Aircraft Maintenance Engineers B1.1 -car66 (Advanced Diploma)

Nie wszyscy inżynierowie technicznej samolotów muszą posiadać licencję, ale ZEA ogólne Urząd Lotnictwa Cywilnego wymaga wszystkim inżynierii i prace konserwacyjne prowadzone na samolotach być wykonywane pod nadzorem licencjonowanego inżyniera Aircraft Maintenance (Lame). Program ten oferuje licencji Podstawowa B1.1.

Aby stać się w pełni licencjonowana przez GCAA, trzeba będzie przez kolejne dwa lata doświadczenia po pomyślnym zakończeniu programu podstawowego. Bez B1 / B2 licencji podstawowej, uczniowie zazwyczaj wymagają pięcioletnie doświadczenie, zanim będzie ubiegać się o licencję.

Dlaczego warto się zarejestrować w tym programie?

Na podstawie Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO), w ciągu najbliższych 20 lat linie lotnicze będą musiały dodać 25.000 nowych samolotów do obecnej 17.000 silnej floty handlowej. 2026, przemysł będzie musiał 480.000 nowych techników utrzymać te samoloty. Oczywiste jest, że międzynarodowy rynek ma ogromny niedobór inżynierów LAME.

Program AME Woda jest licencjonowana przez ZEA Ogólnego Urzędu Lotnictwa Cywilnego (GCAA) i jest zgodny z CAR66 (B1.1) nauczania. Nasi studenci korzystają z jednoczesnym Advanced Diploma uznanym przez National Qualifications Authority (NQA) w ZEA.

Akredytacja

Advanced Diploma in Aircraft Maintenance a Certificate of Recognition B1.1 to podwójny wyróżnienie przyznane przez Emirates Aviation University oraz Generalny Urzędu Lotnictwa Cywilnego (GCAA), ZEA odpowiednio. Wielokrotnie EAU jest uznawana przez National Qualifications Authority (NQA) w ZEA.

Perspektywy kariery

Absolwenci AME Woda będzie cieszyć się wysokiej stopy zatrudnienia. Ich ścieżka kariery jest dostosowane do coraz Aircraft Maintenance Engineers Licencjonowane. Mogą również pracować z działów technicznych linii lotniczych i organizacji obsługi technicznej wsparcie samolotów. Podczas pracy w przemyśle, absolwenci AME Eau mają możliwość zapisania się do danego programu studiów licencjackich na EAU w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Konspekt szkolenia

Typowym dwa i pół roku plan studiów obejmuje następujące zagadnienia:

Moduł Temat
1 matematyka
2 Fizyka
3 Podstawy elektryczne
4 Podstawy elektroniczne
5 Techniki cyfrowe
6 Materiały i sprzęt
7a Praktyka Konserwacja
8 Podstawowe Aerodynamika
9 Czynniki ludzkie
10 Prawodawstwa w dziedzinie lotnictwa
11a Aerodynamika samolotu, struktury i systemy
15 Silniki turbinowe
17 Śmigło

Tryb dostawy

Program ten jest oferowany na semestr w pełnym wymiarze czasowym.

CZAS TRWANIA

Dwa i pół roku.

Wymagania kwalifikacyjne

Uczestnicy muszą mieć minimum 18 lat.

Uznana i urzędowo poświadczone świadectwo ukończenia szkoły lub równoważne, z 80% średniej minimalnej i minimum 70% punktów z matematyki i fizyki. Poniżej 70% mogą być przeglądane i podlega wywiadzie.

Lub alternatywnie:

  • Pięć GCSE / IGCSE O-poziomy + 2 GCE AS-level z minimum klasy "C" w ogóle.

Lub

  • I / O-poziomy + minimum pięć GCSE IGCSE 1 GCE A-level z klasy "D" w obu matematyki lub fizyki.

Oryginalne świadectwo dla obu TOEFL na papierze (500); lub TOEFL CBT (173); lub TOEFL IBT (61); lub IELTS (5) lub PTE Academic (36).

Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 11 więcej kursów w Emirates Aviation University »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
30 miesięcy
W pełnym wymiarze godzin
Cena
79,800 AED
Czesnego, opłaty rejestracyjnej 2,500 AED