przesyłania

Średnia cena zdawania egzaminów przez Sunway TES CAE jest następująca:

  • Poziom certyfikatu: 95%
  • Poziom profesjonalny: 85%
  • Poziom zaawansowany: 75%

Uwaga: Powyższe stawki za przejazdy zmieniają się od czasu do czasu.

Struktura egzaminu ACA

ACA składa się z trzech poziomów - poziomu certyfikatu, poziomu zawodowego i poziomu zaawansowanego.

Poziom certyfikatu

Dokumenty na poziomie certyfikatu przedstawiają podstawowe pojęcia będące podstawą rachunkowości.

Poziom profesjonalny

Dokumenty na poziomie zawodowym pozwalają wykazać, w jaki sposób można rozwijać i stosować wiedzę techniczną i umiejętności.

Poziom zaawansowany

Poziom zaawansowany to miejsce, w którym ACA demonstruje swoją wiodącą na świecie jakość. Moduły zachęcą Cię do przyjęcia podejścia multidyscyplinarnego i udowodnią, że możesz korzystać z osądu, a także umiejętności technicznych i analitycznych.

Studium przypadku, które opiera się na modelu Harvard Business School, sprawdzi Twoje umiejętności zawodowe w kontekście konkretnego problemu biznesowego i zakwestionuje Cię w wielu obszarach sylabusa.

Etyka, techniczne doświadczenie zawodowe i wstępny rozwój zawodowy są zintegrowane na obu etapach. Pomaga to w podejmowaniu decyzji biznesowych i umieszcza Twoją naukę w kontekście.

Spożycie

Marzec i wrzesień

Egzaminy

Poziom certyfikatu

Egzamin na poziomie certyfikatu odbywa się na komputerze i odbędzie się co 3 miesiące

Poziom profesjonalny

Marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień

Poziom zaawansowany

Lipiec i listopad

Trwanie

Większość studentów kwalifikuje się w ciągu 3 do 5 lat

Ostatnia aktualizacja Mar 2020

Informacje o uczelni

For almost 30 years Sunway University has established a reputation both in Malaysia and overseas, as an inspiring educational leader. Perfectly harnessing the highest quality of academic personnel and ... Czytaj więcej

For almost 30 years Sunway University has established a reputation both in Malaysia and overseas, as an inspiring educational leader. Perfectly harnessing the highest quality of academic personnel and an exceptionally diverse range of programmes any global educational powerhouse would be proud of. Pokaż mniej