Znajdź najlepsze szkoły i uczelnie na studia licencjackie tutaj!

Szukaj tutaj najlepszych szkół i uniwersytetów na studia licencjackie!

Inżynieria

Świadectwo ukończenia studiów jest dla studentów sposobem na rozwój edukacji w wybranej dziedzinie po ukończeniu studiów licencjackich. Krótsza niż konwencjonalny dyplom absolwenta, programy te nadal oferują kursy na poziomie magisterskim i praktyczną pracę.

Co to jest dyplom ukończenia studiów inżynierskich? Program ten jest ogólnie przeznaczony dla studentów inżynierii z tytułem licencjata i stanowi ścieżkę do pracy zawodowej i dalszej edukacji. Wybrane kursy mogą obejmować dowolną dziedzinę inżynierii, zazwyczaj wybieraną w celu umożliwienia uczniom zaangażowania się w zajęcia poza ich kierunkiem, aby promować szerszy zestaw umiejętności i poszerzyć możliwości akademickie i zawodowe.

Studenci, którzy otrzymują dyplom ukończenia studiów inżynierskich, mogą zbudować mocniejsze podstawy dla swojej wiedzy inżynierskiej i doświadczenia zawodowego. Wraz z odkrywaniem nowej dziedziny inżynierii, oprócz wcześniejszego kierunku studiów, mogą również uzupełniać kluczowe umiejętności w zakresie umiejętności badawczych i analitycznych, a także strategii podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Proces uzyskania świadectwa ukończenia studiów inżynierskich może się różnić w zależności od szkoły, a koszty i czas trwania programu różnią się odpowiednio. Potencjalni wnioskodawcy korzystają z badań nad możliwymi programami.

Certyfikat ukończenia studiów inżynierskich może potencjalnie przygotować studentów do podjęcia kariery zawodowej w dowolnej dziedzinie inżynierii. Szczególny nacisk na produkcję i projektowanie może popchnąć inżynierów z tym certyfikatem do ról w przemyśle i produkcji, w tym stanowisk kierowniczych. I odwrotnie, wielu studentów przenosi się z tego programu, aby uzyskać tytuł magistra - i ewentualnie doktorat - z celem, jakim jest kariera jako profesor lub badacz w środowisku akademickim. Możliwe punkty końcowe różnią się znacznie w zależności od wybranych przez studenta badań.

Zakres i zastosowanie dziedzin inżynierii zapewnia studentom możliwość uzyskania świadectwa ukończenia studiów inżynierskich w różnych szkołach na całym świecie, w tym opcji online. Aby rozpocząć, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Certyfikat Graduate w przemysłowych procesach produkcyjnych

Confederation College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2019 Kanada Thunder Bay

Industrial Manufacturing Processes to program podyplomowy, unikalny w Kanadzie. Jest przeznaczony specjalnie dla studentów z zagranicy posiadających stopień inżyniera mechanika lub przemysł. [+]

Przemysłowe procesy produkcyjne

Industrial Manufacturing Processes to program podyplomowy, unikalny w Kanadzie. Jest przeznaczony specjalnie dla studentów z zagranicy posiadających stopień inżyniera mechanika lub przemysł. Studenci będą korzystać z solidnej ekspozycji na stosowane nauki, praktyczne aplikacje i prace laboratoryjne, które uzupełnią teorię naukową w ich programach stopni.

Opierając się na aktualnym portfolio zaawansowanych programów produkcyjnych i inżynieryjnych Confederation College , program Industrial Manufacturing Processes łączy teorię z zastosowanymi kursami w sklepie. Obejmuje on szereg zagadnień związanych z inżynierią przemysłową, z naciskiem na zaawansowane procesy produkcyjne mające zastosowanie w wielu różnych branżach. Wiedza i umiejętności uczniów ulegną poprawie na wszystkich etapach procesu produkcyjnego - od selekcji i projektowania, przez budowę, kontrolę jakości i końcowe etapy testowania produktu. Studenci będą również narażeni na pola związane z karierą w zarządzaniu, w tym kursy zarządzania projektami i bezpieczeństwa i higieny pracy.... [-]


Świadectwo ukończenia studiów inżynierskich

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs kwalifikuje osoby, które stosują wiedzę w różnych kontekstach do podjęcia pracy zawodowej i zapewnia Pathway do dalszego uczenia się w dziedzinie inżynierii. Studenci z tytułem licencjata w dziedzinie inżynierii pokrewnej mogą ubiegać się o ten kurs. Wszystkie aplikacje są oceniane indywidualnie, a struktura kursu jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb w oparciu o podstawowe kwalifikacje posiadane przez uczniów. Kandydaci bez dyplomu, ale posiadający dyplom TAFE lub równoważny w zakresie inżynierii i znaczące związane z tym doświadczenie zawodowe, mogą również ubiegać się o ten kurs. [+]

Ten kurs tworzy Pathway dla studentów z różnych środowisk technicznych, aby zbadać ich potencjał do podjęcia studiów podyplomowych w zakresie inżynierii. Gdy uczniowie ukończą ten kurs pomyślnie, przeprowadza się indywidualną ocenę, aby wyrazić 12, 18 lub 24 punktów kredytowych na kursie magisterskim.

Ten kurs pozwala profesjonalistom, którzy są obecnie zatrudnieni lub chcieliby pracować w organizacjach inżynierskich, aby zrozumieć i uzyskać przewagę w zabezpieczaniu i utrzymywaniu zatrudnienia.

[-]

Certyfikat Graduate in Engineering Management

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Ten kurs ma na celu dostarczenie wiedzy na temat zarządzania, która może być dostosowana do potrzeb uczniów. Został opracowany w celu zapewnienia praktykującym inżynierom wiedzy rozszerzonej poza ich pierwszym stopniem oraz aktualizowania wiedzy i umiejętności w zakresie najnowszych postępów w inżynierii, technologii i praktyce biznesowej. Oferowane przedmioty są zgodne ze zintegrowanym podejściem do praktyki zawodowej poprzez wybór profesjonalnych przedmiotów inżynieryjnych i wyboru. [+]

Wielu pracujących inżynierów i technologów nie ma czasu, aby zaangażować się w kurs mistrzowski. Wzrasta jednak zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu zarządzania wśród inżynierów.

Wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania technicznego zdobyte podczas ukończenia tego kursu mogą pomóc praktykującym zawodowcom zrozumieć żargon i praktyki zarządzania oraz uzyskać przewagę w aplikowaniu na stanowiska kierownicze w zakresie inżynierii.

[-]

Certyfikat Absolwent inżynierii

University of Technology Sydney
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 0.5 - 1 rok January 2019 Australia Sydney + 1 więcej

Kurs ten przeznaczony jest okazją do uprawiania profesjonalnych inżynierów lub technologów rozszerzyć swoją wiedzę inżynierską i aktualizować swoją wiedzę i umiejętności w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami. [+]

Kurs pozwala zajęty zawodowych inżynierów do podjęcia studiów podyplomowych w czasie pracy w kierunku stworzenia równowagi między życiem zawodowym przed przyjęciem zobowiązania do rozpoczęcia tytuł magistra. Badani przyjmie zintegrowane podejście do praktyki zawodowej poprzez obowiązkowych przedmiotów zawodowych technicznych i przedmiotów obowiązkowych odnoszących się do konkretnego dur. Po zakończeniu, wszystkie przedmioty w tym oczywiście może być zaliczona na poczet pana zadaniu dur.

Studenci, którzy mają podstawową stopnia inżynierii studiów mają możliwość zwiększenia ich zdolności i wiedzy przez to studia podyplomowe w odpowiednich kierunkach, umożliwiając im zdobywanie i przytrzymaj zatrudnienia w swoich dziedzinach inżynierskich. ... [-]


Certyfikat Graduate of Advanced Engineering (Engineering Management)

University of Southern Queensland (USQ)
Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat February 2019 Australia Australia Online

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje możliwość zarządzania złożonymi projektami inżynieryjnymi, produktami i usługami oraz otwiera szerszą gamę możliwości rozwoju zawodowego wśród pracowników. [+]

Połącz swoją wiedzę techniczną z niezbędnymi umiejętnościami biznesowymi i zarządczymi

Czy chcesz dodać umiejętności zarządzania i przywództwa do swojej bazy wiedzy inżynierskiej? Graduate Certificate of Advanced Engineering (Engineering Management) daje możliwość zarządzania złożonymi projektami inżynieryjnymi, produktami i usługami oraz otwiera szerszą gamę możliwości rozwoju zawodowego wśród pracowników.

Przez cały okres studiów, który można studiować w niepełnym wymiarze godzin i przez Internet, podejmiesz kursy zarządzania ryzykiem technologicznym i zarządzaniem aktywami. Rozwiniesz także umiejętności analityczne, aby ocenić innowacje w technologii, wpływ technologiczny i sposób zarządzania zmianami technologicznymi.... [-]


Certyfikat Graduate in Systems Engineering - Online

Kennesaw State University
Online W pełnym wymiarze godzin June 2019 Stany Zjednoczone Kennesaw

Wydział Systemów i Inżynierii Przemysłowej oferuje certyfikat ukończenia studiów w zakresie inżynierii systemów. Systems Engineering łączy inżynierię, myślenie systemowe i zarządzanie. Ten certyfikat to 12 godzinny program kredytowy. [+]

O PROGRAMIE

Wydział Systemów i Inżynierii Przemysłowej oferuje certyfikat ukończenia studiów w zakresie inżynierii systemów. Systems Engineering łączy inżynierię, myślenie systemowe i zarządzanie. Ten certyfikat to 12 godzinny program kredytowy.

Klasy Inżynierii Systemowej oferowane są całkowicie online. Instruktorzy korzystają z wielu najnowocześniejszych narzędzi instruktażowych, które pozwalają uczniom realizować certyfikat inżynierii systemów z dowolnego miejsca, w którym mogą uzyskać dostęp do Internetu.

Program

Wymagania

SYE 6005 - Wprowadzenie do inżynierii systemówSYE 6010 - Procesy zarządzania projektamiSYE 6020 - Architektura systemuSYE 6025 - Inżynierska analiza ekonomiczna... [-]