Read the Official Description

Szanowni Państwo, Przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie. Pozwól mi przedstawić się. Globalny Aviation jest najstarszym profesjonalnym Akademia pilotażowy w Grecji, międzynarodowej organizacji lotniczej z 20-letnim doświadczeniem w profesjonalnym szkoleniu pilotów. Globalny Lotnictwa opiera się na lotnisku Lotnictwa Cywilnego Pachi (LGMG), Ateny, Grecja i jest zatwierdzony przez EASA oferować komercyjne pilota samolotu szkolenia takie jak ATPL zintegrowanego, modułowego CPL ATPL, IR, MEP i MCC. Jako wyłączny dystrybutor Piper Samoloty w Grecji i na Bałkanach, od 1997 Global Aviation wykorzystuje nowoczesną flotą 6 pojedynczych, 2 samolotów szkoleniowych wielosilnikowych i 2 FNPT II symulatorów lotu (łącznie z MCK), które są oparte na lotnisko Lotnictwa Cywilnego Pachi w Atenach. Wszystkie szkolenia teoretyczne i lot odbywa się w Atenach, w Grecji, gdzie pogoda pozwala nam lecieć około 350 dni w roku. Ponadto, Globalny Lotniczego EASA jest zatwierdzonym ośrodkiem konserwacji i jedynym certyfikowanym Centrum Obsługi Piper w regionie. Poniżej znajduje się krótka prezentacja kursu konwersji. Szczegółowe informacje dostępne są w załącznikach. Commercial Pilot Licence ICAO konwersji to pojedynczy kurs gdzie student posiada ICAO CPL (A) / IR MEP i po zakończeniu szkolenia zostanie on nagrodzony Part-FCL CPL (A) / IR MEP z ATPL Theory Credit. Wymagania wstępne wstępne  dostarczają nam kserokopię CPL ICAO (A) IR / MEP ze wskazań przyrządów i Multi silnika Class Rating  dostarczają nam kserokopię ICAO medyczne (klasa 1) Certyfikat  dostarczają nam kserokopię EASA medyczne (klasy 1 ) Certyfikat  dostarczają nam kserokopię Pilot Logbook  Podaj nam weryfikację autentyczności licencyjnej z CAA ICAO, który wydał swoją  licencji ICAO posiadać przynajmniej 200 godzin całkowitego czasu lotu, w tym co najmniej 50 godzin szkolenia według wskazań przyrządów i łącznie 100 godzin, jak pilot Command, z których co najmniej 50 godzin biegowe jak pilot poleceń i jedną biegowe przelot 300 nM, z dwoma ogranicznikami na lotniskach, różny od lotniska bazowej  dostarczają nam fotokopię ID lub paszport oraz dwa (2 ) fotografuje teoretycznego szkolenia: Dla teoretycznego szkolenia handlowe dla ATPL (a), przed rozpoczęciem oficjalnego pisemnego egzaminu ATPL, student ukończy odległość trzymiesięczne szkolenie teoretyczne nauki handlowej. W 14 przedmiotów ATPL to: (010) Prawo lotnicze (021) Samoloty wiedzy ogólnej, (022) Przyrządy i elektronika (031) osiągi i planowanie lotu - masy i wyważenia, (032) Wydajność (033) Lot Planowanie i monitoring (040) Human Performance & Ograniczenia (050) Meteorologia, (061) Ogólne nawigacyjny, (062) Radio Navigation (070) procedury operacyjne (081) zasady lotu, (091) VFR Communications, oraz (092) IFR Komunikacja. Kurs będzie się składać z samokształcenie, pracy klasie, między aktywnym treningu wideo oraz przykładowych egzaminów. Kurs teoretyczny jest materiałem Bristol GS (CBT). Czas trwania szkolenia teoretycznego wynosi 3 miesiące.

Wymagania do przeprowadzenia kursu: • Minimalny okres 3 miesięcy z pobraniem danych została zakończona. • Oba moduły mogą zostać zakończone sukcesem (ponad 90%) postępy programu nauczania przewidzianego przez CBT. • Przeciętny wynik co najmniej 75% dla każdego badanego osobnika postępu przez CBT usług. • Końcowy wynik egzaminu próbki z co najmniej 75% do każdego przedmiotu przez CBT dostarczone lub podczas prywatnych wykładów odbywających się w Grecji.

Wstępna procedura aplikacyjna do HCAA do egzaminów: • Uczeń powiadomi z wiadomości e-mail, Globalny Aviation po powyższe wymagania są spełnione. • Globalne Aviation przedstawi wstępny wniosek do HCAA w ciągu 5 dni roboczych. Zwykle trwa kolejne 15 dni roboczych dla HCAA przetwarzania aplikacji i umożliwić student do udziału w kolejnej dostępnej egzaminu siedzącej. Szkolenie lotu: Na szkoleniu lotu kursu student będzie ukończyć 30 godzin szkolenie w powietrzu, w tym 15 godzin szkolenia rozdzielczej i 15 godzin manewry VFR. Czas trwania szkolenia lotu wynosi 2 tygodnie. Badanie lekarskie Potrzebujesz Medical Center Aviation zbadać cię dla klasy 1 początkowa medycznej. Aby uzyskać informacje o Medical Certificate Examination śledzić link do naszej strony: http://globalaviationsa.com/students/medical/ Noclegi Globalny Aviation udostępnia opcje zakwaterowania dla swoich studentów międzynarodowych zgodnie z ich potrzebami. Aby uzyskać informacje na temat zakwaterowania i noclegi w link do naszej strony: http://globalaviationsa.com/students/accommodation/ wydawania wiz Procedura wniosku wizowego jest prosta. Prosimy o przesłanie paszportu, a następnie wpłacić depozyt w wysokości 1/3 (€ 3,900) całkowitej tuitions na nasze konto bankowe, wymaganych przez władze greckie, aby móc ubiegać się o wizę studencką (typu D). Po otrzymaniu płatności, wyślemy Ci zaproszeniu iz tego pisma (wraz z wyciągu bankowego, który pokazuje depozyt pieniędzy) umówić do greckiej ambasady (lub konsulacie) w Twoim kraju i rozpocząć procedurę wydawania wiz. Procedury wydawania wiz może trwać do 3 miesięcy (czas trwania zależy od kontroli bezpieczeństwa aplikacja pójdzie choć władz greckich). Jeśli potrzebujesz pomocy w procesie wydawania wiz w link do naszej strony: http://globalaviationsa.com/students/international/ Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z nami ponownie.

Z pozdrowieniami,

Program taught in:
Język angielski

See 2 more programs offered by Global Aviation »

Ten kurs jest Campus based
Data początkowa
Wrześ. 2019
Duration
10 dni
W pełnym wymiarze godzin
Cena
9,000 EUR
Całkowity koszt szkolenia
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa