Read the Official Description

iPEP to unikalny tor nasz pełni wciągające inlingua® Programu Premium. Klasy wyposażone naszą globalnie zaufanego inlingua® Method oraz najnowocześniejszych technologii i szkolenia wydajności. Oferujemy dwa inlingua® harmonogramów Premium Program wieczorny: iPEP 24 & iPEP 16.

iPEP 24 składa się z dwóch głównych części: pierwsza część programu jest dedykowany sesji prowadzone przez naszych trenerów wykorzystujących inlingua® Method - komunikacyjną, interaktywne podejście, które umożliwia studentom uzyskanie głębszego płynność szybciej. Studenci mówią 70% czasu!

Studenci następnie przenieść do sesji komputerowej opartej inlingua® szkolenia online prowadzony przez naszych nauczycieli. Studenci są w stanie skupić się na gramatyce, podczas pełnienia podstawowej zadanie wpisując na klawiaturze Angielski - kluczowy składnik do pisania esejów uczelni lub raportów biznesowych.

iPEP 16 studenci są obecni przez cały nauczania w klasie przy użyciu wysoce skuteczną metodą inlingua®. Nowe tematy, słownictwa i struktur z klasy są uzupełniane przez niezależne badania.

wygodne Harmonogram iPEP 24 jest 5: 00-9: 30pm od poniedziałku do czwartku (odpowiednie dla posiadaczy wizy F-1). Harmonogram iPEP 16 jest 5: 00-8: południe od poniedziałku do czwartku (nie dopuszczony do posiadaczy wizy F-1).

Program taught in:
Język angielski

See 5 more programs offered by inlingua® Washington DC »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Open Enrollment
Duration
4 - 8 tygodnie
Cena
135 USD
Promocja $ 135 / tydzień (ograniczony czas)
By locations
By date
Data początkowa
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment