Co Computing z Database Development Foundation Degree (FdSc) - Zatwierdzona przez University of Salford oczywiście o?

Kurs uczy studentów do rozwijania świadomości, w jaki computing odnosi się do różnych aspektów współczesnego biznesu. Studenci będą rozwijać praktyczne umiejętności w projektowaniu oprogramowania, wdrażania i testowania, rozwijających się stron internetowych i aplikacji multimedialnych oraz w zakresie korzystania z baz danych i odpowiednich języków programowania. Studenci będą mieli również okazję do zdobycia doświadczenia w produktów wykorzystywanych przez przemysł.

Pracodawcy mają stały udział w projektowaniu i realizacji programu, aby zapewnić studentom graudate z umiejętności wymaganych przez przemysł.

Oczywiście również pomaga studentom rozwijać inne ważne umiejętności, takie jak komunikacji, pracy zespołowej i umiejętności rozwiązywania problemów.

Studenci będą rozwijać zrozumienie, jak informatyka dotyczy różnych aspektów przedsiębiorstwa, przygotowanie ich do zmian w technologii.

Studenci również rozwijać praktyczne umiejętności w zakresie projektowania oprogramowania, wdrażania i testowania, a korzystanie z baz danych i odpowiednich języków programowania, takich jak Java.

Podczas drugiego etapu kursu jest większy nacisk na rozwój praktycznych umiejętności, które pomagają uczynić absolwenci atrakcyjne dla pracodawców.

Ocena od programu korzysta z szeregu działań, w tym raporty, prezentacje ustne, praca w grupach, praktyczne zadania, wiele pytań, testy wyboru ograniczonej w czasie testów i oceny wzajemnej. Kilka końcówki lat badań i liczba zadań należy również podjąć

Co będę w stanie zrobić po zakończeniu mam ten kurs?

Po pomyślnym zakończeniu studenci studiów fundacja może prowadzić na trzecim roku i "doładować" w celu ich FdSc Licencjat (z wyróżnieniem) Computing firm z IT (Zatwierdzona przez University of Salford). Alternatywnie, studenci mogą rozwijać w licznych kariery, w tym menedżerów IT biurowych, juniorów młodszych programistów, asystentów administracji sieci i analityków wsparcia użytkownika końcowego.

Zobacz 8 więcej kursów w The Manchester College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Wg lokalizacji
Wg daty