Read the Official Description

szczegóły kursu


Ten kurs umożliwi Ci podjęcie pracy w zawodzie prawnika, jeśli nie masz pierwszego stopnia prawniczego. Dostarczone za pośrednictwem naszego Wirtualnego środowiska uczenia się, ta kwalifikacja i nasze kwalifikacyjne prawo LLM obejmują kluczowe przedmioty podstawowe potrzebne do ukończenia akademickiego etapu szkolenia, aby zostać prawnikiem lub adwokatem, zgodnie z wymogami głównych zawodowych organów prawnych.

Zmiany w edukacji prawnej i szkoleniach

Edukacja prawnicza i szkolenia są obecnie szczegółowo sprawdzane przez profesjonalnych regulatorów z sektora prawniczego. W ramach przeglądu przeanalizowane zostaną aktualnie otwarte trasy i kwalifikacje wymagane do uzyskania statusu radcy prawnego lub adwokata, a także rozważa się zmiany i usunięcie istniejących tras, a także możliwość ustanowienia nowych.

Obecnie studenci mogą ukończyć kwalifikacyjne studia prawnicze, Graduate Diploma Law (GDL), a następnie Legal Practice Course (LPC), aby zakwalifikować się jako adwokat lub Bar Professional Training Course (BPTC), aby zostać adwokatem; pozostanie to niezmienione do sierpnia 2020 r. dla prawników i sierpnia 2019 r. dla prawników.

Urząd Regulacji Prawnych (SRA) i Rada Standardów Barowych (BSB) wydały wspólny protokół zawierający wytyczne.

Korzyści kursu

Nauczysz się korzystać z naszego Wirtualnego Środowiska Nauczania, wspieranego przez pracowników akademickich z bogatym doświadczeniem w nauczaniu i prawie. Wybór studiowania tego elastycznego kursu kształcenia na odległość umożliwia dopasowanie nauki do aktualnego stylu życia i zobowiązań.

Leeds Law School regularnie przyjmuje gości z głośników na ważnych stanowiskach prawnych i będziesz mieć możliwość uzyskania dostępu do swoich wykładów w formie cyfrowej, jeśli nie możesz uczestniczyć w kampusie. Będziesz mógł usłyszeć od ekspertów, takich jak Catherine Dixon, dyrektor naczelny The Law Society for England and Wales, aby omówić, co może mieć przyszłość dla zawodu prawnika.

Nasz dział karier jest do Twojej dyspozycji, aby wesprzeć Cię we wszystkich aspektach planowania Twojej kariery, w tym w pisaniu CV, aplikacjach o pracę i jak najlepiej wykorzystać targi przemysłu i absolwentów.

Nauka na odległość

Rozumiemy, że studia stacjonarne nie odpowiadają wszystkim. Dlatego oferujemy kursy, dzięki którym możesz zdecydować, gdzie, kiedy i jak możesz zaangażować się w naukę. Studiowanie kursu kształcenia na odległość oferuje wygodę i elastyczność, aby edukacja była dla ciebie skuteczna. Niezależnie od tego, czy chcesz dopasować swoje studia do opieki nad dziećmi, rozwijać swoje umiejętności podczas pracy lub po prostu chcesz uczyć się w zaciszu własnego domu, możemy pomóc ci zdobyć kwalifikacje w czasie i tempie, które pasują do Twojego stylu życia.

Podobnie jak nasi studenci na kampusie, będziesz miał te same doskonałe zasoby nauczania i uczenia się, ale znajdziesz je w trybie online zamiast w sali wykładowej. Nie tylko wszystkie moduły są nauczane w trybie online, ale także dostęp do społeczności internetowej i ponad 140 000 książek i czasopism w naszej bibliotece online.

Wymagania wstępne

Kandydaci powinni mieć co najmniej drugą klasę z wyróżnieniem lub mieć równoważne doświadczenie lub wykształcenie, zwykle w środowisku pracy.

Wszystkie wnioski powinny być poparte referencją, zarówno akademicką, jak i zawodową; do szablonu można uzyskać dostęp za pomocą tego linku, należy pamiętać, że do odsyłaczy należy dołączyć list motywacyjny na papierze firmowym lub pocztą elektroniczną bezpośrednio przez sędziego.

Wszyscy kandydaci powinni spełnić nasze wymagania dotyczące języka angielskiego Uniwersytetu, proszę przejść do dalszych szczegółów pod tym linkiem.

Angielski Wymagania językowe: IELTS 6.5 bez umiejętności poniżej 6,0 lub równoważne kwalifikacje. Uniwersytet zapewnia doskonałe wsparcie dla każdego kandydata, który może być zobowiązany do podjęcia dodatkowych kursów języka angielskiego.

DOSKONAŁE WNIOSKODAWCY

Nasz Uniwersytet przyjmuje wnioski od dojrzałych kandydatów, którzy wykazują potencjał akademicki. Zwykle wymagamy pewnych dowodów z ostatnich badań akademickich, na przykład ukończenia kursu dostępu, jednak można również wziąć pod uwagę niedawne odpowiednie doświadczenie zawodowe. Należy pamiętać, że w przypadku niektórych naszych kursów zawodowych wszyscy kandydaci będą musieli spełnić określone kryteria wstępne i w takich przypadkach nie można uznać doświadczenia zawodowego.

ZWERYFIKUJ SWOJE KWALIFIKACJE

Jeśli jesteś studentem międzynarodowym, możemy pomóc Ci porównać i zweryfikować twoje kwalifikacje. Prosimy o kontakt z naszym biurem międzynarodowym pod numerem 44 (0) 113 812 1111 od 09.00 do 17.00 pon-czw / od 09.00 do 16.30 piątej GMT lub e-mail internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

POTRZEBUJESZ ZWIĘKSZYĆ UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

Nie martw się, jeśli nie masz wymaganego poziomu znajomości języka angielskiego dla wybranego kursu. Oferujemy szeroki zakres kursów, które zostały zaprojektowane, aby pomóc ci podnieść swoje kwalifikacje i znajomość języka angielskiego, z których większość jest akredytowana przez British Council.

Perspektywy pracy

Po pomyślnym ukończeniu kursu możesz przystąpić do następnego etapu szkolenia prawniczego. Jeśli chcesz się zakwalifikować jako prawnik, będziesz mógł rozpocząć Kurs Prawnej Praktyki. Jeśli zamierzasz zostać adwokatem, możesz ubiegać się o miejsce na Bar Professional Training Course. Wypełniając rozprawę doładowania, możesz uzyskać tytuł magistra prawa.

 • Prawnik
 • Radca prawny
 • Adwokat

Doradztwo zawodowe

Nasz dedykowany zespół ds. Zatrudnienia i pracy oferuje porady ekspertów i wiele zasobów, które pomogą Ci wybrać i uzyskać zatrudnienie. Niezależnie od tego, czy jesteś w pierwszym, czy ostatnim roku, możesz porozmawiać z członkami personelu z naszego Biura Karier, który może udzielić Ci porady, pisząc CV, szukając pracy.

Nauczać i uczyć

Leeds Law School współpracuje z wieloma partnerami promocji nauczania na odległość, którzy mogą udzielić porad i wskazówek na temat kursów kształcenia na odległość. Partnerzy to:

 • The Chancery Lane Institute for Professionals (Dubaj)
 • Q
 • London College of Legal Studies (Bangladesz).

Ogólne obciążenie pracą

Każdy moduł naszych kursów nauczania na odległość jest indywidualnie zaprojektowany, aby zmaksymalizować naukę, więc wymagania dotyczące nauki będą się różnić. Jako wytyczną będziesz musiał przeznaczyć około 10 godzin tygodniowo na ukończenie każdego modułu plus kolejne pięć godzin na dodatkowe czytanie i przydziały. Te 10 godzin nauczania i uczenia się będzie dostarczane z wykorzystaniem szeregu interaktywnych zasobów, zazwyczaj obejmujących treści audio i wideo, dyskusje w grupach, ćwiczenia refleksyjne, quizy, czytanie w Internecie i wiele więcej. Wszystkie te zasoby są dostarczane za pośrednictwem naszego wirtualnego środowiska uczenia się i można uzyskać do nich dostęp w czasie i miejscu, który najbardziej Ci odpowiada.

Moduły podstawowe

 • Prawo, instytucje
 • Podstawy prawa publicznego
 • Podstawy prawa karnego
 • Podstawy prawa umów
 • Podstawy prawa tortur
 • Podstawy prawa własności
 • Niezależny projekt badań prawnych
 • Podstawy kapitału
 • Podstawy prawa Unii Europejskiej

Opłaty i finansowanie

Studenci z Wielkiej Brytanii i UE

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 5250 £. Kwota, jaką zapłacisz, może wzrastać każdego roku, aby uwzględnić skutki inflacji.

Studenci zagraniczni

Wysokość czesnego za rok dla studentów rozpoczynających naukę w 2018/19 wynosi 5250 £. Kwota, którą zapłacisz, jest ustalana na tym poziomie na każdy rok kursu.

Udogodnienia

Wirtualne środowisko uczenia się

VLE zapewnia dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak filmy, e-booki i inne dokumenty. Używasz go również do przesyłania zadań i otrzymywania opinii.

Biblioteka i zasoby online

Nasza biblioteka jest otwarta 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, każdego dnia w roku, zapewniając dostęp do specjalistycznych książek i czasopism, przestrzeni edukacyjnych, komputerów, urządzeń multimedialnych i wypożyczalni sprzętu medialnego. Dziesiątki tysięcy zasobów cyfrowych naszej Biblioteki, w tym e-booki, e-czasopisma i bazy danych, są dostępne online w czasie i miejscu, w zależności od potrzeb.

Dedykowany zespół wsparcia

To, że nie uczysz się w kampusie, nie oznacza, że ​​będziesz musiał radzić sobie samemu - będziesz mieć wsparcie osobistego opiekuna, a także Studenckie Centrum Uniwersyteckie i Centrum Wellbeing. Są pod ręką, aby udzielać porad na temat wszystkiego, od zagadnień akademickich po stres i lęk.

Program taught in:
Język angielski

See 1 more programs offered by Leeds Beckett University »

Last updated August 25, 2018
Ten kurs jest Online
Data początkowa
Wrześ. 2019
Wrześ. 9, 2019
Duration
1 - 2 lat
Zaoczne
W pełnym wymiarze godzin
Cena
5,250 GBP
By locations
By date
Data początkowa
Wrześ. 2019
Application deadline
Data początkowa
Wrześ. 9, 2019
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 2020
Application deadline
Data początkowa
Stycz. 6, 2020
Application deadline

Wrześ. 2019

Wrześ. 9, 2019

Stycz. 2020

Stycz. 6, 2020