HNC / HND Computing I Rozwoju Systemów

Bradford College

Opis programu

Przeczytaj oficjalny opis

HNC / HND Computing I Rozwoju Systemów

Bradford College

HNC / HND Computing i Rozwoju Systemów

Opis przedmiotu

Program ten ma na celu wyposażyć się z wiedzy, zrozumienia i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w szerokim zakresie informatyki i kariery biznesowych lub do dalszych badań w tych dziedzinach na poziomie studiów.

Struktura kursu

Kurs składa się z 16 modułów, które są badane w ciągu dwóch lat. Podkreślamy szerokość aplikacji biznesowych i IT wspierające otoczenie biznesowe, w których są opracowane aplikacje.

Metody nauki

Pojawi się spodziewać do udziału wszystkie wykłady, seminaria i sesje tutorial. Zajęcia praktyczne będą zadaniowy, często wykorzystujący pracę grupową i korzystanie z urządzeń komputerowych. Sesje te pomogą Ci w celu opracowania rozwiązań informatycznych opartych na problemy i używać i stosować materiały do ​​nauki liter.

Oszacowanie

Moduły są oceniane przez różnych metod, w tym zadań, projektów, studia przypadków, ćwiczenia praktyczne i egzaminów.

Co dalej?

Po przejściu z tego przedmiotu, będzie w doskonałej pozycji, aby przejść szereg kariery związane komputerowych-. Po pomyślnym zakończeniu HND, można również przejść na jeden rok programu "top-up", co prowadzi do licencjata (z wyróżnieniem) stopnia.

Czy wiesz, że?

Wynagrodzenia w branży informatyka / gier zazwyczaj wahają się od £ 19,000 rocznie do ponad 60.000 PLN w zależności od poziomu zarządzania lub specjalizacji zaangażowanych w tej roli.

Będziesz korzystać z pracy na rzeczywistych projektach przyrodniczych i majtki projektowych i będą zachęcane do wprowadzenia konkursów regionalnych i krajowych.

Dział Computing osiągnąć studenckie ceny satysfakcji 92% w National Student Survey 2009.

Wymagania kwalifikacyjne

Minimalna taryfa 120 Punkty. Minimum trzy GCSE z oceną C lub powyżej i korzystnie w tym matematyki i języka angielskiego oraz jednego poziomu lub AVCE lub równoważne, ale można rozważyć na dwa GCE AS lub ASVCE lub BTEC National Certificate / nagrody lub jednego A2 lub AVCE (minimum sześciu jednostek ).

Międzynarodowe odpowiedniki z uznanych instytucji są mile widziane. Studenci zagraniczni wymagają również zatwierdzony język angielski kwalifikacji.

Opłaty za informacje

Wierzymy, że jakość stopni nie powinien kosztować ziemię. Dlatego nasze konkurencyjne czesne zapewnić Państwu wysokiej jakości, która obejmuje doświadczenia nauczył godzin więcej niż tych, w większości uniwersytetów, dobre poziomy dostępu opiekuna i wsparcie z małych grup dydaktycznych.

Czas trwania i cena
Ten kurs jest Na kampusie
Start Date
Data rozpoczęcia
Wrześ. 2018
Duration
Czas trwania
2 lat
W pełnym wymiarze godzin
Price
Cena
7,100 GBP
Opłata wynosi £ 7800/year międzynarodowy
Locations
Wielka Brytania - Bradford, England
Data rozpoczęcia : Wrześ. 2018
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą
Dates
Wrześ. 2018
Wielka Brytania - Bradford, England
Termin nadsyłania zgłoszeń Skontaktuj się ze szkołą
Data zakończenia Skontaktuj się ze szkołą