Filter
Świadectwo studiów magisterskich
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Świadectwo ukończenia studiów jest dla studentów sposobem na rozwój edukacji w wybranej dziedzinie po ukończeniu studiów licencjackich. Krótsza niż konwencjonalny dyplom absolwenta, programy te nadal oferują kursy na poziomie magisterskim i praktyczną pracę.

Co to jest dyplom ukończenia studiów inżynierskich? Program ten jest ogólnie przeznaczony dla studentów inżynierii z tytułem licencjata i stanowi ścieżkę do pracy zawodowej i dalszej edukacji. Wybrane kursy mogą obejmować dowolną dziedzinę inżynierii, zazwyczaj wybieraną w celu umożliwienia uczniom zaangażowania się w zajęcia poza ich kierunkiem, aby promować szerszy zestaw umiejętności i poszerzyć możliwości akademickie i zawodowe.

Studenci, którzy otrzymują dyplom ukończenia studiów inżynierskich, mogą zbudować mocniejsze podstawy dla swojej wiedzy inżynierskiej i doświadczenia zawodowego. Wraz z odkrywaniem nowej dziedziny inżynierii, oprócz wcześniejszego kierunku studiów, mogą również uzupełniać kluczowe umiejętności w zakresie umiejętności badawczych i analitycznych, a także strategii podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Proces uzyskania świadectwa ukończenia studiów inżynierskich może się różnić w zależności od szkoły, a koszty i czas trwania programu różnią się odpowiednio. Potencjalni wnioskodawcy korzystają z badań nad możliwymi programami.

Certyfikat ukończenia studiów inżynierskich może potencjalnie przygotować studentów do podjęcia kariery zawodowej w dowolnej dziedzinie inżynierii. Szczególny nacisk na produkcję i projektowanie może popchnąć inżynierów z tym certyfikatem do ról w przemyśle i produkcji, w tym stanowisk kierowniczych. I odwrotnie, wielu studentów przenosi się z tego programu, aby uzyskać tytuł magistra - i ewentualnie doktorat - z celem, jakim jest kariera jako profesor lub badacz w środowisku akademickim. Możliwe punkty końcowe różnią się znacznie w zależności od wybranych przez studenta badań.

Zakres i zastosowanie dziedzin inżynierii zapewnia studentom możliwość uzyskania świadectwa ukończenia studiów inżynierskich w różnych szkołach na całym świecie, w tym opcji online. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

3 Wyniki z Studia inżynieryjne○

Kennesaw State University

Wydział Systemów i Inżynierii Przemysłowej oferuje certyfikat ukończenia studiów w zakresie inżynierii systemów. Systems Engineering łączy inżynierię, myślenie systemowe ... [+]

O PROGRAMIE

Wydział Systemów i Inżynierii Przemysłowej oferuje certyfikat ukończenia studiów w zakresie inżynierii systemów. Systems Engineering łączy inżynierię, myślenie systemowe i zarządzanie. Ten certyfikat to 12 godzinny program kredytowy.

Klasy Inżynierii Systemowej oferowane są całkowicie online. Instruktorzy korzystają z wielu najnowocześniejszych narzędzi instruktażowych, które pozwalają uczniom realizować certyfikat inżynierii systemów z dowolnego miejsca, w którym mogą uzyskać dostęp do Internetu.

Program

Wymagania

SYE 6005 - Wprowadzenie do inżynierii systemówSYE 6010 - Procesy zarządzania projektamiSYE 6020 - Architektura systemuSYE 6025 - Inżynierska analiza ekonomiczna... [-]
Stany Zjednoczone Kennesaw
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Online
Czytaj więcej po polsku
University of Southern Queensland (USQ)

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje mo ... [+]

Połącz swoją wiedzę techniczną z niezbędnymi umiejętnościami biznesowymi i zarządczymi

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje możliwość zarządzania złożonymi projektami inżynieryjnymi, produktami i usługami oraz otwiera szerszą gamę możliwości rozwoju zawodowego wśród pracowników.

Przez cały okres studiów, który można studiować w niepełnym wymiarze godzin i przez Internet, podejmiesz kursy zarządzania ryzykiem technologicznym i zarządzaniem aktywami. Rozwiniesz także umiejętności analityczne, aby ocenić innowacje w technologii, wpływ technologiczny i sposób zarządzania zmianami technologicznymi.... [-]

Australia Australia Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku
Fanshawe College

Jeśli masz już za sobą formalne studia i już zdobyłeś cenne doświadczenie w pracy w dziedzinie inżynierii, program Praktyczne elementy inżynierii mechanicznej pozwoli ci ... [+]

Jeśli masz już za sobą formalne studia i już zdobyłeś cenne doświadczenie w pracy w dziedzinie inżynierii, program Praktyczne elementy inżynierii mechanicznej pozwoli ci doskonalić swoje wyspecjalizowane umiejętności, podnosząc wartość i szacunek w miejscu pracy .

W ciągu jednego krótkiego roku nauczysz się praktycznych elementów związanych z zawodem, takich jak CAD, Blueprint Reading, Machining and Welding. Pogłębisz podstawy CADD oraz SPC i Metrology, wraz z projektowaniem narzędzi, przemysłową pneumatyką i sterownikami PLC. Będziesz pracował w najnowocześniejszych laboratoriach z najnowocześniejszym sprzętem, obok swoich już dobrze utalentowanych rówieśników i potencjalnych współpracowników. Ponadto dowiesz się więcej o zarządzaniu projektami, zwiększając swoje umiejętności przywódcze i administracyjne. Wszystko to wzbogaci Twój zestaw umiejętności inżynierskich na poziomie światowym.... [-]

Kanada London Simcoe Saint Thomas Woodstock  + 1 Więcej
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku