$close

Filtry

Zobacz wyniki

Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w Virginia Beach

Certyfikat Absolwent może być zdobyte po uzyskaniu stopnia licencjata lub magistra. To jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdobyć dodatkowe wykształcenie w danej dziedzinie, który różni się od tego, co ich obecny poziom jest. Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu… Czytaj więcej

Certyfikat Absolwent może być zdobyte po uzyskaniu stopnia licencjata lub magistra. To jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zdobyć dodatkowe wykształcenie w danej dziedzinie, który różni się od tego, co ich obecny poziom jest. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Virginia Beach jest miastem położonym nad Oceanem Atlantyckim, w stanie Virginia. Jest to najbardziej zaludnione miasto w stanie gospodarzem zamieszkuje około 447.000 mieszkańców. Jest wysoce wykształconych miasto z systemu bibliotecznego funkcjonowania, dwóch uniwersytetów i wielu innych instytutów oferujących różnorodne programy.

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w Virginia Beach. Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w Virginia Beach. Kliknij na \ "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź na uniwersytetach w Virginia Beach i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w Virginia Beach i porównaj Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowych w Virginia Beach bezpośrednio: wypełnić \ "Zadaj pytanie informacje " formularz, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w USA
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship
Virginia Beach, Stany Zjednoczone

Certificate of Advanced Studies in Leadership Absolwent jest oferowane za pośrednictwem Internetu z dwóch wymaganych na terenie kampusu rezydencji.

Certificate of Advanced Studies in Leadership Absolwent jest oferowane za pośrednictwem Internetu z dwóch wymaganych na terenie kampusu rezydencji. -
Świadectwo studiów magisterskich
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online
 
Regent University School of Global Leadership & Entrepreneurship
Virginia Beach, Stany Zjednoczone

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w Przywództwa jest oferowana za pośrednictwem Internetu od początku do końca. Nr pobytu na terenie kampusu jest wymagane.

Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w Przywództwa jest oferowana za pośrednictwem Internetu od początku do końca. Nr pobytu na terenie kampusu jest wymagane. -
Świadectwo studiów magisterskich
studia niestacjonarne
Online