Ielts

Infonet Institute

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

Ielts

Infonet Institute

Jest to intensywny program szkoleniowy przygotowujący do egzaminu IELTS z materiałami i materiałami informacyjnymi. Międzynarodowy System Testowania Języka Angielskiego lub IELTS jest międzynarodowym standardowym sprawdzianem znajomości języka angielskiego dla osób, które nie są native speakerami języka angielskiego. Jest zarządzany wspólnie przez Cambridge English Language Assessment, British Council i IDP Education Pvt Ltd i został założony w 1989 roku. IELTS jest jednym z głównych testów języka angielskiego na świecie, inni są TOEFL, TOEIC i OPI / OPIc.

Istnieją dwie wersje egzaminu IELTS: wersja akademicka i wersja szkoleniowa ogólna :

  • Wersja Academic jest przeznaczona dla tych, którzy chcą zapisać się na uniwersytety i inne instytucje szkolnictwa wyższego oraz do profesjonalistów, takich jak lekarze medycyny i pielęgniarki, którzy chcą studiować lub praktykować w kraju anglojęzycznym.
  • Wersja szkoleniowa ogólna jest przeznaczona dla osób zamierzających podjąć szkolenie niebędące nauczycielami akademickimi lub zdobyć doświadczenie zawodowe, lub w celach imigracyjnych.

IELTS jest akceptowany przez większość australijskich, brytyjskich, kanadyjskich, irlandzkich, nowozelandzkich i południowoafrykańskich instytucji akademickich, ponad 3000 instytucji akademickich w Stanach Zjednoczonych i różnych organizacji zawodowych na całym świecie. Jest to również wymóg imigracji do Australii i Nowej Zelandii. W Kanadzie IELTS, TEF lub CELPIP są akceptowane przez urząd imigracyjny.

Nie jest wymagany minimalny wynik, aby przejść test. Wynik testu IELTS lub Formularz raportu testowego jest wydawany wszystkim kandydatom, którzy otrzymali wynik od "pasma 1" ("nie-użytkownik") do "pasma 9" ("użytkownik ekspertów"), a każda instytucja wyznacza inny próg. Jest też wynik "zespołu 0" dla tych, którzy nie próbowali testu. Zaleca się, aby instytucje nie uważały, aby raport starszy niż dwa lata był ważny, chyba że użytkownik udowodni, że starał się utrzymać swój poziom.

W 2007 roku IELTS testowało po raz pierwszy ponad milion kandydatów w jednorazowym 12-miesięcznym okresie, co czyni go najbardziej popularnym testem języka angielskiego na wyższym poziomie edukacji i imigracji. W teoretycznych testach wykonanych u native speakerów języka angielskiego musi wynosić 9,0 wyników w 100%. Jednak ten wynik nigdy nie został osiągnięty.

W 2009 r. 1,4 miliona kandydatów przeprowadziło egzamin IELTS w ponad 130 krajach, w 2011 r. Było 1,7 miliona kandydatów, podczas gdy w 2012 r. Testowano 2 miliony kandydatów.

Struktura testu IELTS

Wszyscy kandydaci muszą wypełnić cztery moduły - słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie - aby uzyskać wynik zespołu, który jest widoczny w formularzu raportu testowego IELTS (TRF). Wszyscy kandydaci biorą te same moduły do ​​słuchania i mówienia, a moduły do ​​czytania i pisania różnią się w zależności od tego, czy kandydat odbywa akredytowane lub szkoleniowe wersje testów.

Słuchający

Moduł składa się z czterech sekcji zwiększających się trudności. Trwa 40 minut: 30 - do testów, plus 10 dla przesłania odpowiedzi na arkusz odpowiedzi. Każda sekcja, która może być monologiem lub dialogiem, zaczyna się od krótkiego wprowadzenia mówiącego kandydatom o sytuacji i mówcy. Potem mają trochę czasu na przejrzenie pytań. Pierwsze trzy sekcje mają przerwę w środku, co umożliwia kandydatom sprawdzenie pozostałych pytań. Każda sekcja jest słyszana tylko raz. Na końcu tej sekcji uczniowie otrzymują 10 minut na przesłanie odpowiedzi na arkusz odpowiedzi. Odpowiedzi powinny być poprawne gramatycznie, w tym wielkie litery dla krajów, ulic, nazwisk i miejsc.

Czytanie

W module akademickim test czytania składa się z trzech części, z 3 tekstami, po których następuje 13 lub 14 pytań, w sumie łącznie 40 pytań. Ogólny test ma również 3 sekcje. Teksty są jednak krótsze, więc można przeczytać do 5 tekstów.

Pisanie

W module akademickim istnieją dwa zadania: w opisie Zadanie 1 opisano schemat, wykres, proces lub wykres, aw odpowiedzi na zadanie 2 odpowiedzi na argument. W module Szkolenia ogólne występują również dwa zadania: w odpowiedzi na zadanie 1 kandydaci napiszą list lub wyjaśniają sytuację, aw drugim zadaniu esejują.

mówienie

Test mówienia składa się z trzech części. Pierwsza sekcja przybiera postać wywiadu, w trakcie którego można zapytać kandydatów o ich hobby, zainteresowania, powody do egzaminu IELTS, a także inne tematy ogólne, takie jak odzież, czas wolny, komputery i internet lub rodzina. W drugiej sekcji kandydaci otrzymują broszurę tematyczną, a następnie przygotować po jednej minucie, o której muszą mówić o danym temacie. Trzecia część zawiera dyskusję między egzaminatorem a kandydatem, na ogół na pytania dotyczące tematu, o którym mówili już w części 2. Ta ostatnia sekcja jest bardziej abstrakcyjna, a tym samym jest najczęściej traktowana jako najtrudniejsza.

CZAS TRWANIA

Całkowity czas trwania testu wynosi około 2 godzin i 55 minut dla modułów Słuchanie, czytanie i Pisanie.

  • Słuchanie: 40 minut, 30 minut, w których nagranie jest odtwarzane centralnie i dodatkowe 10 minut na przesłanie odpowiedzi na arkusz odpowiedzi OMR.
  • Czytanie: 60 minut.
  • Pisanie: 60 minut.
  • Przerwa: 10 minut
  • Mówienie: 11-15 minut.

(Uwaga: nie ma dodatkowego czasu na przekazywanie odpowiedzi w modułach do czytania i pisania) Pierwsze trzy moduły - słuchanie, czytanie i pisanie (zawsze w tej kolejności) - są wypełniane w ciągu jednego dnia, a faktycznie są podejmowane bez przerwy pomiędzy. Moduł mówiący może zostać podjęty według własnego uznania ośrodka badawczego w okresie siedmiu dni przed lub po innych modułach. Testy są zaprojektowane tak, aby obejmowały pełen zakres umiejętności od użytkownika nie będącego ekspertem.

Brytyjski trener - czas trwania : 24 godziny

Opłaty za kurs : AED 1500

Materiał kursu : sesje ćwiczeń książek z ilustracjami formularzy

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Otwarta rekrutacja
Duration
Czas trwania
24 godziny
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
1,500 AED
Locations
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Data rozpoczęcia : Otwarta rekrutacja
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Otwarta rekrutacja
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Dubai, Dubai
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą