Przeczytaj oficjalny opis

1

Oferujemy szeroką gamę kursów grafiki w Londynie w naszym Chelsea Centre znajduje wystawać poza Drogę Królewską.

Mamy początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych kursów. Są one częścią kursy czas nagrania w ciągu dnia i wieczorem.

Nasi wykładowcy to doświadczeni praktycy grafiki oferuje unikalny wgląd w dyscyplinie grafika.

Techniki nauczysz zaoferuje ekscytujących sposobów dalszego wykorzystania swoich umiejętności i reinterpretacji istniejącego grafiki w formie drukowanej. Unikalne cechy grafiki otworzy nowy świat tworzenia obrazów i odblokować swój twórczy potencjał. Wielu naszych doświadczonych studentów przyszedł jako początkujących i wiele opracowali długoterminowe zobowiązanie ciągłej na poziomie magisterskim i stopnia, a także utworzenie własnej pracowni.

Wielu studentów powiedzieć, grafika jest wciągająca po uruchomieniu! Dlaczego więc nie przyjść i spróbować jednego z naszych kursów.

Opis przedmiotu

Ten warsztat grafika to praktyczny program oparty studio dla początkujących i średnio zaawansowanych. Zyskasz dobry przegląd grafiki mediów i uziemienia w szerokiej gamie technik, takich jak sucha igła, kolagrafia, Lino Cut Monoprinting, trawienie i wytrawiania.

Opis przedmiotu

Dowiesz się do pracy w lekkich i dobrze wyposażonej pracowni druku z urządzeń specjalistycznych i rozwijać swoje idee i obrazy w portfelu twórczych odbitek. Zostanie wprowadzony do każdej techniki grafiki poprzez wykazanie, patrząc na dzieła innych artystów. Następujące techniki zostaną pokryte przez cały rok; Sucha igła, kolagrafia Lino cięte, Monoprinting, trawienie i Foto trawienia.

Nieformalne jeden do jeden tutoriale, tutoriale grupowe i sprzężenia zwrotnego będzie zachęcać osobistych mocnych i zainteresowań każdego studenta. Zachęcamy do odkrywania twórczych i bardziej eksperymentalne możliwości tych procesów, a jednocześnie zyskuje dobrą wiedzę z tradycyjnych umiejętności. W trzecim okresie, prezentacja grafiki, editioning wytycznych i umiejętności montażowych będą prowadzone w ramach przygotowań do gotowych prac, które zostaną pokazane na grafice koniec roku latem show w Hortensia Gallery.

Co tła i kwalifikacje nie trzeba dołączyć? (Wymagania wstępne)

Zajęcia te mają na celu początkujących, którzy chcą ponownie świeże swoje umiejętności grafika i tych, którzy mają podstawową sztuki doświadczenie w jakiejkolwiek innej dziedzinie sztuk wizualnych.

Co oznacza oczywiście doprowadzi?

Kursy te dają możliwość budowania portfela odbitek, aby pomóc postęp naszych bardziej zaawansowanych kursach grafiki lub innych zajęć artystycznych.

Gdzie się uczyć?

Studio grafika jest w centrum Chelsea, Hortensia Road, tuż przy Kings Road, w budynku Carlyle na parterze, pokój CG05.

Ile powinienem studiować poza klasą?

Zaleca się, aby przygotować obrazy i materiały, z wyboru, poza klasą, dzięki czemu można korzystać z czasu w studiu pełniej do druku i przetwarzania technicznych, które nie mogą być wykonane w domu. Zaleca szkicownika dokumentowania swój rozwój pomysłów Uwagi techniczne i badania jest również.

Są jakieś materiały szkoleniowe on-line?

Kiedy są zapisani na kurs zostanie wprowadzony do środowiska wirtualnego nauczania Kolegium. Tu znajdziesz materiały i informacje na poparcie swoich studiów.

Jakie książki i sprzęt są potrzebne?

Trzeba zabrać ze sobą: szkicownik i trochę sprzętu sztuki, takich jak ołówki, gumki, różnych pędzli, Stanley nóż, nożyczki i fartuch. Potrzebny będzie również ciężkie rękawice gumowe obowiązkiem, który można kupić w studiu.

Co jeszcze muszę kupić? Jakie dodatkowe koszty są tam?

Pobierana jest opłata w wysokości £ 16.50 Studio płatne każdy termin do opiekuna, który obejmuje podstawowe materiały, z wyjątkiem papieru i płyt, które płacisz dodatkowo za jak z nich korzystać. Wszystkie materiały są dostępne do kupienia w studiu są.

Zasoby

Jesteśmy dobrze zasobami działu i mieć dobrze wyposażoną reprocentrum. Nie trzeba pozyskać talerze lub papieru na kurs, mamy duże zapasy różnych materiałów, które można kupić u nas w małych ilościach.

Studio posiada doskonałe światło i ma specjalistycznych urządzeń do wszystkich technik wklęsłodruku i obejmuje:

  • 2 Rochat prasy, size 26 "x48"
  • 1 ulgę prasa do cięć Lino, size 16 "x20"
  • Jednostka wystawienie na działanie światła UV do przesyłania obrazów do płytek
  • zostały sporządzone lub fotografowane Mac oraz komputery PC za pomocą programu Photoshop do pracy produkcyjnej post wykonane zdjęcia lub skanowanych w (rysunek lub fotografie) A3 Skaner płaski łóżko do digitalizacji coś
  • Campus: Chelsea Centre
  • Times: Pon 18:30 - 21:30
Program prowadzony przez:
Język angielski

Zobacz 130 więcej kursów w Kensington and Chelsea College »

Ten kurs jest Na kampusie
Data początkowa
Duration
10 tygodnie
Zaoczne
Cena
270 GBP
Pełna opłata £ 270
Wg lokalizacji
Wg daty
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data początkowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Location
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa
Termin nadsyłania zgłoszeń
Data końcowa