Read the Official Description

Naucz się mówić po hiszpańsku: Dołącz do naszych hiszpańskich klas w Nowym Jorku dostarczane w środowisku nauczania wciągającej przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych native instruktorów, którzy będą Ci mówić hiszpańskiego w krótkim czasie! Zapisy w hiszpańskiej klasie rozmowy lub wybrać z szerokiej gamy kursów poniżej.

Online Kursy samokształcenie: Ucz się hiszpańskiego online z międzynarodowo uznaną platformą uczenia się języka przez Internet. Uczyć się we własnym tempie i doskonalić swoją wymowę za pomocą unikalnej technologii porównania głosu.

Dlaczego hiszpański

Hiszpański jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Jest językiem urzędowym w 22 krajach, a drugi największy język ojczysty na całym świecie. Ucząc się języka, będzie w stanie komunikować się z ponad 400 milionów ludzi.

 • Business Opportunities: Poznanie Hiszpański oferuje szereg możliwości biznesowych, zwłaszcza w dziedzinie edukacji, ochrony zdrowia i budownictwa, które liczą wielu rodzimych pracowników hiszpańskojęzycznych. Nauka hiszpańskiego może również sprawić, że szanse na zatrudnienie i zwiększyć swoje perspektywy zawodowe, z rosnącą potrzebą dwujęzycznych głośników w handlu światowym.
 • Podróże: Nauka hiszpańskiego pozwala zanurzyć się w kulturze latynoskiej i mieszają się z mieszkańcami podczas podróży. Unikaj miejsc turystycznych; zwiększyć swoje doświadczenie wakacje, odwiedzając miejsca, tylko miejscowi wiedzieć i przyjaciół na całym świecie.
 • Doświadczenie kulturowe: hiszpański słynie z urzekającym kultury, pasjonatów, przepyszne jedzenie, ekstrawagancki i żywy taniec flamenco i wiele więcej. Ucz się języka hiszpańskiego i zapoznania się z latynoskiej kultury, tradycji, kuchni i fiesty!

Poprawy ogólnej COMMUNICATION

Wybierz jedną z naszych kursów, począwszy od intensywnych do regularnego, weekendu, oprogramowanie, wirtualne i bardziej pracować na wszystkich czterech umiejętności; czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie.

Lepsze perspektywy zatrudnienia

Umiejętności hiszpański stają się coraz bardziej istotne w miejscu pracy. Nasze biznesowe kursy hiszpańskiego i hiszpański konwersacje mogą pomóc Ci stać się bardziej pewny za pomocą języka i iść do przodu w swojej karierze.

PRZYGOTOWANIE DO BADANIA

Czy szukasz wyjechać za granicę do spraw szkolnictwa wyższego lub w celach imigracji do krajów hiszpańskojęzycznych, Eton Instytut oferuje kursy przygotowujące do egzaminów na DELE.

Wybierz opcję CLASS najlepszą dla siebie

HISZPAŃSKI zajęć grupowych

 • Interaktywne techniki nurkowe prowadzone przez doświadczonych native speakerów - 30 godzin kursu na okres od 5 do 7,5 tygodni - Rozmiar klasie średnio 12 'Wszystkie poziomy "oznacza, że ​​ten kurs jest dostępny w tym czasie i dacie każdym poziomie języka Starter z góry, z zastrzeżeniem minimalnej liczbie 4 studentów.

Ceny wykluczenia materiału nauki. Wpisowe w wysokości 30 $ ma zastosowanie do wszystkich nowych uczniów. Wszystkie kursy są w zależności od dostępności i warunków.

HISZPAŃSKI prywatne / SEMI-prywatne zajęcia

Elastyczny czas i lokalizacja - od 1 do 3 osób uczących

prywatne Klasy

 • One-to-One zajęcia z dedykowanego instruktora - szyte na miarę, aby dopasować do indywidualnych potrzeb - elastyczne czasy i lokalizacja - typowy przebieg w ciągu 20 godzin z możliwością podejmowania dodatkowych godzin w oparciu o potrzebie

Semi-prywatne Klasy

 • 3/2 Uczniowie - Możliwość zarezerwowania prywatnego klasy dla małej grupy przyjaciół lub kolegów - szyte na miarę, aby dopasować do indywidualnych potrzeb - elastyczne czasy i lokalizację, aby dostosować harmonogram grupy 2-3 osób uczących się, na żądanie u Instytut - Typowe Oczywiście w ciągu 20 godzin z możliwością podejmowania dodatkowych godzin w oparciu o stawki potrzebie wykluczenia materiału nauki. Wpisowe w wysokości 30 $ ma zastosowanie do wszystkich nowych uczniów. Wszystkie kursy są w zależności od dostępności i warunków.

HISZPAŃSKI WIRTUALNE ZAJĘCIA

 • Platforma Łatwy w użyciu, nie umiejętności techniczne potrzebne - najwyższą elastyczność, platforma dostępna na wielu urządzeniach - Dołącz do grupy lub indywidualnej sesji w zależności od potrzeb - indywidualne uczenie się z międzynarodowym wykwalifikowanego instruktora

Lekcje hiszpańskiego samokształcenie

Osiągnąć następny poziom sukcesu języka w krótkim czasie z działaniami interaktywnymi i ciekawych porad kulturalnych. Nasze programy do samodzielnej nauki języków on-line są odpowiednie dla początkujących do zaawansowanych głośników.

 • 60+ JĘZYKI jedna platforma - nieograniczony dostęp on-line do 12 miesięcy; nauczyć się wielu języków lub specjalizują się w jednym
 • CENNE KULTURALNE TIPS - spostrzeżenia kulturalne zwiększą swoją wiedzę i uznanie języka
 • Elastyczne opakowania - Wybierz między pakietem indywidualnej lub grupowej jak najlepiej odpowiadał naszym potrzebom stylu życia
 • DOWIEDZ zawsze i wszędzie - dostępne za pośrednictwem wielu platform (pulpit) i urządzeń mobilnych
Program taught in:
Język hiszpański

See 18 more programs offered by Eton Institute »

Ten kurs jest Online, Campus based
Data początkowa
Lipiec 2019
Wrześ. 2019
Duration
20 - 30 godziny
Zaoczne
By locations
By date
Data początkowa
Paźdz. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Lipiec 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline

Lipiec 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Wrześ. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa

Paźdz. 2019

Location
Application deadline
Data końcowa